Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

ЦСКА стъпи накриво и взе само точка като гост на "Берое"

Без звездите в атака "Челси" вкара седем гола на "Норич"

"Локомотив" (Пловдив) натрупа увереност с втора победа за три дни

Станимир Стоилов: Не ми допада "Левски" да играе веднъж седмично

Виж видеото
Капитанът на гимнастичките: Тренираме за космонавти и това ни направи много силни

Виж видеото

Челси" продължи да следва темпото на съперниците си "Ливърпул" и "Манчестър юнайтед", като постигна четвърта победа в пет мача. Сините се наложиха с 3:0 над "Тотнъм" в дербито от петия кръг на шампионата.

Неочаквани герои обаче вкараха за тима на Томас Тухел, като го сториха все дефанзивни играчи. Централният бранител Тиаго Силва откри в 49-ата минута, а Нголо Канте удвои в 57-ата. Последният гол отбеляза Антонио Рюдигер в добавеното време.

Дотук "Челси" има десет различни голмайстора от началото на сезона.

От началото на сезона "Челси" е получил само един гол, отбелязал е 12 и играе много стабилно, докато "Тотнъм" записа втора поредна загуба, след като потегли с три поредни успеха. "Шпорите" са на седмо място.

Коментари (15)
  1. 1 Профил на chicho_granch
    chicho_granch
    Рейтинг: 76 Неутрално

Тотално пребиване. Имахме късмет при втория гол, но пък в края на мача и те изкарах късмет с едно-две мелета пред голлинията.

Уверени сме, това ми харесва. Трудът на Тухел има смисъл.

KTBFFH!

2. 2
    ****

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.

3. 3 Профил на choguna
    choguna
    Рейтинг: 1283 Неутрално

Челси надигра силния отбор на Тотнъм категорично.
    Истинско удоволствие е да се гледа такъв мач!
    KTBFFH

4. 4 Профил на KRAFTWERK
    KRAFTWERK
    Рейтинг: 807 Неутрално

Добре смазаната "немска" машина на Тухел (изключвам ерзаца Вернер) размаза Шпорите за 45 минути !
    Честитта победа !!

5. 5 Профил на choguna
    choguna
    Рейтинг: 1283 Весело

Ако някой пита Маркос Алонсо кой му е любимия отбор, той най-вероятно ще отговори - Тотнъм.

6. 6 Профил на padrino
    padrino
    Рейтинг: 4494 Неутрално

Тотнъм през второто полувреме къде бяха? Техният вратар трябва да го позлатят, това момче ги спаси от двуцифрено поражение.

Orgoglioso di essere metà Italiano 🇮🇹 e metà Bulgaro 🇧🇬
  7. 7 Профил на vassilun
    vassilun
    Рейтинг: 5378 Неутрално

Разлика в класите видях аз тази вечер! Честито на Челси!

8. 8 Профил на SS
    Рейтинг: 3176 Весело

Другия кръг е истината , ще си го мерят с Шити !

Рейтинг: 987 Неутрално

Много силно начало на мача на Спърс и донякъде изглеждаха добре до края на полувремето. Второто след гола който е индивидуална грешка на Деле в защита при статично положение и особено след малшанса при 2 ия гол мачът приключи. В момента срещу челси не трябва да се изостава в резултата- отборът им има огромно самочуваствие ( и заслужено след спечелване на Шамп Л) и няма напрежение или натиск с който да не могат да се справят-дори с 10 на Анфийлд изкараха цяло полувреме без реално да има опасност да загубят. Тухел е страхотен треньор и си намери отбора. Такива мачове се решават понякога от някои тънки моменти и въпреки че сега изглежда едва ли не разгром така бе и в този мач. Та Спърс - трябва да се стабилизират след тези 2 тежки загуби защото имат състав и могат да играят страхотно, но трябва време. Само че тая лига не го дава:-)това време

До коментар [#3] от "choguna":

Челси надигра силния отбор на Тотнъм категорично.Истинско удоволствие е да се гледа такъв мач!KTBFFH