Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Инцидент със загинали помрачи победа на Камерун в Купата на африканските нации

"Ливърпул" съкрати аванса на лидера с трудна победа като гост

С бясна скорост по "Щрайф": победното спускане на Беат Фойц в Кицбюел

Виж видеото
Къри срещу традицията: изключителният финал на мач в НБА

Виж видеото

Ливърпул" излезе на върха във Висшата лига, побеждавайки "Уулвърхемптън" с 1:0 като гост. Червените се възползваха от грешната стъпка на "Челси" по-рано през деня, за да оглавят таблицата преди третия претендент за титлата "Манчестър сити" да е изиграл мача си от кръга.

Единственият гол на "Молиню" вкара Дивок Ориги в добавеното време на срещата. Белгиецът, който се появи от резервната скамейка, реализира след подаване на Мохамед Салах. Това попадение донесе и четвърти пореден успех на отбора.

"Ливърпул" имаше предимство през целия двубой, като особено след почивката пропиля отлични шансове да вкара гол. Най-големият пропуск направи Диого Жота, който от по-малко от десет метра уцели бранител на "вълците", застанал на голлинията.

След 15 кръга "Ливърпул" има 34 точки, с една повече от "Челси".

Коментари (14)
  1. 1 Профил на star bastun
    star bastun
    Рейтинг: 2052 Неутрално

Важен успех , но с късмет и не съвсем заслужен.

2. 2 Профил на Padrino
    Padrino
    Рейтинг: 4465 Неутрално

Трябва да се отдаде заслуженото на Уулвърхемптън, много добре построена защита и удържаха до последният момент непрестанната лавина от атаки на Пул. Трудна победа за Клоп и компания.

Orgoglioso di essere metà Italiano 🇮🇹 e metà Bulgaro 🇧🇬
  3. 3 Профил на НеКой
    НеКой
    Рейтинг: 1586 Неутрално

Ох, скъсаха ми нервите.
    Мане и Салах не бяха възстановени от мача с Евертън, както и Хендерсън, а Жота направи непростими пропуски.
    Но все пак крайно време беше и малко късмет да имаме. А Ориги вече има 40 гола за Ливърпул, при положение, че обикновени влиза за по няколко минути.
    Бих искал Траоре през Януари.

4. 4 Профил на bat_plamen
    Рейтинг: 4273 Неутрално

Браво на Ливърпул и с очертава страхотна борба за титлата този сезон!

5. 5 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 4893 Неутрално
  6. 6 Профил на ЗаНиЗа
    ЗаНиЗа
    Рейтинг: 2691 Неутрално

Голям мач на "вълците", а капитанът им като Туньо. Пуул опитваха всичко, а късметът помага на силните.

Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
  7. 7 Профил на ydn091065851
    ydn091065851
    Рейтинг: 664 Неутрално

До коментар [#3] от "НеКой":

траоре е там където му е мястото и не е за ливърпул.. куца му завършващата част, и не вярвам вече някога да се подобри .. иначе има демараж като на стоичков.. ама не и неговата левачка...

8. 8 Профил на hwu071091569
    hwu071091569
    Рейтинг: 5 Неутрално

До коментар [#1] от "star bastun":

Ливърпул имаха 2 пъти повече пасове и 2 пъти повече владееха топката. Ударите са 17 на 3 в тяхна полза. Колкото по-малко оставаше до края на мача толкова повече Улвс играеха по-защитно, а Ливърпул даже пуснаха 4ти нападател. Спечели отбора, който искаше 3 точки, а не този, който игра за 1. Незнам какво трябва да направят за да може според теб да спечелят заслужено.

9. 9 Профил на Незнайко в Слънчевия град
    Рейтинг: 5934 Неутрално

В 95-тата минута Мо Салах направи такъв спринт, сякаш току-що беше влязъл.
    Като си подкара толкова напред топката, помислих, че няма да я стигне изобщо…

10. 10 Профил на ThePal
    ThePal
    Рейтинг: 669 Неутрално

На фона на добрите игри на вълците напоследък, това е мнооого важна победа. Така се играе до последно ! Е, верно , скъсаха ми нервите (особено Жота)... Важни са и трите чука които Челси изядоха !