Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Роналдо стигна 800 гола и вдъхнови "Манчестър юнайтед" за победа срещу "Арсенал"

Виж видеото
Стойчо Младенов в атака - срещу съдиите, БФС и отсъстващите привърженици на ЦСКА

Виж видеото

Лудогорец" взе четвърта поредна победа от началото на сезона, надигравайки "Пирин" с 3:1 като гост в Благоевград. Десеткратният шампион трябваше да прави обрат срещу новака в Първа лига, но се справи, за да нанесе четвърто поражение на състава от Благоевград.

Мохамед Брахими изведе "Пирин" напред още в третата минута след прекрасен изстрел. Още в 15-ата минута обаче "Лудогорец" изравни, когато централният бранител Жосуе Са вкара с глава.

Алекс Сантана в 56-ата и Пиерос Сотириу от дузпа в 66-ата минута донесоха победата на шампионите.

С успеха "Лудогорец" е само на точка зад лидера "Славия", който има актив от 13. Белите обаче са изиграли шест стрещи, докато шампионите само четири. Тимът на Валдас Дамбраускас затвърди доброто си начало на сезона, като е вкарал 14 гола срещу допуснати само два.