ЦСКА ще "гостува" на "Хебър" на своя стадион

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (37)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на pinoccio
    pinoccio
    Рейтинг: 228 Весело

    Тире или число?

  2. 2 Профил на constatator
    constatator
    Рейтинг: 1875 Весело

    "" ЦСКА ще "гостува" на "Хебър" на своя стадион. ""
    😂😂😂😂😂😂 😂😂😂😂😂😂😂😂

  3. 3 Профил на julesta
    julesta
    Рейтинг: 481 Неутрално
  4. 4 Профил на Lirik Vesur
    Lirik Vesur
    Рейтинг: 61 Неутрално

    Перфектно за разходка до стадиона :)

  5. 5 Профил на nema_labavo
    nema_labavo
    Рейтинг: 1360 Неутрално

    Синьо БФС.

  6. 6 Профил на bat_plamen
    bat_plamen
    Рейтинг: 4604 Любопитно

    А вчера говореха за "Лаута"

  7. 7 Профил на Незнайко в Слънчевия град
    Незнайко в Слънчевия град
    Рейтинг: 5278 Неутрално

    Стадионът в Пазарджик е поразен от някаква болест по тревата и половината терен е засипан с пясък. Буферите не са си дали игрището и двата отбора са се разбрали да играят на Армията.

    "Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
  8. 8 Профил на Associazione Calcio MilanBMGB
    Associazione Calcio MilanBMGB
    Рейтинг: 1603 Неутрално

    То добре ама не мисля, че в близките 50 години на Армията ще се играе вечното дерби

    Ac Milan and Borussia Verein für Leibesübungen 1900 e.V. liege Mir gang am henzen
  9. 9 Профил на Мощ
    Мощ
    Рейтинг: 542 Неутрално

    Купиха ги, защото шансът негрите на Литекс да се издънят навън е доста сериозен.

    И тъй, враг ваш ли станах, като ви говоря истината? (Гал. 4:16)
  10. 10 Профил на ykv43523606
    ykv43523606
    Рейтинг: 8 Неутрално

    Пияното БФС с поредно мъдро Соломоново решение, браво!

  11. 11 Профил на selqnin
    selqnin
    Рейтинг: 2881 Весело

    кое точно цецека???

  12. 12 Профил на Ivan Ivanov
    Ivan Ivanov
    Рейтинг: 1021 Весело

    колко ли е бутнало джуджето за да угоди на петко:)

  13. 13 Профил на Тюфлекчия
    Тюфлекчия
    Рейтинг: 3419 Весело

    Пак мачкат Харизмата! Долу синьото БФС!

    Браво демократи - станахте по-лоши от тези с които се борите!
  14. 14 Профил на pet fire
    pet fire
    Рейтинг: 3236 Неутрално

    Пак ще слушаме небивалиците на Стойчо за силата на неговия отбор

  15. 15 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Неутрално

    А вчера говореха за "Лаута"
    —цитат от коментар 6 на bat_plamen

    Крушарски отказал.

    https://sportal.bg/news-2021092108272329262

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  16. 16 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Неутрално

    Синьо БФС.
    —цитат от коментар 5 на nema_labavo


    БФС няма нищо общо, двата отбора се договарят помежду си.

    А конкретната причина е, че в момента стадиона на Хебър е разорана нива. Някаква болест поразила тревата, ръсили хербециди и Пясък! /плажен футбол ли ще играят?/ но ефекта нулев.

    Първоначалното намерение на Домакина Хебър е да играят в Пловдив, Крушарски първоначално обещава и после отказва. Вероятно много пари е искал, той е лаком и в момента закъсал за пари.

    Хебър като домакин са длъжни да осигурят терен, можеха например да наемат националният стадион. Но явно са решили, че не си заслужава да се харчат за мач който гарантирано губят.

    Впрочем доста интересно, макар и символично но Хебър са домакин. И следователно приходите от Армията /минус наема/ отиват в тях? Ако е така обяснява доста неща.

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  17. 17 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    Значи според Папазов футболистите на ЦСКА са професионалисти и не могат да играят на лош терен, защото щели да се контузят. А футболистите на Хебър не са (макар че са водачи във втора лига и официално са също професионалисти) и могат да играят на всякакъв терен и за тях не е важно дали ще се контузят.

  18. 18 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Неутрално

    То добре ама не мисля, че в близките 50 години на Армията ще се играе вечното дерби
    —цитат от коментар 8 на Gunners


    Що, то в Подуяне ли се играе? Май все още си мечтаете за стадиона с палмите.

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  19. 19 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    До коментар [#16] от "Fred":

    Преди година четох, че на стадиона в Пазарджик е поставено тревно покритие по английска технология, дори със специална отводнителна система, за да не се задържа вода и да умира тревата. Били пръснати едни 250 хил. лева, дадени от Кралев и още 150 хил лева от общината. Според мен е паднало едно яко крадене, но кой се е облажил засега не е ясно.

