Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Гол след гол за историята: незабравимото първо полувреме на "Фрайбург"

Станимир Стоилов: Влизане в Европа за нас ще е като шампионска титла

"Байерн" надви "Дортмунд" в германското дерби и се откъсна на върха

Виж видеото
"Манчестър сити" поведе във Висшата лига след пета поредна победа

Виж видеото

Финикс сънс" поведе във финала в НБА след победа срещу "Милуоки бъкс" в първия мач. "Слънцата" спечелиха със 118:105.

Водеща роля за успеха имаше опитният Крис Пол. Гардът записа 32 точки, четири борби и девет асистенции. Девин Букър добави 27 точки за победата.

Най-резултатен за "Милуоки" стана Крис Мидълтън с 29 точки, към които добави седем борби и четири асистенции.

Двубоят беше много оспорван до края на първото полувреме. Тогава "Финикс" започна да трупа преднина, която в третата четвърт стигна 20 точки.

Вторият мач е на 9 юли в 4.00 часа българско време.