
© Reuters
"Фейсбук" ще спре да приема нови политически реклами в седмицата преди президентските избори в САЩ. Това е част от плана на социалната мрежа да намали разпространението на дезинформация и да ограничи намесата в изборите.
"Боя се, че опасността от гражданско неподчинение в страната е по-голяма заради разделението на нацията и това, че изборните резултати вероятно ще бъдат известни след дни или седмици", каза той в пост във "Фейсбук", цитиран от агенция "Ройтерс".
Заради коронавируса вероятно много по-голям процент хора от обичайното ще гласуват по пощата, което ще забави обработката на бюлетините. А президентът Доналд Тръмп вече от седмици твърди, че очаква изборните резултати да бъдат фалшифицирани.
Миналата година "Туитър" забрани политическите реклами, а "Гугъл" ограничи възможността на рекламодателите да микротаргетират избиратели с такова съдържание.
Ramon Asvalda
Рейтинг: 1094 ВеселоВ дните преди изборите в САЩ ще бъда изключително изненадан ако все още няма гражданска война :) Стимулирана от медиите, комунистите, анахристите, левите/демократите и всички други удобни инструменти там :)
Всичките играчи са на място, сега е затишието пред бурята :)
Време е да сложим комунизма редом до фашизма и всички останали крайни и сектантски мисли :) Очевидно е, че никога не води до хубави резултати, където и да се пробва :)
Alexander97
Рейтинг: 2676 НеутралноМутрата!
Митко Палаузофф
Рейтинг: 521 НеутралноТрябва да се наложат разнообразни забрани, за да не се изненадаме, че хората гласуват срещу сексуалните извращения и срещу фаворизирането на цветнокожи престъпници. Да не допуснем хората да гласуват за запазването на християнските семейни ценности!
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 2541 НеутралноА сега чета, че един много умен немски другар дискутира със съмишленици дали един свят без пари няма да е по-добър.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)Jazzdevil
Рейтинг: 1226 НеутралноНе - вие само ще цензурирате и закривате акаунти на разни неудобни дето все по някаква всемирна случайност се оказват винаги от десния политически спектър.
staro-nov dnevnik-ar
Рейтинг: 331 НеутралноКакво се бават тези Цукерберг, Безос, Сорос .... направо да обяват че са разрешени само писания в полза на правилния кандидат Байдън и да няма отново драми с уж руска намеса, хакери, македонски тинейджери ... дето им съсипаха баба Хилари.
MPetr
Рейтинг: 2009 Неутрално"Фейсбук" се "осра" в цензура...... срамна история......
Stargate
Рейтинг: 1669 НеутралноЦукърбъргчо се поскара с дедо Шорош, защото фейса не е достатъчно ляв и не им играе 100 % по свирката на марксистите. Та сега вземат соломоновски решения, да няма реклама за всички, да им е мирна главата. :-) поне да ограничат щетите за пишмандемократите, колкото могат. :-)
MPetr
Рейтинг: 2009 ВеселоВчера прочетох някъде че ======"главният каскет Гешев вече не живее в Бояна, а в строго охранявана вила в село Радуил, Самоковско и всеки ден се придвижва с ескорт от поне три коли и МВР."==== Абе тея хора верно ли си мислят, че така ще я карат????? С народната любов ???? Ама верно ли, тъй мислят че "момата", "чалмата" и "дъртата курабия" .....и тъй ще я караме????..... по старому????
Psycho the rapist
Рейтинг: 426 НеутралноОранжеви фашета плачкат?
Ogiigo
Рейтинг: 1215 НеутралноНа кого му пука за изборите между двама кандидати с обща възраст 150 години!