  20. 20 Профил на Крадливото ромче
    Крадливото ромче
    Рейтинг: 13 Неутрално

    "" ЦСКА ще "гостува" на "Хебър" на своя стадион. "" 😂😂😂😂😂😂 😂😂😂😂😂😂😂😂
    —цитат от коментар 2 на constatator


    Цял живот да си синьо говедо,да те сочат навсякъде с пръст,
    по земята нещастен да ходиш с к@р червен в синия @ъ@!

    Комунистите са виновни! ⚪🔵🔴
  21. 21 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    Обикновено при такива предварителни уговорки "между два отбора" за обръщане на домакинството резултатът е ясен предварително. Не мисля, че феновете на Хебър трябва въобще да се надяват на някакъв добър резултат на отбора им. По-добре е да "обърнат внимание" на ръководството на отбора си.
    Между другото такива обръщания на домакинства в национални първенства и за национални купи не стават в белите държави.

  22. 22 Профил на Мусаши
    Мусаши
    Рейтинг: 1046 Неутрално

    Обикновено при такива предварителни уговорки "между два отбора" за обръщане на домакинството резултатът е ясен предварително. Не мисля, че феновете на Хебър трябва въобще да се надяват на някакъв добър резултат на отбора им. По-добре е да "обърнат внимание" на ръководството на отбора си.Между другото такива обръщания на домакинства в национални първенства и за национални купи не стават в белите държави.
    —цитат от коментар 21 на greeneyes


    Стига си търсил теория на конспирацията. В Пазарджик терена е в ужасно състояние и просто в момента не може да се играе футбол. Хебър явно не искат да плащат наем за друг стадион и затова ще домакинстват на Българска армия.Хем нищо няма да платят,хем приходите от билети са за тях.
    То ако искаха да уговарят мача нямаше толкова левашки да стане.А и за какво да го уговарят при положение,че Хебър са много зле игрово.Фактът,че са първи в Б група говори колко ниско е нивото там.

  23. 23 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Неутрално

    Значи според Папазов футболистите на ЦСКА са професионалисти и не могат да играят на лош терен, защото щели да се контузят. А футболистите на Хебър не са (макар че са водачи във втора лига и официално са също професионалисти) и могат да играят на всякакъв терен и за тях не е важно дали ще се контузят.
    —цитат от коментар 17 на greeneyes


    Точните му думи в едно интервю бяха "терена е много лош, не искам да се контузват техните играчи, те са класни. А и нашите, защото на един терен играем". Нещата са ясни, терена не става и Домакина е Длъжен да осигури нормален терен. Иначе може дори служебно да загуби срещата, дежурният съдия преценява дали условията позволяват да се играе.

    Опита с Крушарски за един сравнително покрепящ ги град не сполучва, време няма и остава само да вземат каквото може финансово от "домакинството". Ако парите от билетите на Армията отиват в джоба им като условен домакин прекрасно обяснява всичко. Повече нямаше да получат при каквито и ще да са други варианти на замяната.

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  24. 24 Профил на spring_va
    spring_va
    Рейтинг: 511 Разстроено

    До коментар [#22] от "Мусаши":

    Чак па толкоз пораженско ли да е мисленето на лидера в "Б" група? Демек, така и така ще паднем, поне някой лев да изкараме. Не е сериозно просто. Други отбори биха предложили мачът да се изиграе зад вратата, ако трябва, само и само да не си загубят домакинството и привържениците.

  25. 25 Профил на constatator
    constatator
    Рейтинг: 1875 Неутрално

    До коментар [#20] от "Крадливото ромче":Цял живот да си синьо говедо,да те сочат навсякъде с пръст,
    по земята нещастен да ходиш с к@р червен в синия @ъ@!"" "" "" "" "".


    Текста на който се смея в моя коментар 2 е на Дневник, мои са само емотиконите. От вашия коментар 20 констатирах, че простотията не ходи по гората!

  26. 26 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Неутрално

    Обикновено при такива предварителни уговорки "между два отбора" за обръщане на домакинството резултатът е ясен предварително.
    —цитат от коментар 21 на greeneyes


    Ако стадиона на Хебър беше в ред наистина понамирисва. Ако Хебър не бяха направили опит да играят на Лаута пред откровено враждебна за ЦСКА публика също. Те направиха каквото можаха, сърдете се на Крушарски и лакомията му, не на тях и да търсите под вола теле.

    НО в Конкретният случай Крушарски отказва! И те какво, до мача още ЕДИН ден и отново търсят? Ами ако пак им откажат? ТЯХНО е задължението да намерят стадион отговарящ на условията, ако не успеят губят служебно.

    Защо вчера смятахте за нормално мача да се играе на Чужд стадион /Лаута/ а днес не е? Защото е стадиона на ЦСКА? Ами на него само преди седмица Славия измъкна равенството, на вашият пък си падате редовно. То ако зависеше толкова от стадиона нямаше да сте в дъното на таблицата.

