Това е съдържание, създадено от маркетинг студио Storio по задание на партньор на "Икономедиа".

Англия измъкна важна победа като гост на Италия

Виж видеото
Подиум или не: кашата с Алонсо след състезанието в Саудитска Арабия от Формула 1

Виж видеото

ЦСКА 1948" победи с 3:1 "Берое" като гост в мач от 24-ия кръг на Първа лига. Тимът се върна към победите, след като загуби от ЦСКА в предишния кръг, като вече има 48 точки и е на трето място в класирането.

Ивайло Чочев откри резултата в 10-ата минута. Той се разписа с глава след центриране от корнер, като това е 17-ият му гол от началото на сезона. "ЦСКА 1948" стигна до втори гол отново след корнер в 35-ата минута, като точен този път беше Елитон. Минута по-късно Берое намали чрез Вини Трибуле.

През второто полувреме "ЦСКА 1948" създаде повече положения. Домакините останаха с десет души след втори жълт картон на Густаво Каскардо малко преди края на мача. В 86-ата минута Георги Русев оформи крайния резултат.

"Берое" остава без победа от началото на годината и е на 13-о място в класирането с 21 точки.