Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Най-красивият гол на годината отново е на футболист на "Тотнъм"

Радостин Василев все пак сменя ръководството на тотото в търсене на по-голяма печалба

"Ливърпул" излезе на второ място с разгром на "Анфийлд"

Мачът за историята, който нареди Левандовски до Герд Мюлер

Виж видеото
Без Роналдо "Юнайтед" пропиля два гола аванс и отново не спечели

Виж видеото

Локомотив" (Пловдив) влезе се изкачи на шесто място в Първа лига след успех с 3:2 над "Пирин" като гост. Черно-белите постигнаха важен успех в Благоевград като гости, въпреки че изостваха след първата част. В герой за тима на Александър Тунчев се превърна Георги Минчев, който вкара хеттрик.

Станислав Костов изведе "Пирин" в 29-ата минута, но след почивката дойде времето на Минчев. "Локомотив" поведе след негови два бързи гола в 58-ата и 62-ата минута. Централният нападател се разписа и от дузпа в 88-ата минута.

Крайният резултат оформи Станислав Манолев в 90-ата минута.

Минчев вкара втори хеттрик от началото на сезона след този срещу ЦСКА в края на октомври. Нападателят вече има 9 попадения и е водач сред голмайсторите в Първа лига.