    А резултата наистина е предопределен. Победа за ЦСКА независимо от стадиона.

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  27. 27 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Неутрално

    До коментар [#24] от "spring_va":

    Аз също не мисля, че това че ще играят на Армията ще ги демотивира. Обратното, ще се натегнат да докажат че не са продали мача. Така че ЦСКА да не се отпускат, понякога и накриво се стъпва.

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  28. 28 Профил на marko vasilev
    marko vasilev
    Рейтинг: 240 Неутрално

    Добре,защо въобще ще се играе този мач като всичко е ясно...

    mV
  29. 29 Профил на Fred
    Fred
    Рейтинг: 1210 Весело

    Добре,защо въобще ще се играе този мач като всичко е ясно...
    —цитат от коментар 28 на marko vasilev

    Защото всичко е ясно /макар че за всеки различно/. Но нищо не е гарантирано :)

    Юда се продаде за 30 сребърника, а ДБ на БСП за 8 районни кмета.
  30. 30 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    До коментар [#22] от "Мусаши":

    Няма конспирации. Хебър са обречени така или иначе. Казвам, че историята на сменените домакинства показва на 100 процента, че за обречените отбори няма шанс, но поне феновете им да са наясно за какво иде реч. И другото, което казвам е, че са похарчени близо половин милион лева за тревната покривка! Знаеш ли колко струва тревната покривка на стадиона в Разград, който се води за единственият в България, който отговаря на някакви европейски стандарти? Два пъти по-малко. Разбирам те, ако си от Пазарджик, но не си затваряй очите за очевадното крадене на пари и за продажника Папазов (уж собственик на Хебър), който подарява футболистите си на Левски. Както "подарява" на Левски, така ако трябва и на ЦСКА ще "подари" домакинство. Надявам се разбираш какво имам предвид като казвам подарява. А такъв собственик ( тя и общината се води за такъв) е по-лош и от най-върлият ти враг. Говоря за излъганите фенове на Хебър.

  31. 31 Профил на Ivan Ivanov
    Ivan Ivanov
    Рейтинг: 1021 Весело

    значи мачове от първенството може но от купата не,егаси логиката:)))явно петко се е уплашил от един здрав мач за купата

  32. 32 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    До коментар [#26] от "Fred":

    Тук нещо си се объркал, аз не съм фен на Хебър и те не ме интересуват като отбор. За мен е интересна ситуацията с този терен и смененото домакинство. Както казх вече корумпето Папазов ще се одупи на всеки, който му даде нещо. Вече го е правил с Подуене, подарявайки им играчи.

  33. 33 Профил на gogo63
    gogo63
    Рейтинг: 426 Неутрално

    Грешката е вярна, но Литекс отдавна гостуват във всичките си домакински мачове... От около 09.09.2016.

  34. 34 Профил на popovski31
    popovski31
    Рейтинг: 1001 Неутрално

    Обикновено при такива предварителни уговорки "между два отбора" за обръщане на домакинството резултатът е ясен предварително. Не мисля, че феновете на Хебър трябва въобще да се надяват на някакъв добър резултат на отбора им. По-добре е да "обърнат внимание" на ръководството на отбора си.Между другото такива обръщания на домакинства в национални първенства и за национални купи не стават в белите държави.
    —цитат от коментар 21 на greeneyes




    В "белите държави" има база. Тук нямаме. ЦСКА стадион без тоалетни, "Левски" стадион без козирка, "Черно море" пасище и така и прочие...

  35. 35 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    В "белите държави" има база. Тук нямаме. ЦСКА стадион без тоалетни, "Левски" стадион без козирка, "Черно море" пасище и така и прочие...
    —цитат от коментар 34 на popovski31


    Така е, в този смисъл съм напълно съгласен. Но продължавам да твърдя, че няма мач със сменено домакинснство когато неочаквания гост се е оказал домакин и да не е победил. Обикновено се отказват от домакинсктво по най-различни причини аутсайдерите в тези двубои. В Англия например има много случаи когато четвъртодивизионни отбори със смешни терени играят с отбори от втора или трета лига за техните купи, а някой път и с отбор от висшата лига, но ако отборът им се откаже от домакинството, местните фенове ще линчуват ръководството на отбора. Така че, въпросът е принципен и опира до корупцията в българския футбол.

  36. 36 Профил на greeneyes
    greeneyes
    Рейтинг: 2684 Неутрално

    До коментар [#26] от "Fred":

    Ти май тотално не си наясно кой е инициирал нещата - ЦСКА. Те са казали, че не искат да играят в Пазарджик.

  37. 37 Профил на betona
    betona
    Рейтинг: 941 Неутрално

    а бе циркуве. ама цесекато има къпаицтет за оспехи и купи. оспехи занапреде!!





За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK