Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Вратарят на "Арда": Съдиите са виновни за нивото на футбола

"Локомотив" (Пловдив) продължи изкачването си с победа над "Пирин"

Баскетболните национали загубиха на старта на квалификациите за световното

Виж видеото
Бутане и отказан поздрав: кантарът преди мача Пулев - Мир

Виж видеото

Лудогорец" се класира за четвъртфиналната фаза в Купата на България след победа с 3:1 над "Локомотив" (Горна Оряховица). Шампионите се справиха със съперника си от Трета лига, след като вкараха два гола още преди почивката.

Ихиньо Марин откри в 12-ата минута, а Елвис Ману удвои в 38-ата. След паузата "Локомотив" намали с попадение на Георги Колев в 58-ата минута. Кафумана Шоу обаче се разписа в 79-ата минута и оформи крайния резултат.

Треньорът на "Лудогорец" Станислав Генчев направи много промени в състава си, като даде шанс на футболисти, които играят по-рядко в първенството.

"Представихме се доста под очакванията. В завършващата фаза има какво да се желае. Очакваше се да победим отбора на Горна Оряховица, но не и да ни вкарат гол. Заради разликата в класите можеше да вкараме повече голове", каза Генчев.

Към четвъртфиналите продължи и "Септември" (София), който победи "Етър" с 2:0.