Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Стоилов си пожела да види горд "Левски" в мачовете с "Лудогорец"

Станимир Стоилов: "Левски" ще обжалва наказанието от мача със "Славия"

Слънчеви панели и събиране на дъждовна вода: идеите на ЦСКА за новия стадион

Историческият първи успех на Канада в купа "Дейвис" в тениса

Виж видеото
Най-малко двама души са пострадали след сблъсъци на футболен мач в Перник

Виж видеото

ЦСКА се върна на победния път и надви "Пирин" с 2:1 в мач от 12-тия кръг на Първа лига. Тимът на Саша Илич стигна трудно до трите точки, въпреки че рано поведе с два гола.

Дюкенс Назон откри в 19-ата минута, а само четири по-късно Браян Морено отбеляза втори гол за червените.

"Пирин" намали в 26-ата минута, когато Иван Тасев реализира с хубав удар покрай вратаря на ЦСКА. Минута по-рано останаха съмнения дали топката минава зад голлинията на червените след изстрел на Станислав Костов и рикошет в гредата.

Второто полувреме не беше толкова динамично, колкото първата част. Червените опитаха да затворят мача, а "Пирин" направи всичко, за да изравни, но нямаше толкова чисти положения.

След трите точки ЦСКА се изкачи на второ място в таблицата с 26. Червените изостават с една зад "ЦСКА 1948", но са и с два мача по-малко. Тимът на Илич изпревари "Лудогорец", който е с 23 точки, но равен брой мачове като чеврвените.