Пълен идиот! Трябвало да му кажат да не хвърля монети. А, жетони от Монополи може ли? Щом не са му казали за жетони, значи може по неговата китайска логика.
Комунизмът и неговите мутации са проклятието на съвременна България
Трябваше и 100 тояги на голо да му ударят. Малоумник!
Some say the end is near,
Some say we'll see Armageddon soon,
I certainly hope we will,
I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.
Абсолютно малоумна нация са това пампайците. Онази, дето дърпаше ръката на папата, също беше някаква подобна. Напълно невменяеми, нагли и безпардонни. В Париж една орда дръпнати щеше да мине върху мен и детето ми, и заради тях приложих няколко шопски трика за разгонване на добитък.
Името Lucky Air не му ли стигнало за уталожване на суеверието и страха от летене,който тресе повечето преди полет,че е трябвало да хвърля и малки кръгли парчета метал в двигателите?
Китайското суеверие и изостанали традиции са опасни за света. А са подплатени и с нарастващи финансови възможности. В момента най-много животински видове са под заплаха, а някои изчезват защото милиони мислят, че стрит рог от носорог или пенис на тигър лекува, на сватбата задължително трябва да има супа от перка на акула и всякакви подобни абсурдни изродщини.
Но в същото време, търговията с истински продукт не спира. Както е тръгнало някои видове носорози( други вече ги няма) ще оцелеят само защото ЮАР е уредена държава и си пази природата. Наскоро пък гледах как морски бозайник-братовчед на делфините на практика е изчезнал, оплитайки се в бракониерските мрежи за особен вид риба любима на китайците. И какво ли още не
Нищо общо няма това с образователната система. Там е като в България, един куп суеверия, които съществуват много преди образованието да стане достъпно за всички, кои от кои по-извратени. И всъщност донякъде причината е обратната -- вековната липса на масово образование е създава идиоти, последиците са явно дългогодишни.
Това си е дребно провинение. Имаше случай в който китайски пътник трябваше да бъде вързан от екипажа при опит да отвори вратата на самолета на над 100 хиляди метра - пушело му се...
Не е ли ясно, че китайците са като извънземни? Не лоши, не тъпи, просто друга цивилизация. Други познания, други ценности, друго поведение. Живяли са изолирани от древността. Дори рашките са направо граждани на света, в сравнение с тях. Посетиха Европа покрай войната, сега, покрай забогателите крадци... А китайчетата? Хонг - Конг ще ги научи, но бавно.
Що се отнася до полети, какви ли случки имат да разказват екипажите на самолетите(обикновено западни наети за случая от СА),които превозват безплатно поклонници до Мека от всякакви азиатски и африкански джандеми. Там имаше случай, когато туземците опитали да си запалят огън на борда, за да си сготвят.
Между нас казано най-ме впечатляват бангладешците като минути преди кацане се юрват дружно към изхода на самолета с багажите си и блъскане. С голям зор и крясъци стюардесите ги слагат да седнат обратно.
Колега, нека разкрия една малка тайна от миналото като студенти. В апартамент в центъра на Варшава един приятел-художник закла и одра агне за Гергьовден. Хазяйката го заварила в процеса, та се наложи спешно да се евакуира. Та и ние си имаме табиети дето не винаги съвпадат с нормите... :-)
Това си е дребно провинение. Имаше случай в който китайски пътник трябваше да бъде вързан от екипажа при опит да отвори вратата на самолета на над 100 хиляди метра - пушело му се...
Аз пък съм чувал "градски легенди" за наши сънародници или румънци, които в САЩ организирали клане на прасе и потресените съседи викнали полицията. Не знам колко се верни, но звучи правдоподобно и по двата пункта - за инициаторите на ритуала и реакцията на съседите им.
Не съм чувал за подобни случаи, а и свинското в големи разфасовки е доста евтино. Но, по принцип доста сред българите винаги измислят как да са по-хитри и се хвалят с това. Имах случай преди 20-тина години с двама български студенти, които дебнели възрастни хора с хубави коли по паркингите и когато въпросните възрастни тръгвали на заден ход , с "мръсна газ" се озовавали зад колите им за да бъдат чукнати и да шантажират хората за плащания в брой на по около 500 долара. Е, тарикатите не свършиха добре.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Viva la Evolution
Рейтинг: 783 НеутралноКомунистическите "образователни" системи създават идиоти.
