Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Новата радикална вълна на пръв поглед е нужда на едно поколение, създаване на силни позиции и се различава от традиционните коалиции.Бранят се принципи и намеренята са само против употребата при налагане на промените и укрепване баланса на принципите.
[quote#7:"Gouverneur général"]След марсохода "Фобос-Грунт" паднал в Тихия океан, падат Сирия, РъФъ, Иран, Китай и всичкия соц под различни форми и имитации.
[/quote]
Не мога да се сетя само за падането на*Фобос-Грунт* ефреите ли са виновни или Костов.Поясни се...
"Обама е също толкова отдаден на поддържането на двустранните отношения с израелската администрация."
Отдаден друг път. Време е Бари Хусеин да си ходи и в Белия дом да дойде истински приятел на Израел, а не някакъв безгръбначен плазмодий, който все да се извинява на арабите, че Америка е силна и велика.
Да се готви иранското Бичме !
[/quote].................................................................
Чакаме баджанак,чакаме да ударите....
ПС!Засега като гледам си ударил една по-длъшка линия бял прашец и 2 пърцуци за добр*утро.......
До коментар [#9] от "xxxxxxxxl":
виновни са си самите совецки соц милиционери, чисто и просто без къпане.
Костов и ефреите, дреме им за соц милиционери.
[quote#13:"Karelson"]Е питай тукашните неудачници от петата колона бе - според тях винаги или Костов , или евреите са виновни[/quote]
Ами така е, защото могат да броят само до две.
По-дълъг списък с причини ги стресира и затормозява умствено.
всички знаят, че луната е направена от кашкавал....
а евреите (това е установен астрономически факт) режат и ядат, ядат и режат докато не изчезне съвсем. после бедните народи бачкат ли бачкат да подквасят още кашкавал, да го качат и да оформят луната. после евреите пак го ядат и така откак свят светува. няма оправия.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
"Има предположения, че това е отговор на визитата на кандидата на републиканците Мит Ромни в Израел и по този начин опит да се докаже, че Обама е също толкова отдаден на поддържането на двустранните отношения с израелската администрация."
Обама има много да се доказва пред Израел.
I come in peace. I didn't bring artillery. But I'm pleading with you, with tears in my eyes: If you fuck with me, I'll kill you all. Gen. James Mattis
Плодовете от Арабската пролет ще се окажат кисели за Израел.А може да станат и отровни при възможността Сирия да се превърне в поредната уахабитска държава в региона. Но това времето ще го покаже.
... Израел е открил наддаването ... сега,американците усилено предлагат оферти ... ама ,не в долари,а в иранци ... колкото повече,толкова по-добре ... и за евреите и за бъдещия американски президент ...
Коментарът е скрит от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица, цитирани в публикациите. Ако въпреки това желаете да го видите, натиснете тук.
Каква жалка пародия.
Изходът от изборите в уж най-голямата демокрация, в уж най-развитата икономика, в уж най-великата държава зависи от кинтите на някакви дребни тарикати със закривени носове, малки хитри очички, подли душици и много, много парички.
[quote#16:"blockblock"]всички знаят, че луната е направена от кашкавал....
а евреите (това е установен астрономически факт) режат и ядат, ядат и режат докато не изчезне съвсем. после бедните народи бачкат ли бачкат да подквасят още кашкавал, да го качат и да оформят луната. после евреите пак го ядат и така откак свят светува. няма оправия. [/quote]
Съгласна съм това освен с последните две думи
Абсолютната свобода дава абсолютна власт, а власта покварява, а абсолютната власт абсолютно покварява!
Значи аз съм астроном любител и наблюдавам небесните тела. Сто процента съм сигурен, че евреите ядат от луната... иначе как ще ми обясниш ежемесечното и намаляване? а понеже всички знаят, че евреите са мързеливи и само лихварят, те няма да седнат да правят кашкавал за любимото светило на поетите и романтиците и насилват обикновения отруден народец да подквасва та да го изядат пак....
