Нормалните руснаци разбират за какво иде реч, само нашите мурзилки ще останат единствените истински путинисти...
—цитат от коментар 4 на Умен и красив но не умнокрасив
"И да знаеш, Минке, че последният комунист на планетата ще умре в България. Даже когато в Съветска Русия няма да има нито един жив комунист. Какъв народ сме, Минке, какъв народ..."
Как един руски спортист не показа топки обявявайки се срещу войната ? Поне някой от тези които живеят в чужбина. Затова е необходима тотална забрана за участие на руснаци навсякъде.
"Проблемът на света е,че глупавите са самоуверени,а умните се колебаят."Бъртранд Ръсел
Ех, руски спортисти! Не разбирате ли, че така ви пазят да не ви линчуват. Веча така ви мразят, че като разберат, че си руснак не сте в безопасност.
Медведев вече изпита омразата на хората по тенис кортовете. Освиркват го. В първите дни беше с екип в цветовете на руското знаме, сега гледам сменил го е. И пак го освиркват.
Искам Путин аз на власт - да гледам още тоя 5ераст! От россиа таз страна - превърна я в купчина л-на! Има газ, има нефт - но без акъл си е кен-еф! Нека той да управлява - власта лесно да не сдава! Давай Путкично напред! Промени тоз световен ред! :) И докато управляваш в самозабрава - целия свят се забавлява! Не, комик не е Зеленски - комик е джуджето Кремъленски!
Просто се опитва да се скрие, империализма и великите идеи на вожда е оставил за 18 годишните момчета, които потъват в полевите крематориуми!!! НЕДОСТОЕН!!!
Събират се на лагер, за да се подготвят за предстощото пан-световно първенство на вечната и неразриушима дружба. Сред поканените и единствени участници, освен русия, са беларус, сирия, Еритрея и северна Корея. Регламентът е прост и се състои от едно условие - Русия да спечели.В противен случай ще заиграе червеното копче.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
selqnin
Рейтинг: 2610 ГневноШубето е голям СТРАХ!!!!
А избивате хората на Украйна и шантажирате целият Свят!!!
"Руснаци, Сър"!!!
Peter Lozanov
Рейтинг: 8 НеутралноЕ с кой ще играете та се отказваш, Боклук.
Бобо Рашъна
Рейтинг: 105 НеутралноАми така е написан сценария, какво да се прави...
изключиха порода котки (синя руска) от конкурс, та какво остава за хоарата...
Умен и красив но не умнокрасив
Рейтинг: 718 НеутралноНормалните руснаци разбират за какво иде реч, само нашите мурзилки ще останат единствените истински путинисти...
No Pain No Gainyp123
Рейтинг: 151 Любопитно"И да знаеш, Минке, че последният комунист на планетата ще умре в България. Даже когато в Съветска Русия няма да има нито един жив комунист. Какъв народ сме, Минке, какъв народ..."
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5533 НеутралноХа, мислех го за православен войн с това ритуално козируване след всеки гол, а той пацифист се оказа...
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевЧичо Ваньо
Рейтинг: 506 НеутралноКак един руски спортист не показа топки обявявайки се срещу войната ? Поне някой от тези които живеят в чужбина. Затова е необходима тотална забрана за участие на руснаци навсякъде.
"Проблемът на света е,че глупавите са самоуверени,а умните се колебаят."Бъртранд РъселDouble Talking Jive
Рейтинг: 414 НеутралноНе можах да схвана - някой ще вика сборная за нещо някъде?
Хутин Пуйло!Този още от стария интернет чете...
evtimvz
Рейтинг: 1340 НеутралноЕх, руски спортисти! Не разбирате ли, че така ви пазят да не ви линчуват. Веча така ви мразят, че като разберат, че си руснак не сте в безопасност.
Медведев вече изпита омразата на хората по тенис кортовете. Освиркват го. В първите дни беше с екип в цветовете на руското знаме, сега гледам сменил го е. И пак го освиркват.
evtimvz
Рейтинг: 1340 НеутралноВ Италия най-сетне са разкрили кой е убил Алдо Моро. Това са били руски командоси, които не са успели да убият Мусолини.
Zeta Reticule
Рейтинг: 57 НеутралноИскам Путин аз на власт - да гледам още тоя 5ераст! От россиа таз страна - превърна я в купчина л-на! Има газ, има нефт - но без акъл си е кен-еф! Нека той да управлява - власта лесно да не сдава! Давай Путкично напред! Промени тоз световен ред! :) И докато управляваш в самозабрава - целия свят се забавлява! Не, комик не е Зеленски - комик е джуджето Кремъленски!
selqnin
Рейтинг: 2610 ГневноДо коментар [#2] от "Peter Lozanov":
Просто се опитва да се скрие,
империализма и великите идеи на вожда е оставил за
18 годишните момчета, които потъват в полевите крематориуми!!!
НЕДОСТОЕН!!!
selqnin
Рейтинг: 2610 ВеселоДо коментар [#6] от "Незнайко в Слънчевия град":
"богатирите", на североизток се изпаряват удивително бързо, направо анихилират!!!
stoyanst
Рейтинг: 576 ВеселоСъбират се на лагер, за да се подготвят за предстощото пан-световно първенство на вечната и неразриушима дружба. Сред поканените и единствени участници, освен русия, са беларус, сирия, Еритрея и северна Корея. Регламентът е прост и се състои от едно условие - Русия да спечели.В противен случай ще заиграе червеното копче.
selqnin
Рейтинг: 2610 РазстроеноДо коментар [#7] от "Чичо Ваньо":
105 години имперска пропаганда са нещо страшно!!!
Пораженията върху Ума, Психиката, логиката и човечността на североизток са невъобразимо УЖАСЯВАЩИ!!!
Николай Колев
Рейтинг: 3278 ВеселоТия тренират заради контроли с КНДР, Беларус, Иран и още някои футболни колоси.
🇺🇦* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събрание🇺🇦stedim
Рейтинг: 1682 НеутралноДа не се окаже, че нашите путинофили уредят някоя контрола със Сборная?
Роси
Рейтинг: 7761 НеутралноИнтересно, къде и с кого ще играе националният отбор на Русия.
Мариана Кълвачева
Рейтинг: 1728 НеутралноДо коментар [#10] от "evtimvz":
Истината рано или късно излиза наяве.А сенатската комисия най-после разбра кой е застрелял Кенеди.
Това бил ученикът от началните класове Вова Путин.
stg
Рейтинг: 1287 НеутралноДо коментар [#11] от "gzw361064235":
"Ceterum censeo ГЕРБ esse delendam"брилянтно