Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Кейн донесе равенство на "Тотнъм" във вълнуващо дерби с "Челси"

Станимир Стоилов: "Левски" не е готов за нови приказки

"Манчестър юнайтед" получи четири гола и беше унижен в Лондон

"Сити" и "Арсенал" продължиха на скорост с нови победи във Висшата лига

Виж видеото
ЦСКА е продължил в Европа благодарение на "борба и характер"

Виж видеото

ЦСКА загуби тежко последната си контрола от предсезонния лагер в Австрия, отстъпвайки с 0:4 срещу "Сепси". Носителят на Купата на Румъния разгроми червените като игра много по-добре и водеше с три гола още преди почивката. В същото време ЦСКА допусна много груби грешки в защита.

Козмин Матей вкара в четвъртата минута, а Нинай удвои четири по-късно с глава. Отново Матей вкара в 44-ата минута, а след почивката точен беше и Голофка в 71-ата.

За ЦСКА първи минути в подготовката записа Жорди Кайседо, който се присъедини по-късно към тима.

Последната контрола на червените срещу "Ференцварош" няма да се състои, като в сряда ЦСКА ще се прибере от Австрия. Тимът завършва лагера си с две три загуби и една победа.