а сега сериозно... ти верно ли се върза братче? хехехехе
[quote#27:"blockblock"]а сега сериозно... ти верно ли се върза братче? хехехехе [/quote]
Ами, да си кажа честно, чела съм всякакви дивотии за евреите в този форум (евреите контролирали света, ядяли деца, горяли живи котенца на специален празник, етс. етс.) откачени конспиратори има бол, та вече не знам как да реагирам. Я виж блондито (be_free) е съгласна с теб, тя е от тези откачени конспиратори за които говорех.
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas Mann
Как ще е майтап, съвсем сериозно е... за съжаление руските евреи с безналоговите технологии (фобос грунт) не успяха да стигнат до Марс, та и Гауда да можем да си похапваме, докато пролетариите заквасят нов...
Който не следва линията на Економедиа е тотално цензуриран!
Прочетох интересна статия на име "Анален джихад- рекомендация на сунитския шейх". Та пише в тази статия че някакъв си шейх Абу ал Касаба, препоръчвал на терористите-самоубийци да разработват задния си проход за да могат да вкарат там взривен материал, за да могат да го прекарат през проверки без да го открият.Това не е шега. Четох че филма го има в YouTube и е "взривила" интернета от реакции и коментари.
Не казвай не мога. Действай! За да успееш, първо трябва да поискаш.
Пълни глупости, защото по тази логика горя и една совалка с достойни и смели астронавти на борда и навярно затова САЩ не могат да направят нищо в Афганистан и Ирак, да не говорим че станаха за смях в Сомалия, Виетнам и КНДР. Имат една "грандиозна победа над 160 полицаи в Гренада и то с цялата 82 ВДД и оттогава непрекъснати провали навсякъде.....
Пусни линк, да видим религиозните лумпени докъде могат да стигнат... кой, каквото сам си направи дори Господ не може да му помогне (не визирам някоя конкретна религия, а всичките религиозни тупани)!
Който не следва линията на Економедиа е тотално цензуриран!
[quote#22:"baghatur"]... Израел е открил наддаването ... сега,американците усилено предлагат оферти ... [/quote]
Ромни ще посети Израел в края на юли.
Ще бъде "домакин" в Ерусалим на благотворително събиране, събиране на "дарения".
Ще участват даже гости от САЩ.
Участието за всеки желаещ според ЕрусалимПост струва 60 000$ и повече.
Предполага се , че ще бъде обсъждана и съдбата на израелския шпионин Полард, дали да бъде пуснат.
Вероятно той е офертата на Израел.
„Коммерсант”: В Израел пристигна словото за мир
17 юли 2012 | 02:21 | Агенция "Фокус"
Начало / Близък Изток
Ерусалим. Държавният секретар на САЩ Хилари Клинтън посети Израел. Главната новина, която тя лично съобщи на израелското ръководство бе, че новият президент на Египет – ислямистът Мохамед Мурси няма да разтрогва кемп-дейвидските мирни споразумения. При обсъждането на останалите ключови теми, като иранската ядрена програма и палестинско-израелския мирен процес, страните останаха на предишните си позиции. Според оценката на експерти първата за последните две години визита на държавния секретар на САЩ в Израел сочи, че основните решения за политиката на двата стратегически съюзника вече са взети, пише вестник „Коммерсант”
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
uzur
Рейтинг: 450 НеутралноСлед като подкрепи за пореден път радикалния ислям,сега ще успокоява евреите. 953.html
http://yphalachev.blogspot.com/2012/07/blog-post_1
izabell
Рейтинг: 1340 НеутралноНовата радикална вълна на пръв поглед е нужда на едно поколение, създаване на силни позиции и се различава от традиционните коалиции.Бранят се принципи и намеренята са само против употребата при налагане на промените и укрепване баланса на принципите.
izabell
Рейтинг: 1340 Неутрално*агресия/сила.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
Хорошо там где нас нет
Рейтинг: 1506 ВеселоХайде сега 200 поста на тема евреите са виновни за:
Хотели как лучше, получилось как всегдаСъчинение по избор
Gouverneur général
Рейтинг: 1004 ЛюбопитноСлед марсохода "Фобос-Грунт" паднал в Тихия океан, падат Сирия, РъФъ, Иран, Китай и всичкия соц под различни форми и имитации. /fobos_grund2011_components_1_0.jpg
1945 г. започна ЗЛАТЕН ВЕК за ЧЕРВЕНАТА МАФИЯhttp://physicstime.com/sites/physicstime.com/files
izabell
Рейтинг: 1340 НеутралноХилари, бъди повече Мечтател
XXXXXXL Demokrat
Рейтинг: 174 Весело[quote#7:"Gouverneur général"]След марсохода "Фобос-Грунт" паднал в Тихия океан, падат Сирия, РъФъ, Иран, Китай и всичкия соц под различни форми и имитации.
