Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

"Левски" се позабавлява за най-голямата си победа от три години и е напред за купата

Виж видеото
ЦСКА стъпи накриво и взе само точка като гост на "Берое"

Виж видеото

С победен гол на Джеси Лингард в 89-ата минута "Манчестър юнайтед" надви "Уест Хем" с 2:1 като гост в мач от петия кръг на Висшата лига. "Червените дяволи" трябваше да правят обрат, след като "чуковете" поведоха в 30-ата минута с попадение на Бенрама.

Кристиано Роналдо продължи да впечатлява след завръщането си в "Юнайтед", като само пет минути след гола на Бенрама изравни.

В добавеното време на срещата "Уест Хем" пропусна дузпа чрез капитана си Марк Ноубъл.

Коментари (15)
  1. 1 Профил на alexs_bg
    alexs_bg
    Рейтинг: 388 Весело

Хмм, май този път смените се отблагодариха на Оле.

GGMU

2. 2 Профил на inn
    inn
    Рейтинг: 1637 Неутрално

С пълното съзнание, че отстрани лесно се дава акъл, обаче Дейвид Мойс май не е гледал финала на ЕП тази година. На него Гарет Саутгейт пусна едни резерви да му бият дузпите и те (очаквано) се издъниха. Пускаш от скамейката играч, който не е помирисал каква е тревата днес, не се е сдърпал с един от техните днес, и чакаш да включи на секундата. Що за щуротия? Тази работа с дузпата на Уест Хям в последната минута можеха да я свършат поне други 5 - 6 момчета от чуковете на терена.
    ---
    Иначе Марк Нобъл е велико име, даже през първото полувреме си го проверих дали им е още в състава още...

3. 3 Профил на Аскет
    Аскет
    Рейтинг: 2788 Неутрално

Цитат:
    трябваше да правят обрат

-----
    Като чуя/прочета туй "обрат" направо се изприщвам...

Разбирам да е било изоставане с два-три-четири гола и да настъпи обрат, но от 0-1 да стане 2-1 не е никакъв подвиг.

И, между нас да си остане, някой знае ли защо ВСИЧКИ КОМЕНТАТОРИ ПО СВЕТА смятат, че който първи вкара гол, то задържително трябва да е победител. :)

4. 4 Профил на padrino
    padrino
    Рейтинг: 4235 Неутрално

Ако трябва да изкажа безпристрастно мнение.... Това беше мач на Уест Хем който по една или друга причина МанЮ спечелиха. Роналдо пак започна с ляганията и да търси дузпа. Опита няколко пъти, но съдията изобщо не му се подведе на театрото.

Orgoglioso di essere metà Italiano 🇮🇹 e metà Bulgaro 🇧🇬
  5. 5 Профил на vagabond66
    vagabond66
    Рейтинг: 2032 Любопитно

Много ми е интересно,
    защо "вар" не отсъжда картони на
    Кристиано Роналдо и други подобия на него?!?
    Докога маймунджулъците на някои звезди
    ще бъдат награждавани
    и в изключително редки случаи наказвани?!?

6. 6 Профил на bludniq_sin
    bludniq_sin
    Рейтинг: 1686 Неутрално

До коментар [#3] от "Аскет":

А как се нарича ситуацията, когато си бил изоставащ в резултата и в последствие спечелиш?

Рейтинг: 2765 Неутрално

При дузпа вратата има няколко полета,които вратарят не може да защити при никакъв случай. Някои играчи обаче,вместо да шутират топката в тези незащитени полета,решават да излъжат вратаря в коя посока ще бият. Но така шансовете на вратаря да избие топката стават по-големи.

10. 10 Профил на mario_m35
    mario_m35
    Рейтинг: 427 Неутрално

Тази година ще стане ясно кой е по добрият Роналдо или Меси. За мен няма съмнение кой е той. Това този, който във всяко първенство бележи като луд.

11. 11 Профил на olimpipanov
    olimpipanov
    Рейтинг: 745 Неутрално

Тегав мач, Крищиану продължава да бележи, де Хеа най-накрая хвана дузпа.

Браво на Джеската, де Хеа, Варан, Беуно за сърцата игра. Оле трябва да помисли как да се справя с добре групирани отбори, а Роналдо опита велиарка, но не се получи, но втория път май по-скоро имаше дузпа.

12. 12 Профил на Николай Бучков
    Николай Бучков
    Рейтинг: 1617 Гневно
  13. 13 Профил на vagabond66
    vagabond66

До коментар [#7] от "bludniq_sin":

До коментар [#5] от "vagabond66":има правила за това в какви ситуации ВАР прави проверка на ситуацията: при гол (за редовност), при съмнения за нарушение за червен картон и при дузпа (има ли или не). В други ситуации каквито и да са вар няма думата.
    —цитат от коментар 7 на bludniq_sin

Да де.
    Точно при проверка за дузпа се вижда,
    че Кристияно симулира!
    И какво трябва да следва след такава симулация?!?

14. 14 Профил на vagabond66
    vagabond66

До коментар [#8] от "hitcher":

До коментар [#5] от "vagabond66":На мен пък ми е скучно да чета мнения, базирани на личната неприязън към даден играч. Имаше нарушение при първата ситуация, което съдията подмина, а при втората си беше симулация на КР7.