Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Моуриньо: Пожелавам загуба на ЦСКА, но второ място в групата

Най-тежкото изпитание пред Ема Радукану ще е да се справи със славата

Виж видеото
Удар на Григор Димитров беше отличен след US Open

Виж видеото
Камбуров след гол №254: Напрежение винаги има, видяхте какво се случи с Джокович

Виж видеото
Камбуров подобри рекорда по голове в българския футбол

Виж видеото

Пирин" беше близо до първа победа след завръщането си в елита, но допусна късен обрат. В Благоевград "орлетата" загубиха с 2:3 от "Берое", който спечели и втория си мач от сезона в Първа лига.

Успехът за отбора от Стара Загора дойде с два гола след 85-ата минута. Преди това Алиун Фал даде преднина на "Берое" в началото, но "Пирин" промени резултата в своя полза чрез Красимир Станоев от дузпа и Станислав Костов. От 84-тата минута домакините играха с човек по-малко заради изгонването на Спас Георгиев.

В класирането "Берое" е с максимален актив от шест точки, колко има и шампионът "Лудогорец".