"Разликата е, че ако при европейските популисти вземат връх антимигрантски, етнически или религиозни чувства, в Тунис фокусът, изглежда, е върху борбата с корупцията, неравенството, лошото образование, липсата на достъп до елементарни публични услуги."
С което тунизийските избиратели доказват, че са доста по-умни от европейските. А британските и американските въобще изпадат от класацията.
Много добре го доказват.Корупцията, неравенството, лошото образование са изчезнали от Тунис.Пък с президент подкрепян от ислямистите даже ще забравят какво е това
"Разликата е, че ако при европейските популисти вземат връх антимигрантски, етнически или религиозни чувства, в Тунис фокусът, изглежда, е върху борбата с корупцията, неравенството, лошото образование, липсата на достъп до елементарни публични услуги."С което тунизийските избиратели доказват, че са доста по-умни от европейските. А британските и американските въобще изпадат от класацията.
Ключовата фраза е "фокусът, ИЗГЛЕЖДА, е....." Ама малко по-надолу пише друго: ".....ислямистката "Еннахда" ("Възраждане") спечели най-много места в парламента преди седмици. Социално консервативният Сайед, ПОДКРЕПЯН от "Еннахда", е противник на някои либерални реформи, подкрепя смъртното наказание, противник е на хомосексуалността (според него - "болест и част от чуждестранен заговор") и на идеята жените да получат равни права при наследяване"
"Либерал" та дрънка, а? Чист ислямист. Вие, разбира се го харесвате и много бихте искали "европейските избиратели" да докарат на власт такъв и в Европа. С което доказвате, че умнокрасивците сте много по-тъпи от европейските избиратели, за британските и американските да не говорим......
Culus capitem delit
Буров някога казвал "България се управлява от бивши и бъдещи затворници"!!!! Едва ли е добра идея да си избереш президент на инат! В Отечеството така заблудени хора ни избраха един недостоен пРезидент......
Действително най-големите проблеми днес в Тунис са бедността и високата безработица. За решаването на тези два проблема трябва да се фокусира основно новия президент и новото правителство, което предстои да бъде сформирано.
"Каква е ползата за човека, ако придобие цял свят, a повреди на душата си? "Евангелие на Марко, Глава 8:36
Странно, аз си мислех че след арабската пролет Тунис са цъфнали и вързали а то какво се оказа, проблемите се задълбочили, поредното провалило се "демократизиране". Иначе няма как да не обърнем внимание че на практика този човек е ислямист (подкрепян от ислямистка партия), това не звучи добре.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Един препатил
Рейтинг: 3353 Неутрално"Разликата е, че ако при европейските популисти вземат връх антимигрантски, етнически или религиозни чувства, в Тунис фокусът, изглежда, е върху борбата с корупцията, неравенството, лошото образование, липсата на достъп до елементарни публични услуги."
С което тунизийските избиратели доказват, че са доста по-умни от европейските. А британските и американските въобще изпадат от класацията.
peen40
Рейтинг: 696 НеутралноДо коментар [#1] от "Един препатил":
Много добре го доказват.Корупцията, неравенството, лошото образование са изчезнали от Тунис.Пък с президент подкрепян от ислямистите даже ще забравят какво е това
pag
Рейтинг: 894 ВеселоКлючовата фраза е "фокусът, ИЗГЛЕЖДА, е....."
Ама малко по-надолу пише друго:
".....ислямистката "Еннахда" ("Възраждане") спечели най-много места в парламента преди седмици. Социално консервативният Сайед, ПОДКРЕПЯН от "Еннахда", е противник на някои либерални реформи, подкрепя смъртното наказание, противник е на хомосексуалността (според него - "болест и част от чуждестранен заговор") и на идеята жените да получат равни права при наследяване"
"Либерал" та дрънка, а?
Чист ислямист.
Вие, разбира се го харесвате и много бихте искали "европейските избиратели" да докарат на власт такъв и в Европа.
С което доказвате, че умнокрасивците сте много по-тъпи от европейските избиратели, за британските и американските да не говорим...... Culus capitem delit
selqnin
Рейтинг: 3082 НеутралноБуров някога казвал "България се управлява от бивши и бъдещи затворници"!!!!
Едва ли е добра идея да си избереш президент на инат!
В Отечеството така заблудени хора ни избраха един недостоен пРезидент......
SS
Рейтинг: 2760 Весело...противник е на хомосексуалността - според него - "болест и част от чуждестранен заговор" ...
Ако отворят клиники за лечение ще излязат на печалба ...
Slick
Рейтинг: 458 Неутралнохомосексуалността Е болест, наистина - психическа. хомосексуалността е анти-природна, не е еко и е отвратителна при мъжете. Жените са ОК ТРОЛОЛОЛОЛОЛО
Иво
Рейтинг: 4555 ЛюбопитноДействително най-големите проблеми днес в Тунис са бедността и високата безработица. За решаването на тези два проблема трябва да се фокусира основно новия президент и новото правителство, което предстои да бъде сформирано.
"Каква е ползата за човека, ако придобие цял свят, a повреди на душата си? "Евангелие на Марко, Глава 8:36Billy Pilgrim
Рейтинг: 402 НеутралноСтранно, аз си мислех че след арабската пролет Тунис са цъфнали и вързали а то какво се оказа, проблемите се задълбочили, поредното провалило се "демократизиране".
Иначе няма как да не обърнем внимание че на практика този човек е ислямист (подкрепян от ислямистка партия), това не звучи добре.