Yes,we Scan!-Barak Obama[/quote]
Не мога да се сетя само за падането на*Фобос-Грунт* ефреите ли са виновни или Костов.Поясни се...
Norman Granz
Рейтинг: 3938 Неутрално"Обама е също толкова отдаден на поддържането на двустранните отношения с израелската администрация."
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.Отдаден друг път. Време е Бари Хусеин да си ходи и в Белия дом да дойде истински приятел на Израел, а не някакъв безгръбначен плазмодий, който все да се извинява на арабите, че Америка е силна и велика.
XXXXXXL Demokrat
Рейтинг: 174 Весело[quote#1:"barcelonski"] Удряме сирийската Мутра !!
.......................
Yes,we Scan!-Barak ObamaДа се готви иранското Бичме !
[/quote]..........................................
Чакаме баджанак,чакаме да ударите....
ПС!Засега като гледам си ударил една по-длъшка линия бял прашец и 2 пърцуци за добр*утро.......
Gouverneur général
Рейтинг: 1004 ВеселоДо коментар [#9] от "xxxxxxxxl":
1945 г. започна ЗЛАТЕН ВЕК за ЧЕРВЕНАТА МАФИЯвиновни са си самите совецки соц милиционери, чисто и просто без къпане.
Костов и ефреите, дреме им за соц милиционери.
Хорошо там где нас нет
Рейтинг: 1506 Весело[quote#9:"xxxxxxxxl"]Не мога да се сетя само за падането на*Фобос-Грунт* ефреите ли са виновни или Костов.[/quote]
Хотели как лучше, получилось как всегдаЕ питай тукашните неудачници от петата колона бе - според тях винаги или Костов , или евреите са виновни
Хорошо там где нас нет
Рейтинг: 1506 ВеселоДо коментар [#10] от "dodge_ram":
Хотели как лучше, получилось как всегдаСети се социалистическото негро , ама късно. В САЩ не са матрял и съзнават колко важен и полезен партньор е Израел
marsena
Рейтинг: 1391 Весело[quote#13:"Karelson"]Е питай тукашните неудачници от петата колона бе - според тях винаги или Костов , или евреите са виновни[/quote]
Ами така е, защото могат да броят само до две.
По-дълъг списък с причини ги стресира и затормозява умствено.
block
Рейтинг: 1021 Неутралновсички знаят, че луната е направена от кашкавал....
а евреите (това е установен астрономически факт) режат и ядат, ядат и режат докато не изчезне съвсем. после бедните народи бачкат ли бачкат да подквасят още кашкавал, да го качат и да оформят луната. после евреите пак го ядат и така откак свят светува. няма оправия.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Alarmstufe Rot
Рейтинг: 6711 Неутрално"Има предположения, че това е отговор на визитата на кандидата на републиканците Мит Ромни в Израел и по този начин опит да се докаже, че Обама е също толкова отдаден на поддържането на двустранните отношения с израелската администрация."
I come in peace. I didn't bring artillery. But I'm pleading with you, with tears in my eyes: If you fuck with me, I'll kill you all. Gen. James MattisОбама има много да се доказва пред Израел.
selianin
Рейтинг: 631 НеутралноДо коментар [#5] от "be_free":
...каждое новое поколение лучше...V.V.PUTINПротестиращите в Египет,
скандираха "Моника, Моника ".
Протестиращите хвърли домати
и обувки, по кортежа на Клинтън.
true
Рейтинг: 616 НеутралноИзраел има други грижи, освен ситуацията в Иран, Сирия и Египет.
Положението в страната е много нестабилно.
Социалните простести продължават.
