Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Баскетболните национали загубиха на старта на квалификациите за световното

Бутане и отказан поздрав: кантарът преди мача Пулев - Мир

Стоилов: Ако трябва, ще разпродаваме играчи, за да може "Левски" да оцелее

Александър Попов: Волейболният ЦСКА е готов да си построи зала на "Червено знаме"

Виж видеото
Леброн Джеймс предизвика изгонване на фенове от залата в мач на "Лейкърс"

Виж видеото

Берое" и "Славия" се класираха на четвъртфиналите в Купата на България. И двата тима постигнаха минимални победи в осминафиналната фаза на надпреварата.

Старозагорци се наложиха с 1:0 над "Черно море" в много оспорван мач. Единственият гол вкара Мартин Камбуров, като ветеранът се разписа в 66-ата минута. Само секунди по-рано нападателят се беше появил на терена, влизайки от резервната скамейка.

В началото на двубоя "Черно море" имаше няколко ситуации пред вратата на "Берое", след което домакините имаха предимство. Секунди преди гола на Камбуров зелено-белите пропуснаха и друга чиста ситуация.

По-рано през деня "Славия" победи "Пирин" също с 1:0. Единственият гол на стадиона в "Овча купел" вкара Тони Тасев в 51-ата минута.

Тимът от Благовград, който е на дъното в първенството, записа ново поражение. Гостите обаче удариха и две греди в хода на срещата.

В четъвртък са последните три срещи от осминафиналите: "Септември" (София) - "Етър", "Лудогорец" - "Локомотив" (Горна Оряховица) и ЦСКА - "Арда". След тях ще стане ясен жребият за четвъртфиналите.