Раковски: "Русите са били един най-див и най-варварски народ, както са си и досега останали такива в най-голямата си част. "deaf
Рейтинг: 3010 НеутралноОчаквах много по-тежка присъда от китайският съд!
plamen_b
Рейтинг: 2490 ВеселоДо коментар [#1] от "Viva la Evolution":
Пътят за разрешаване на конфликта е Русия да напусне Украйна! Това е пътя за разрешаване на конфликта! (Сана Марин, финландска премиер-министърка)Простотията е равномерно разпределена между хората. А след като най-много хора са китайци, вероятността китаец да направи простотия е най-голяма.
andreas_hofer
Рейтинг: 737 НеутралноПълен идиот! Трябвало да му кажат да не хвърля монети. А, жетони от Монополи може ли? Щом не са му казали за жетони, значи може по неговата китайска логика.
Комунизмът и неговите мутации са проклятието на съвременна Българияkaratista
Рейтинг: 2851 ВеселоЛека полека ще се научат как работи съвременния свят
mr. Gorbachev, tear down this wall!lz2
Рейтинг: 2401 НеутралноТоя е яко ненормален! Да хвърли монета в двигател на самолета с който ще пътува, в никакъв случай не е на късмет!
ПравописА е поле за изява на неграмотните!lpi31580057
Рейтинг: 304 Неутралномамин, сладък. да си беше плюл в пазвата, по-помага
venciч
Рейтинг: 1460 ЛюбопитноКато им се роди бебе на китайците, хвърлят една тенджера по стълбището и първите 3 звука от дрънченето определят името на младенеца..
Боян Таксиров еврогея Се разхождаше по една алея. Бавно, плавно и с финес Въртеше гъз намазан с грес😆Хриси
Рейтинг: 1417 ГневноТрябваше и 100 тояги на голо да му ударят. Малоумник!
Some say the end is near, Some say we'll see Armageddon soon, I certainly hope we will, I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.Ivan_
Рейтинг: 483 НеутралноКато цяло китайците са суеверни и имат сериозни традиции в даването на дарове, за да предразположат боговете.
Модератора е неадекватен!Няма някаква изненада във случката.
pavlinkoto
Рейтинг: 406 НеутралноВсякакви откачалки има!
Petleshev
Рейтинг: 2306 НеутралноДо коментар [#11] от "pavlinkoto":
Бивш tww09306483.Тоя не е откачен. Тоя е прост, много прост...!
Пипера е много лют
Рейтинг: 139 НеутралноАбсолютно малоумна нация са това пампайците. Онази, дето дърпаше ръката на папата, също беше някаква подобна. Напълно невменяеми, нагли и безпардонни. В Париж една орда дръпнати щеше да мине върху мен и детето ми, и заради тях приложих няколко шопски трика за разгонване на добитък.
https://www.youtube.com/watch?v=eYfOYx1G2zUНагъл чекист
Рейтинг: 272 НеутралноИмето Lucky Air не му ли стигнало за уталожване на суеверието и страха от летене,който тресе повечето преди полет,че е трябвало да хвърля и малки кръгли парчета метал в двигателите?
Котаран Котков Котаков
Рейтинг: 8 НеутралноТова ми прозвуча като вица, че в Перник булката хвърляла не букет, а джанта от "Голф."
Тролингер 42-ра категорияЛопе де Вега
Рейтинг: 8 НеутралноЕгати идиота!
без подпис!filofob
Рейтинг: 1489 НеутралноКитайското суеверие и изостанали традиции са опасни за света. А са подплатени и с нарастващи финансови възможности. В момента най-много животински видове са под заплаха, а някои изчезват защото милиони мислят, че стрит рог от носорог или пенис на тигър лекува, на сватбата задължително трябва да има супа от перка на акула и всякакви подобни абсурдни изродщини.
Slick
Рейтинг: 442 НеутралноДебил великолепен, като повечето азиатски туристи
gost22
Рейтинг: 2237 ВеселоДо коментар [#17] от "anton83":
"Историята служи на българите, да не си взема поука от нея." ...Фра Дяволо. Жалко, но все още е факт...Споко, лекарството е в самата болест. При тези цени и търсене, знаеш ли колко ментета са си самопробутали и изяли...
filofob
Рейтинг: 1489 НеутралноДо коментар [#19] от "gost22":
Но в същото време, търговията с истински продукт не спира. Както е тръгнало някои видове носорози( други вече ги няма) ще оцелеят само защото ЮАР е уредена държава и си пази природата. Наскоро пък гледах как морски бозайник-братовчед на делфините на практика е изчезнал, оплитайки се в бракониерските мрежи за особен вид риба любима на китайците. И какво ли още не
ТумбаЛумба
Рейтинг: 334 НеутралноНищо общо няма това с образователната система. Там е като в България, един куп суеверия, които съществуват много преди образованието да стане достъпно за всички, кои от кои по-извратени. И всъщност донякъде причината е обратната -- вековната липса на масово образование е създава идиоти, последиците са явно дългогодишни.
