Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Роналдо стигна 800 гола и вдъхнови "Манчестър юнайтед" за победа срещу "Арсенал"

Виж видеото
Стойчо Младенов в атака - срещу съдиите, БФС и отсъстващите привърженици на ЦСКА

Виж видеото

Челси" разгроми със 7:0 последния в класирането на Висшата лига "Норич". Сините бяха без контузените нападатели Ромелу Лукаку и Тимо Вернер, но въпреки това отбелязаха седем попадения, а можеха да спечелят и с по-голям резултат.

Мейсън Маунт откри резултата със силен удар в осмата минута. Калъм Хъдсън-Одой удвои в 18-ата минута след добра атака. Рийс Джеймс отбеляза за 3:0 след подаване на Маунт, който се възползва от лошо изчистване на топката.

"Челси" доминираше и след почивката. Бен Чилуел отбеляза четвъртия си гол в последните пет мача и направи резултата 4:0. Максимилиан Аарънс си вкара автогол малко след това. В 65-ата минута "Норич" остана с десет души след червен картон на Бен Гибсън. В 85-ата минута домакините получиха дузпа за игра с ръка. Тим Крул спаси удара на Маунт от бялата точка, но дузпата беше изпълнена отново, тъй като вратарят не беше стъпал на голлинията. При втория опит Маунт не сбърка, а отново той оформи хеттрика си в продължението на мача.

"Челси" е на първо място с 22 точки. "Норич" е на последното с две точки.