"Ливърпул" стъпи накриво на старта на сезона, но се спаси от загуба

Коментари (13)
  1. 1 Профил на selqnin
    Рейтинг: 2711 Неутрално

Слаб и крив мач за "Ливъпрпул"!!!
    Тренд и Върджил подариха два гола, 3 греди и 4-5 чисти пропуснати положения, много непредизвикани грешки, изгубени огромна част от вторите топки...
    Не започваме добре, но ще завършим блестящо!!!

2. 2 Профил на ИТН НАНАЙ Ристев ГАЗПИКАЙ
    ИТН НАНАЙ Ристев ГАЗПИКАЙ
    Рейтинг: 162 Неутрално

Клоп е чудесен надъхвач, но не е толкова добър тактик и като цяло е страхлив треньор, затова няма да направи династия и най-вероятно ще остане с една титла в Ливърпул.

Не може да си похарчил 100М за играч, и да го пуснеш в 60тата минута в първия си мач.

Не може другата ти смяна да е 40-годишния Милнър.

Не може капитанът ти да е английско дърво, което даже в английския национален не го искат.

Вече трета година не може да обнови състава така, че повечето играчи да са гладни за успехи, а не да чакат съперника сам да се бие.

А че съдията беше типичен английски малоумник, готов да се върже на всяко пльоскане в наказателното, е друг въпрос.

3. 3 Профил на ИТН НАНАЙ Ристев ГАЗПИКАЙ

Другата лоша новина за Ливърпул е, че Луиз Диаз се превръща във фигурант.

4. 4 Профил на Anton Andonov
    Anton Andonov
    Рейтинг: 710 Неутрално

Слаб и крив мач за "Ливъпрпул"!!!Тренд и Върджил подариха два гола, 3 греди и 4-5 чисти пропуснати положения, много непредизвикани грешки, изгубени огромна част от вторите топки...Не започваме добре, но ще завършим блестящо!!!
    —цитат от коментар 1 на selqnin

и аз мисля, че имате сериозни шансове за топ 4

Never Mind The Bollocks
  5. 5 Профил на pet_fire
    Рейтинг: 5415 Неутрално

Не стоеше Ливърпул добре в този мач. Клоп има работа за вършене.

6. 6 Профил на stenlyaka
    stenlyaka
    Рейтинг: 2423 Весело

Клопп се прави на интересен и не взема офанзивен халф ...негова си работа .

Рейтинг: 2423 Неутрално

Картофеният фен в студиото изглежда съвсем нормален пич.
    Въпроът е какво не му е наред .........сигурно нещо на сексуална основа .

10. 10 Профил на ИТН НАНАЙ Ристев ГАЗПИКАЙ

До коментар [#3] от "ИТН НАНАЙ Ристев ГАЗПИКАЙ": Със сигурност разбирате от някой спорт - крикет, хокей на трева, НО много ви моля не се излагайте с " коментари" за футбол!!!
    —цитат от коментар 7 на selqnin

Ми не знам - във футбола не е ли правило да пускаш най-силния си състав?

11. 11 Профил на Darulio
    Darulio
    Рейтинг: 1194 Весело

Митрович > Нунйес

"Една от най-долните привички на дребните души е да приписват своите низости и на другите." Оноре дьо Балзак, "Дядо Горио"

Рейтинг: 824 Неутрално

Пак яко режене от ВАР, преди първия гол имаше 100% нарушение срещу Хендерсън, а дузпата повече от смешна, Митрович рита топката на ляво, а тръгва надясно да се закачи в крака на Ван Дайк