Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Манчестър юнайтед" достигна петия кръг в Купата на Англия

"Левски" прекрати контрола с малайзийци, "Лудогорец" победи шампиона на Грузия

Отвесно и право нагоре: историята за маршрута под Монблан, прокаран от българи

"Манчестър сити" преодоля "Арсенал" за Купата на Англия

Виж видеото
ЦСКА удържа равенство с отбор от Казахстан

Виж видеото

Локомотив" (Пловдив) завърши 1:1 с "Копенхаген" в първи мач от третия предварителен кръг в Лигата на конференциите. На своя стадион "Лаута" черно-белите дадоха всичко от себе си срещу по-класен противник, като дори можеха да взмеат и победата.

Димитър Илиев изведе "Локомотив" напред в 60-ата минута, когато се разписа от дузпа. Четвърт час по-късно датчаните изравниха, когато точен беше Пеп Биел.

"Копенхаген" пропусна и дузпа две минути по-късно, но "Локомотив" имаше отличен шанс да спечели в края. Бирсент Карагарен обаче пропусна.

Реваншът между двата тима е след седмица в датската столица.