Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Алберт Попов: Имам добри очаквания, това е моментът да хвана моя шанс

Стойчо Младенов: Работим бавно, мудно, разгадават ни лесно

Вратарят на "Арда": Съдиите са виновни за нивото на футбола

Виж видеото
"Локомотив" (Пловдив) продължи изкачването си с победа над "Пирин"

Виж видеото

За девети път в историята си "Байерн" (Мюнхен) спечели Суперкупата на Германия, след като победи "Борусия" (Дортмунд) с 3:1 на "Сигнал Идуна парк". Баварците взеха отличието за втора поредна година и за пети път в последните шест години.

Двубоят беше зрелищен, с много положения пред двете врати и красиви изпълнения. Звездата на баварците Роберт Левандовски се разписа два пъти - в 41-ата и 74-ата минута. Един гол добави и Томас Мюлер, който беше точен в 50-ата минута, когато именно Левандовски му подаде.

За жълто-черните голът вкара капитанът Марко Ройс в 64-ата минута. Попадението падна в много силен период за "Борусия", когато съставът беше притиснал баварците.

Това е първа купа за "Байерн" при новия треньор Юлиан Нагелсман.