С хеттрик на Ричарлисон Бразилия победи Германия с 4:2 в мач от футболния турнир на олимпийските игри в Токио. Срещата беше от група D и също така повторение на финала от игрите в Рио през 2016 г.<br /><br />

увеличи
, 3807
Изпращане на галерия

Ако се справяте добре зад обектива, покажете какво ви е впечатлило. Изпратете снимки и текст към тях.

Последни галерии

Топ галерии

Коментари (12)
  1. 1 Профил на hamiltonf
    Рейтинг: 4217 Неутрално

Първото полувреме можеше още по-срамно да приключи за Германия, и резултат от 5:0, 6:0, въбще нямаше да е несправедлив.

Старши подофицер Сава Геров, Първа пехотна софийска дивизия, герой, за когото се знае твърде малко... Вечна му памет!

Имат да си връщат...нали?

До истината се достига с познание! Не влизам в диалог с лумпени !И не храня руски тролове...
  4. 4 Профил на hamiltonf

До коментар [#3] от "Willy Messerschmitt":

Да, и след 3:0 рано, рано, помислех, че точно това ще се случи, но заиграха лигаво, а второто полувреме направо го проспаха, от това доколкото гледах.

Рейтинг: 2429 Неутрално

Да не забравяме,че играят непрофесионални футболисти. Те по принцип почти всички са такива на олимпиадите.

7. 7 Профил на tacheaux
    tacheaux
    Рейтинг: 3839 Неутрално

До коментар [#1] от "hamiltonf":Имат да си връщат...нали?
    —цитат от коментар 3 на Willy Messerschmitt

Ако бяха победили със 7:1 щяха да си го върнат и то отчасти , защото футболните турнири на олимпиадите са далеч от тежестта на световните първенства, но резултат 4:2 е с два гола разлика е приличен резултат.