Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Преобразеният Кириос спечели първа титла от три години насам

С два гола на Холанд "Сити" стартира защитата на титлата с победа

Виж видеото
Новата ера в "Манчестър юнайтед" започна с домакинска загуба

Виж видеото

Левски" победи "Етър" с 5:0 в последната си контрола преди началото на новия сезон в Първа лига. На своя стадион "Георги Аспарухов" сините реализира и петте попадения през втората част.

Уелтън вкара в 56-ата минута, след това два гола добави Роналдо, който беше точен в 64-ата и 71-ата минута. В края на мача Билал Бари вкара в 82-ата и 90-ата минута.

След двубоя треньорът на тима Станимир Стоилов беше критичен към един от основните играчи от миналия сезон Илиян Стефанов. "Това, че го държа на терена по 90 минути не е, защото играе добре, а за да се мъчи. Недоволен съм от него в подготовката. Трябва да се вземе в ръце, иначе може да се върне там, откъдето тръгна",

Сините започват новия сезон на 9 юли (събота) с гостуване на "ЦСКА 1948".