Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Слънчеви панели и събиране на дъждовна вода: идеите на ЦСКА за новия стадион

Историческият първи успех на Канада в купа "Дейвис" в тениса

Най-малко двама души са пострадали след сблъсъци на футболен мач в Перник

"Лудогорец" взе първия си отложен мач и се доближи до върха в Първа лига

Виж видеото
С дузпи ЦСКА се спаси срещу аматьори и продължава напред за купата

Виж видеото

България спечели сребърните медали от световното по волейбол за юноши до 19 години. Воденият от Мартин Стоев състав загуби с 0:3 (20:25, 19:25, 19:25) от Полша във финала в Техеран.

Българите стигнаха до големия мач след драматични петгеймови победи срещу Италия и Русия. Поляците победиха домакина Иран в полуфинала.

В спора за златото България се надяваше да спечели втора световна титла при подрастващите след 30 години. През 1991 г. с Мартин Стоев в състава си младежите до 20 години стъпиха на върха в Кайро.

Мачът започна оспорвано, като българите водеха с 14:13 в първия гейм. Силна серия прати поляците напред и те взеха гейма. В следващите две части съперникът игра силно и имаше превъзходство, а българският отбор не намери решение, за да направи обрат.