Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Шоуто на звездите на старта на НБА

Виж видеото
След пет месеца "Локомотив" (Пловдив) отново спечели като домакин

Виж видеото
Боряна Калейн след петте медала в Румъния: На световното ще съм в по-добра форма

Виж видеото
Балонът да не пада: вълнуващият спорт, който Жерар Пике развива

Виж видеото
Британецът Камерън Нори спечели турнира в Индиън Уелс

Виж видеото

Лудогорец" победи с 2:0 "Черно море" в мач от седмия кръг на Първа лига. Шампионите постигнаха пети пореден успех и продължават да са без грешка в първенството.

Първото положение в мача беше за домакините, но вратарят на "Черно море" Георги Георгиев спаси удара на Сисиньо. В 16-ата минута "Лудогорец" поведе. Елвис Ману засече центриране на Шакил Пинас.

Малко преди края на първото полувреме Ману вкара отново, но голът беше отменен след намеса на системата за видеоповторения (VAR) заради засада срещу Доминик Янков.

След почивката "Лудогорец" продължи да атакува и беше близо до втори гол в 51-ата минута. Ману подаде добре на Алекс Сантана, който обаче не се възползва. "Лудогорец" получи дузпа за нарушение срещу Бернард Текпетей, а Кирил Десподов беше точен за 2:0.

"Лудогорец" излезе начело във временното класиране с 15 точки, "Черно море" е на трето място с 11.

Рейтинг: 3859 Неутрално

Тази година рано-рано "орлите " поведоха колоната.

++++++++++++++++
    Както се казва-няма нищо ново под слънцето.

5. 5 Профил на spring_va
    spring_va
    Рейтинг: 668 Неутрално

"Моряците" просто бяха излезли да паднат с малко. 0:0, 1:0, 2:0 - никаква агресия, никаква мисъл за атака, никакъв опит да се изнесат в по-предни позиции, никакъв опит да се върнат в мача, никакъв опит дори за почетно попадение. Цък-цък, фалче тук, фалче там, дузпичка, бледи юношки на смяна, пълна скука.

6. 6
    ****

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

7. 7 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5321 Неутрално

На всички е ясно, че у нас вероятно "Лудогорец" няма да имат силна съпротива за шампионската титла. Могат само сами да си попречат да я спечелят.

8. 8 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1719 Неутрално

—цитат от коментар 5 на spring_va

Това е проблема на огромното мнозинство от БГ отборите когато играят срещу Лудогорец. Единствено ЦСКА и Локото /миналата година/ излизат срещу Лудогорец за победа. Останалите се прибират в защита а това са прекрасни условия за техничните футболисти на Лудогорец, те винаги намират пролуката.

Срещу Лудогорец ЕДИНСТВЕНИЯТ начин за успех е висока преса и агресия от първата до последната минута. Така играят чуждите отбори срещу Лудогорец и затова там той изпитва явни трудности. Така играят и някои от БГ отборите в турнирните мачове за Купата и затова там Лудогорец също няма големи успехи.

Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  9. 9 Профил на betona
    Рейтинг: 1051 Неутрално

абе и туш го им в спрота. не беше на ниво. оспехи цанапреде!!

10. 10 Профил на Trayan
    Trayan
    Рейтинг: 926 Неутрално

До коментар [#5] от "spring_va":

Е, не чак никакви. Опитаха доста настойчиво по едно време, но толкова си могат. Имат и кадрови проблеми. При 1:0 имаше риск да върнат гол.

11. 11 Профил на Trayan
    Trayan

До коментар [#8] от "Fred":

12. 12 Профил на Fred
    Fred

До коментар [#8] от "Fred":Въобще не си наясно! Лудогорец излиза за Купата на България с резервите и без много мотивация. Това е основната причина да има повече титли, отколкото купи. А стратегията е такава, защото купата не носи нищо.
    —цитат от коментар 11 на Trayan

И срещу Локото в мачовете за първенството ли излизаха с резервите си? Или когато ЦСКА ги бие? Като тези купи нямат никакво значение защо се натегнаха за Суперкупата? Истината е, че когато ги притиснат и Лудогорец увяхват. Дори Царско село успя, там с редервите ли бяха?

13. 13 Профил на Killing Joke
    Killing Joke
    Рейтинг: 538 Неутрално

До коментар [#12] от "Fred":

Лудогорец не се натягат за Купата. Каквото и да си говорим, нея я дават на останалите да се сбият, че да не е доминацията им пълна, ами да има усещане за конкуренция. Умен е Парахода, знае къде и как да отвори клапан.
    За Суперкупата пак не напъваха, реално Десподов им изнесе мача, а ловчанлии бяха тотал щета и чак се чудя дали не играха мръсно на Пенев, че да го махнат.