В събота на демонстрациите в Тел Авив участник се самозапалва .
baxter
Рейтинг: 672 НеутралноПлодовете от Арабската пролет ще се окажат кисели за Израел.А може да станат и отровни при възможността Сирия да се превърне в поредната уахабитска държава в региона. Но това времето ще го покаже.
baghatur
Рейтинг: 506 Неутрално... Израел е открил наддаването ... сега,американците усилено предлагат оферти ... ама ,не в долари,а в иранци ... колкото повече,толкова по-добре ... и за евреите и за бъдещия американски президент ...
Liberate Your Mind!baxter
Рейтинг: 672 Неутрално[До коментар#22:"baghatur"]"а а ,не в долари,а в иранци ... колкото повече,толкова по-добре ... и за евреите и за бъдещия американски президент ... "
Това е така, но ми се струва, че напоследък Израел е принуден да споделя любовта на САЩ с шопарите от Голфа. Това ще качи градуса на разговорите.
schmekker
Рейтинг: 450 НеутралноКоментарът е скрит от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица, цитирани в публикациите. Ако въпреки това желаете да го видите, натиснете тук.
Каква жалка пародия.
Изходът от изборите в уж най-голямата демокрация, в уж най-развитата икономика, в уж най-великата държава зависи от кинтите на някакви дребни тарикати със закривени носове, малки хитри очички, подли душици и много, много парички.
Борислава (be_free)
Рейтинг: 838 Весело[quote#16:"blockblock"]всички знаят, че луната е направена от кашкавал....
Абсолютната свобода дава абсолютна власт, а власта покварява, а абсолютната власт абсолютно покварява!а евреите (това е установен астрономически факт) режат и ядат, ядат и режат докато не изчезне съвсем. после бедните народи бачкат ли бачкат да подквасят още кашкавал, да го качат и да оформят луната. после евреите пак го ядат и така откак свят светува. няма оправия. [/quote]
Съгласна съм това освен с последните две думи
Tracia
Рейтинг: 1398 ЛюбопитноДо коментар [#16] от "blockblock":
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas MannТова е майтап, нали? Щото, ако го мислиш на сериозно....
block
Рейтинг: 1021 НеутралноДо коментар [#26] от "VеnRus 2008":
Значи аз съм астроном любител и наблюдавам небесните тела. Сто процента съм сигурен, че евреите ядат от луната... иначе как ще ми обясниш ежемесечното и намаляване? а понеже всички знаят, че евреите са мързеливи и само лихварят, те няма да седнат да правят кашкавал за любимото светило на поетите и романтиците и насилват обикновения отруден народец да подквасва та да го изядат пак....
а сега сериозно... ти верно ли се върза братче? хехехехе
block
Рейтинг: 1021 НеутралноДо коментар [#25] от "be_free":
нима сме открили изход от този порочен кръг на ядене и подквасване?
Tracia
Рейтинг: 1398 Весело[quote#27:"blockblock"]а сега сериозно... ти верно ли се върза братче? хехехехе [/quote]
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas MannАми, да си кажа честно, чела съм всякакви дивотии за евреите в този форум (евреите контролирали света, ядяли деца, горяли живи котенца на специален празник, етс. етс.) откачени конспиратори има бол, та вече не знам как да реагирам. Я виж блондито (be_free) е съгласна с теб, тя е от тези откачени конспиратори за които говорех.
Прокопиадата: "ЦЕНЗУРА!" - мотото на Дневник!
Рейтинг: 1391 ЛюбопитноДо коментар [#26] от "VеnRus 2008":
Който не следва линията на Економедиа е тотално цензуриран!Как ще е майтап, съвсем сериозно е... за съжаление руските евреи с безналоговите технологии (фобос грунт) не успяха да стигнат до Марс, та и Гауда да можем да си похапваме, докато пролетариите заквасят нов...
Magen David
Рейтинг: 782 ВеселоДо коментар [#29] от "VеnRus 2008": Защо мислиш че всяко глупаче ,трябва да е непременно русо?
