Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Поляци победиха "Тренто" с Казийски и остават на европейския връх във волейбола

Не може да биеш дузпа: скандалният завършек на мача "Царско село" - "Локомотив"

"Берое" загуби, но стигна до дуела с "Ботев" (Пловдив) за място в Европа

Борислав Михайлов: Протестите на феновете са платени и всички знаете от кого

Виж видеото
"Левски" взе девета победа в последните десет мача

Виж видеото

ЦСКА отива за мача със "Зоря" в Украйна с целта да спечели точки, заяви треньорът Стойчо Младенов. Той посочи, че задачата в оставащите три срещи в групата в Лигата на конференциите е да се вземат възможно най-много точки.

До момента червените записаха равенство и две загуби, като имат една точка.

Младенов си пожела отборът да играе през целия мач така, както е играл през първото полувреме на двубоя със "Зоря" (0:1) в София. На "Васил Левски" червените изпуснаха много положения през първата част, а след втората показаха съвсем различно лице, играха слабо и загубиха. "Очаквам да изиграем 90 минути, както изиграхме първите 45 тука. Това е моето желание, това е, което ще направим."

Треньорът призна, че в отбора са преживели трудно загубата от "Локомотив" (Пловдив) (1:3) в София. Но добави, че футболистите са в боево настроение.

Голмайсторът на ЦСКА Жорди Кайседо смята, че отборът не е по-слаб от съперниците си в групата. "Надявам се следващите мачове в Лигата на конференциите да сме по-силни и да отбелязваме". Според него загубата от "Локомотив" ще помогне на отбора да подобри играта си.