daskal1
Рейтинг: 2740 ВеселоТова си е дребно провинение. Имаше случай в който китайски пътник трябваше да бъде вързан от екипажа при опит да отвори вратата на самолета на над 100 хиляди метра - пушело му се...
babyroo
Рейтинг: 279 НеутралноНе е ли ясно, че китайците са като извънземни? Не лоши, не тъпи, просто друга цивилизация. Други познания, други ценности, друго поведение. Живяли са изолирани от древността. Дори рашките са направо граждани на света, в сравнение с тях. Посетиха Европа покрай войната, сега, покрай забогателите крадци... А китайчетата? Хонг - Конг ще ги научи, но бавно.
rootolex
Рейтинг: 698 НеутралноБоклуци и тъпанари всякакви.
Но най-много са китайските.
Късмет, че не е станала беля.
17600 са много малко.
Molossian
Рейтинг: 334 НеутралноДо коментар [#11] от "pavlinkoto":
Panta rhei....Чудя се тоя китаец дали е е по-тъп или е по-ненормален.
Molossian
Рейтинг: 334 НеутралноДо коментар [#22] от "daskal1":
Panta rhei....Даскале, добави малко повечко нули :)
На 100 000 метра са космонавтите.
Гражданските аероплани са докъм 10 000 - 12 000 :)
Vøxy
Рейтинг: 332 НеутралноВисша форма олигофрен.
filofob
Рейтинг: 1489 НеутралноДо коментар [#22] от "daskal1":
Що се отнася до полети, какви ли случки имат да разказват екипажите на самолетите(обикновено западни наети за случая от СА),които превозват безплатно поклонници до Мека от всякакви азиатски и африкански джандеми. Там имаше случай, когато туземците опитали да си запалят огън на борда, за да си сготвят.
daskal1
Рейтинг: 2740 НеутралноДо коментар [#26] от "Molossian":
Прав си, грешката е моя, исках да напиша десет хиляди. Ама нали една нула нищо не струва :-)
daskal1
Рейтинг: 2740 НеутралноДо коментар [#28] от "anton83":
Между нас казано най-ме впечатляват бангладешците като минути преди кацане се юрват дружно към изхода на самолета с багажите си и блъскане. С голям зор и крясъци стюардесите ги слагат да седнат обратно.
Александър
Рейтинг: 55 НеутралноПравосъдие по китайски. 🤔😉
daskal1
Рейтинг: 2740 ВеселоДо коментар [#28] от "anton83":
Колега, нека разкрия една малка тайна от миналото като студенти. В апартамент в центъра на Варшава един приятел-художник закла и одра агне за Гергьовден. Хазяйката го заварила в процеса, та се наложи спешно да се евакуира. Та и ние си имаме табиети дето не винаги съвпадат с нормите... :-)
usero
Рейтинг: 551 ВеселоПа много нависоко бе, Даскале.
Гол майстор
Рейтинг: 1130 ЛюбопитноМного идиоти има по света. Този трябвало да го одрусат още повече. Що за лаишко извинение, че трябвало да го предупредят?!
vesolr
Рейтинг: 733 ВеселоДо коментар [#32] от "daskal1":
От клеветника https://goo.gl/QdmktQАз пък съм чувал "градски легенди" за наши сънародници или румънци, които в САЩ организирали клане на прасе и потресените съседи викнали полицията. Не знам колко се верни, но звучи правдоподобно и по двата пункта - за инициаторите на ритуала и реакцията на съседите им.
daskal1
Рейтинг: 2740 НеутралноДо коментар [#35] от "vesolr":
Не съм чувал за подобни случаи, а и свинското в големи разфасовки е доста евтино. Но, по принцип доста сред българите винаги измислят как да са по-хитри и се хвалят с това. Имах случай преди 20-тина години с двама български студенти, които дебнели възрастни хора с хубави коли по паркингите и когато въпросните възрастни тръгвали на заден ход , с "мръсна газ" се озовавали зад колите им за да бъдат чукнати и да шантажират хората за плащания в брой на по около 500 долара. Е, тарикатите не свършиха добре.
daskal1
Рейтинг: 2740 ВеселоДо коментар [#33] от "usero":
Отнесен от полета на клавиатурата...:-)