Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Не може да биеш дузпа: скандалният завършек на мача "Царско село" - "Локомотив"

"Берое" загуби, но стигна до дуела с "Ботев" (Пловдив) за място в Европа

Борислав Михайлов: Протестите на феновете са платени и всички знаете от кого

"Левски" взе девета победа в последните десет мача

Виж видеото
Димитър Митов и неговото спасяване на сезона в Купата на Англия

Виж видеото

Вратарят на бразилския национален отбор по футбол Алисон Бекер попадна в центъра на вниманието по време на мача с Еквадор от квалификациите за световното първенство. След два червени картона стражът на "Ливърпул" остана в игра през целия двубой.

Най-напред в средата на първото полувреме, когато съдията вече беше изгонил по един футболист от двата отбора, Алисон Бекер изчисти с крак топката, но и ритна съперник в главата. Реферът вдигна червен картон, но след шестминутен видеопреглед го отмени и даде жълт.

След почивката се получи сходно положение. Този път вратарят изби топката с ръце, но удари футболист на Еквадор. Съдията му показа втори жълт и червен картон, но и в този случай промени решението си след намеса на системата VAR.

Мачът започна с ранен гол за Бразилия и изгонване на по един играч от двата състава. Единият от тях беше вратарят на Еквадор Александер Домингес, получил червен картон след грубо влизане срещу съперник.

Голмайсторът на ЦСКА Жорди Кайседо остана резерва за Еквадор.

След равенството 1:1 отборът му е трети с 24 точки и е с много добри възможности да се класира за световното в Катар, където място вече си осигуриха Бразилия и Аржентина.