Снимка на деня: Миговете на Холанд, Меси и "Челси"

1. 1 Профил на SSS
    SSS
    Рейтинг: 1037 Неутрално

Този Холанд е истински звяр, голова машина. Не съм го гледал в Борусия, мислех си, че е малко прехвален, но играе страхотно отпред, невероятно поврътлив, има много добра левачка, а пласирането му и нюха към гола явно са дар Божи. МС определено вдигнаха нивото с покупката му, което и без това си беше шампионско. Явно падна и на стила на Пеп..
    Като се сетя какви дървета се накупиха за тия пари в другите отбори....

2. 2 Профил на Kalinoff Ivan
    Kalinoff Ivan
    Рейтинг: 845 Неутрално

До коментар [#1] от "SSS":

И май все още не е изиграл един пълен мач за Сити , играе средно по 50-60 минути и Гуардиола го сменя да го пази свеж и да не се конузи ... Статистиката му за вкарани голове е супер , но ако се сметни за изиграни минути е нереална , ако Пеп не го пазеше и му даваше малко повече минити , вероятно щеше да вкара поне дестина гола още..

3. 3 Профил на Мариана Кълвачева
    Мариана Кълвачева
    Рейтинг: 2063 Неутрално

На Холанд баща му едно време имаше невероятен скандал с капитана на Юнайтед Кийн. Дори се стигна до последователни тежки контузии и на двамата, в резултат от постоянните им ританици.
    Холанд - баща бе защитник или халф, не помня, а виж синът е надскочил бащата.
    Браво на момчето, дано продължи все така и да не се главозамае.