Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Роналдо стигна 800 гола и вдъхнови "Манчестър юнайтед" за победа срещу "Арсенал"

Виж видеото
Стойчо Младенов в атака - срещу съдиите, БФС и отсъстващите привърженици на ЦСКА

Виж видеото

Славия" и "Пирин" завършиха 1:1 в мач от десетия кръг на Първа лига. Головете паднаха в рамките на две минути през второто полувреме.

Мохамед Брахими и Станислав Костов пропуснаха положения за "Пирин" през първото полувреме. "Славия" постепенно започна д аиграе по-добре, а в 33-ата минута Радослав Кирилов беше близо до гол, но уцели гредата. До края на първото полувреме вратарят на "Славия" Светослав Вуцов спаси удари на Костов и Стилиян Николов.

В 67-ата минута Костов откри след подаване на Станислав Манолев. Само две минути по-късно Виячки изравни с удар с глава след изпълнение на корнер. До края и двата тима не създадоха особено опасни положения.

"Славия" е на второ място с 18 точки, а "Пирин" остава на последна позиция с пет.

В ранния мач "Ботев" (Враца) и "Локомотив" (София) завършиха 2:2. И четирите гола бяха отбелязани през първото полувреме. Дориан Бубански и Антонио Георгиев вкараха за домакините, които поведоха с 2:0 до 12-ата минута. Илия Димитров и Александър Александров отбеляза за "Локомотив". "Ботев" завърши мача с девет души, след като в края Красимир Тодоров беше изгонен с директен червен картон, а Йоан Бауренски получи втори жълт за оспорване на съдийското решение.