
Услугата за кратки съобщения Twitter не работи на няколко континента, макар че на някои места може да се ползва през мобилни телефони, съобщиха световните агенции.
Инцидентът става броени часове преди откриването олимпийските игри в Лондон, когато се очаква да бъде счупен рекордът по активност на потребителите.
"Потребителите може да изпитват проблеми с достъпа до Twitter. инженерите ни в момента работят за разрешаване на въпроса", написа на блога си около 17:30 часа българско време базираната в Сан Франциско компания. Два часа по-късно достъпът през интернет от България продължава да е затруднен, същото съобщават и агенциите от други части на света.
Twitter спря за няколко часа през юни и това събуди страховете, че компанията може да се върне към проблемите от първите си години, когато страдаше от чести сривове на услугата.
Все още няма яснота какво би могло да предизвика сегашното прекъсване.
Би Би Си изтъква, че услугата се очаква да бъде използвана масово от състезатели и зрители по време на Лондон 2012. На финала на Европейското първенство по футбол това лято в Twitter бяха пускани по над 15 000 съобщения всяка секунда.
ръпончо
Рейтинг: 1398 НеутралноTwitter спря на няколко континента
Много народ тук се е взел насериозно! :)-----------
Все едно континентите са 20-30.
krac4eto
Рейтинг: 8 ВеселоАми сега?
2easy
Рейтинг: 450 ВеселоООООО нЕЕЕЕЕ няма Туйтър....край, върнахме се в каменната ерааааа
Парадоксалните възвишения на човешката мисъл доведоха до леснопредвидими вдлъбнатини в окръжността на ирационалното оригиналничене.jubal harshaw
Рейтинг: 1391 РазстроеноМомчета и момичета в абстинентна криза съм не мога да си ъпдейтна статуса на всеки три минути.
http://jubalharshaw.wordpress.comДайте ми съвет какво да правя, застанал съм на ръба.
Напред ли да вървя или назад?
Гита Ог
Рейтинг: 782 ВеселоЕ, спрял е на няколко от континентите, но пък никой от Антарктида не се е оплакал, че няма
Вещица от ОвнерогWornoxmaniak
Рейтинг: 654 ВеселоДо коментар [#1] от "ръпончо":
А не са ли?
xpoleas
Рейтинг: 395 НеутралноБрех, сега какво ще правим? Остава и фейсбук за спре за час-два и смисълът на живота за 1-2 души ще изчезне?!
xpoleas
Рейтинг: 395 Неутрално1-2 милиарда*
monarchist
Рейтинг: 561 НеутралноTwitter is currently down for <%= reason %>.
"Всеки ден се радвай на слънцето и на това, че си жив" --- Стоян ВеневWe expect to be back in <%= deadline %>. For more information, check out Twitter Status. Thanks for your patience!
=====
Мдааааа и при нас е спрял
drakar65
Рейтинг: 1391 ВеселоДобре, че Земята не е спряла...да се върти...
“Сега е моментът да превъртим Рубикон-а” - Гай Юлий Ц... Аз-"Картаген трябва да бъде разрушен"!drakar65
Рейтинг: 1391 ВеселоИ у Антарктида ли е...
“Сега е моментът да превъртим Рубикон-а” - Гай Юлий Ц... Аз-"Картаген трябва да бъде разрушен"!Те това вече е проблем! Деб...и тия континенти!
Давайте направо у Космоса!
С "Ешалон-а", ще си общувате на поразия и ще имате и "внимателна публика"!
За да останат ХОРА в България.
Рейтинг: 727 ВеселоЕй, най-сетне...
Откога чакам тая глупост Твитер да спре...
johnniewalker
Рейтинг: 506 НеутралноДано добрите инженери поддържащи Twitter да победят лошия проблем, че и аз не знам как ще изкарам нощта така самотен. Нямам си личен живот и много държа целия свят да знае какво правя и мисля във всеки момент и сега не знам как да седя in my own company.
Да им имам проблемите....
Хипчо
Рейтинг: 1391 НеутралноМи карайте и без ток бе, като всичко ново ви е излишно
ВОДА, ПОВЕЧЕ ВОДА!Хипчо
Рейтинг: 1391 НеутралноДо коментар [#13] от "johnniewalker":
ВОДА, ПОВЕЧЕ ВОДА!Хвърли си телефона, телевизора и компа през прозореца
Хипчо
Рейтинг: 1391 НеутралноБаси бай Ганьо що е примитивен, ейииии! Ужас, цървули смърдят, клекала в Брюксел
ВОДА, ПОВЕЧЕ ВОДА!ръпончо
Рейтинг: 1398 Весело[quote#4:"jubal harshaw"]Дайте ми съвет какво да правя, застанал съм на ръба. [/quote]
Много народ тук се е взел насериозно! :)Използвай сураткнигата... само временно, докато свирчовците си отстранят проблема.
Dr_Doolittle
Рейтинг: 1937 НеутралноЧуруликайте си един на друг в паузите...
http://www.flickr.com/photos/[email protected]/3712408729/drakar65
Рейтинг: 1391 ВеселоДо коментар [#4] от "jubal harshaw":
“Сега е моментът да превъртим Рубикон-а” - Гай Юлий Ц... Аз-"Картаген трябва да бъде разрушен"![quote#4:"jubal harshaw"]Дайте ми съвет какво да правя, застанал съм на ръба. [/quote]
Внимавай за тънката червена линия, и внимавай за жегата зад ъгъла...
salvador
Рейтинг: 727 ВеселоСега ако може и хич да не тръгне...Ще се увеличи и производителността даже.
Комунистите са опасни за нашето здраве!!!Ogiigo
Рейтинг: 1408 НеутралноМалиииииииииий, голяма загуба! Сега какво ще правим?
Колкото един предмет е по-кух, толкова повече шум вдига.