Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Кметът на Пловдив: От началото беше ясно, че няма пари за стадиона на "Ботев"

"Интер" победи "Милан" в юбилейното дерби №200

"Тотнъм" спря "Манчестър сити" и помогна на "Арсенал"

Виж видеото
ЦСКА не мисли за титлата, каза Илич след последната контрола

Виж видеото

С късен гол "Лудогорец" победи "Славия" с 2:1 като гост в отложен мач от петия кръг на Първа лига. Шампионите стигнаха до трите точки благодарение на гол на Кирил Десподов в 84-ата минута.

Победата в София позволи на тимът от Разград да се доближи на две точки зад лидера ЦСКА - 42 срещу 44 точки. "Лудогорец" обаче има мач по-малко и на 1 декември приема "Левски" в друга отложена среща от първенството.

"Лудогорец" поведе още в 10-ата минута, когато Матиас Тисера отбеляза след подаване на Бернард Текпетей.

"Славия" игра доста по-мотивирано след паузата, когато Галин Иванов изравни в 49-ата минута. Опитният нападател излъга няколко бранители в зелено и вкара покрай плонжа на вратаря.

В края на мача обаче "Лудогорец" потърси победата с всички сили и я постигна. Светослав Вуцов излезе неразчетено при центриране на Рик Джонатан, а Кирил Десподов го изпревари, за да засече в мрежата.