Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Алберт Попов: Имам добри очаквания, това е моментът да хвана моя шанс

Стойчо Младенов: Работим бавно, мудно, разгадават ни лесно

Вратарят на "Арда": Съдиите са виновни за нивото на футбола

Виж видеото
"Локомотив" (Пловдив) продължи изкачването си с победа над "Пирин"

Виж видеото

Байерн" (Мюнхен) затвърди шампионските си амбиции и се върна на върха в Бундеслигата след разгром над "Байерн" (Леверкузен) с 5:1. Баварците играха на висота в гостуването си на третия в таблицата и в същото време се върнаха на победния път, след като в предни кръг загубиха изненадващо от "Айнтрахт".

Всички голове за "Байерн" паднаха до 37-ата минута. По два пъти се разписаха Роберт Левандовски и Серж Гнабри, а едно попадение вкара Томас Мюлер.

След паузата домакините от Леверкузен вкараха почетен гол чрез Патрик Шик.

Коментари (9)
  1. 1
    ****

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

2. 2 Профил на робин от Крузо
    робин от Крузо
    Рейтинг: 478 Весело

Хммм... не съм гледал мача на Баварците с Аспирините, но като гледам съдийството в последните кръгове съм абсолютно убеден, че повечето мачове в Бундеслигата не се решават от играта на футболистите а от свирката на Рефера! Боян Радев е сбъркал на времето с лафа, че раната преви борбата, парата Бояне парата, а не раната.

Рейтинг: 5954 Любопитно

Ули Хьонес беше гост в радио "Антене Байерн" днес сутрина, слушах го в колата, докато се возех към едни планински езерца. Питаха го, не им ли е омръзнало да са шампиони, а той каза: "Мислите ли, че е лесно, цялото това напрежение? Равенството е катастрофа, а загубата е невероятен скандал!"
    Какъв товар...

5. 5 Профил на ЗаНиЗа
    ЗаНиЗа
    Рейтинг: 2944 Неутрално

"Байерн" разбиха "аспирините" без напрежение, до 35 минута, а после великодушно им набутаха още 2 гола. Никакво дерби, а класика от хегемона.

Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
  6. 6 Профил на qid44693832
    qid44693832
    Рейтинг: 414 Неутрално

Политиката на Байерн е да убива конкуренцията, разултатът е безброй титли и нулев интерес към шампионата.

7. 7 Профил на bat_plamen
    Рейтинг: 3987 Любопитно

Рядко срещан резултат.Току-що казаха по БТВ, че пет гола за гостуващ отбор преди почивката са отбелязвани само два пъти за цели пет десетилетия съществуване на Бундеслигата.