Не казвай не мога. Действай! За да успееш, първо трябва да поискаш.Tracia
Рейтинг: 1398 ВеселоДо коментар [#31] от "magen_enoshi":
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas MannЕ, поне на аватара на би_фрийто има снимка на русо маце, а дали е тя, само тя си знае
Magen David
Рейтинг: 782 НеутралноПрочетох интересна статия на име "Анален джихад- рекомендация на сунитския шейх". Та пише в тази статия че някакъв си шейх Абу ал Касаба, препоръчвал на терористите-самоубийци да разработват задния си проход за да могат да вкарат там взривен материал, за да могат да го прекарат през проверки без да го открият.Това не е шега. Четох че филма го има в YouTube и е "взривила" интернета от реакции и коментари.
Не казвай не мога. Действай! За да успееш, първо трябва да поискаш.plamitus
Рейтинг: 616 НеутралноДо коментар [#7] от "Gouverneur général":
Пълни глупости, защото по тази логика горя и една совалка с достойни и смели астронавти на борда и навярно затова САЩ не могат да направят нищо в Афганистан и Ирак, да не говорим че станаха за смях в Сомалия, Виетнам и КНДР. Имат една "грандиозна победа над 160 полицаи в Гренада и то с цялата 82 ВДД и оттогава непрекъснати провали навсякъде.....
Прокопиадата: "ЦЕНЗУРА!" - мотото на Дневник!
Рейтинг: 1391 НеутралноДо коментар [#33] от "magen_enoshi":
Който не следва линията на Економедиа е тотално цензуриран!А защо не го гледа? Нали е в ютюб?
Magen David
Рейтинг: 782 НеутралноДо коментар [#35] от "capricornicus": В момента нямам достъп до YouTube, ама довечера вкъщи ще опитам.
Не казвай не мога. Действай! За да успееш, първо трябва да поискаш.Прокопиадата: "ЦЕНЗУРА!" - мотото на Дневник!
Рейтинг: 1391 НеутралноДо коментар [#36] от "magen_enoshi":
Който не следва линията на Економедиа е тотално цензуриран!Пусни линк, да видим религиозните лумпени докъде могат да стигнат... кой, каквото сам си направи дори Господ не може да му помогне (не визирам някоя конкретна религия, а всичките религиозни тупани)!
true
Рейтинг: 616 Любопитно[quote#22:"baghatur"]... Израел е открил наддаването ... сега,американците усилено предлагат оферти ... [/quote]
Ромни ще посети Израел в края на юли.
Ще бъде "домакин" в Ерусалим на благотворително събиране, събиране на "дарения".
Ще участват даже гости от САЩ.
Участието за всеки желаещ според ЕрусалимПост струва 60 000$ и повече.
Предполага се , че ще бъде обсъждана и съдбата на израелския шпионин Полард, дали да бъде пуснат.
Вероятно той е офертата на Израел.
Magen David
Рейтинг: 782 НеутралноДо коментар [#37] от "capricornicus": Ето го и линка
Не казвай не мога. Действай! За да успееш, първо трябва да поискаш.http://www.youtube.com/watch?v=k0to26BIVXI
Прокопиадата: "ЦЕНЗУРА!" - мотото на Дневник!
Рейтинг: 1391 НеутралноДо коментар [#39] от "magen_enoshi":
Който не следва линията на Економедиа е тотално цензуриран!Тия съвсем са изтрещяли... значи вече рентгена на летището "is a MUST!!!"
at.kaan
Рейтинг: 616 НеутралноДо коментар [#38] от "true":
http://youtu.be/yPsUxLLeV1EИРОНИЧНО!
„Коммерсант”: В Израел пристигна словото за мир
17 юли 2012 | 02:21 | Агенция "Фокус"
Начало / Близък Изток
Ерусалим. Държавният секретар на САЩ Хилари Клинтън посети Израел. Главната новина, която тя лично съобщи на израелското ръководство бе, че новият президент на Египет – ислямистът Мохамед Мурси няма да разтрогва кемп-дейвидските мирни споразумения. При обсъждането на останалите ключови теми, като иранската ядрена програма и палестинско-израелския мирен процес, страните останаха на предишните си позиции. Според оценката на експерти първата за последните две години визита на държавния секретар на САЩ в Израел сочи, че основните решения за политиката на двата стратегически съюзника вече са взети, пише вестник „Коммерсант”