Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Ливърпул" излезе начело с победа, "Манчестър сити" допусна грешка

"Байерн" вкара седем гола, а Левандовски постави нов рекорд

"Ботев" (Пловдив) излезе на върха в Първа лига след победа над "Берое"

"Локомотив" (Пловдив) взе първа победа за сезона

Виж видеото
Стоилов: Само публиката на "Левски" се е запазила непокътната в последните години

Виж видеото

Локомотив" (Пловдив) завърши 1:1 с "Копенхаген" в първи мач от третия предварителен кръг в Лигата на конференциите. На своя стадион "Лаута" черно-белите дадоха всичко от себе си срещу по-класен противник, като дори можеха да взмеат и победата.

Димитър Илиев изведе "Локомотив" напред в 60-ата минута, когато се разписа от дузпа. Четвърт час по-късно датчаните изравниха, когато точен беше Пеп Биел.

"Копенхаген" пропусна и дузпа две минути по-късно, но "Локомотив" имаше отличен шанс да спечели в края. Бирсент Карагарен обаче пропусна.

Реваншът между двата тима е след седмица в датската столица.

Коментари (15)
  1. 1 Профил на chicho_granch
    chicho_granch
    Рейтинг: 92 Неутрално

Браво на "Локо"!

Отборът игра много смело, макар че, ако трябва да сме честни, "Копенхаген" владееше повече топката и (уж) контролираше мача.

Скандално съдийство, особено с жълтия картон на Минчев и червения на Ангелов.

Шансовете Ви остават, бийте ги в Копенхаген!

Само "Ботев"!

2. 2 Профил на ЗаНиЗа
    ЗаНиЗа
    Рейтинг: 2485 Весело

Супер Бирсент - греда, дузпа, защита..., Илко с късметлийска греда заради гола, всички играчи - много, много добре. Локо играе срещу скъпи отбори със супер скорост. Там, Локо ще ги смота с дузпи.

Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
  3. 3 Профил на krummm
    krummm
    Рейтинг: 683 Неутрално

Лошо построена стена лиши "Локомотив" от трите точки.

4. 4 Профил на Весел дрон
    Весел дрон
    Рейтинг: 549 Неутрално

Браво на Локото, ЦСКА води на хърватите с 3:1 , злато и бронз на Олимпиадата, хубав ден за българския спорт.

5. 5 Профил на Lazarus
    Lazarus
    Рейтинг: 790 Неутрално

Браво! Локо завърши наравно с отбор оценен около 20 пъти по-скъпо.

Рейтинг: 169 Неутрално

Нашите клубове така и не могат да избегат от тоя "селски" синдром - играеш по-добре, водиш целия мач, накрая ти опукат 1-2 гола за 2 минути като на разходка ...

—цитат от коментар 7 на duy58651026

Да вкараш или да ти вкарат голове накрая не е нещо необичайно!
    Спомням си един финам межди МЮ и Байерн когато в противовес на характерни победи на германците в края МЮ за 3 минути обърнаха резултата.
    Гледах и мач на същите тези МЮ с Бербатов които в 87-ма минута водеха с 3/1 и завършиха в 92-ра с 3/3.
    Така че всички могт да го допуснат. Друг е въпроса че в България това е манталитет. В последните минути другите играят за да вкарат гк а нашите за да запазят резултат. Изненада ме веднъж дори иказване на уважаван наш треньор (Херо) който заяви - След като вкарахме гол в началото то пропуснахме да затворим мача.
    Това означава че когато нашите вкарат гол то намаляват темпа а ако са с 2 напред то считат мача за спечелен. Ем явно другите не мислят така.
    За сега само Лудогорец разчупва малко този стериотип като може да изненада с гол в края и дори в продълженията, а също и да получи такъв.

10. 10 Профил на dedoliben
    dedoliben
    Рейтинг: 1725 Неутрално

Локото има шанс.
    Видя се че Дяволът не е толкова Черен.

"Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Цар Борис III

Рейтинг: 1492 Весело

Не всичко е пари, трябва и характер. Жалко за изпуснатите положения, но мисля че резултатът е добър. Дано имаме и малко късмет там.