Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Алберт Попов: Имам добри очаквания, това е моментът да хвана моя шанс

Стойчо Младенов: Работим бавно, мудно, разгадават ни лесно

Вратарят на "Арда": Съдиите са виновни за нивото на футбола

Виж видеото
"Локомотив" (Пловдив) продължи изкачването си с победа над "Пирин"

Виж видеото

Локомотив" (Пловдив) победи "Пирин" с 2:1 в отложен мач от третия кръг на Първа лига. Черно-белите се наложиха на своя стадион с голове на Георги Минчев в 44-ата и Димитър Илиев в 61-ата минута. За "Пирин" се разписа Станислав Костов в 68-ата минута.

Това е първата победа на "Локомотив" като домакин за новото първенство. Последният успех на тима в Пловдив беше на 15 май в предпоследното домакинство от миналия сезон.

Оттогава "Локомотив" записа пет мача без победа - четири равенства и една загуба с голова разлика 3:4.