Колкото един предмет е по-кух, толкова повече шум вдига.къдрав и сам се стриже
Рейтинг: 233 НеутралноНедей, че 99% от форума ще даде на късо при такава мисъл.
votefraudisreal
Рейтинг: 1352 ВеселоПонеже нямам фейсбук, все си мисля, че платформата за малки хора се изчерпала от тъпотии ............. и хоп... новина от Цукерберг
https://bit.ly/2MWZbWQ..... в кадър с интересна прическа за максимум 1 долар
daskal1
Рейтинг: 4168 ВеселоДо коментар [#13] от "#voteTRUMP2020":
Според младите Фейсбук е за възрастни хора, не за тях :-)
votefraudisreal
Рейтинг: 1352 ВеселоДо коментар [#14] от "daskal1":
https://bit.ly/2MWZbWQНе се смятам за стара, но мразя да снимам ядене в ресторанта и да правя постове
daskal1
Рейтинг: 4168 ВеселоДо коментар [#15] от "#voteTRUMP2020":
А това задължително ли е ? :-)
votefraudisreal
Рейтинг: 1352 НеутралноДо коментар [#16] от "daskal1":
https://bit.ly/2MWZbWQПоне моите колеги (сред които и чужденци) доста често снимат чинията, преди да пожелаят бон апети на събеседниците си. Или задължителното селфи от заведението, където ще се храним, за да знаят всички във фейсбук твоето местонахождение ... досадна суета, примесена с невъзвратимата деградация на личността
daskal1
Рейтинг: 4168 ВеселоДо коментар [#17] от "#voteTRUMP2020":
Съпругата на мой колега е японка, Тя изготвя красиви цветни конструкции от хранителни продукти, и идеята за хранене, които, както казвате, моментално намират място във Фейсбука за поредната серия "Ах, колко красиво!" и "Ти си нашата гордост!".
Проблемът е, според съпруга и, че той и децата (големички вече, студенти) не искат да ядат приготвеното. Но, по задължение той се преструва се хапва нещо, синът му яде каквото намери в Макдоналдс, а дъщерята си прави някаква салата. Майката, която е спестовна жена, изригва с гняв и вечерното веселие е осигурено :-)
votefraudisreal
Рейтинг: 1352 НеутралноДо коментар [#18] от "daskal1":
https://bit.ly/2MWZbWQА тази жена домакиня ли е? Или това хоби се е превърнало в обсесия? Няма как да не се е сетила, че има разлика от приготвяне на причудливи форми на храна е за кетърингфирми форма на кеширане, докато нейната страст носи само разходи.
daskal1
Рейтинг: 4168 ВеселоДо коментар [#19] от "#voteTRUMP2020":
Разумна жена е иначе, работи, вероятно по този начин има връзка с други японки, комуникативни особености. А и живеят на голф терен, упражнява си различните техники.
daskal1
Рейтинг: 4168 ВеселоДо коментар [#19] от "#voteTRUMP2020":
Една не скъпа но сложна рецептура към дискусията - "уми боши" (приготвянето на солени ферментирали сливи). Заинтересувайте се колко иотерации се извършват и кколко време е необходимо за приготвяне ако се спазва традиционната японска технология...
votefraudisreal
Рейтинг: 1352 НеутралноДо коментар [#20] от "daskal1":
https://bit.ly/2MWZbWQЯпонското възпитание в нея е по-силно от рациото.
тулса
Рейтинг: 3933 НеутралноДо коментар [#14] от "daskal1":Според младите Фейсбук е за възрастни хора
>>> Даа.. Аз се регистрирах там преди няколко месеца. Явно почвам да остарявам .:(
Храна и подобни ..лирики не снимам, но например като влезна мечка в двора постнах снимката във Фейса. Имам малко, но подбрани френдове- 11, повечето са роднини или познати от много години.
daskal1
Рейтинг: 4168 НеутралноДо коментар [#22] от "#voteTRUMP2020":
Имам възможността да наблюдавам различни поколения и възпитания сред тази група. Въпросната дама е една от най-разумните и в американското си семейство се държи много адекватно. Но, във взаимоотношенията с родители например се връща към традицията. Например, не зная дали знаете, но когато майка и дъщеря, или сестри в едно семейство с традиции се разсърдят, те не викат, пишат си бележки. Това може да продължи с месеци :-)
daskal1
Рейтинг: 4168 ВеселоДо коментар [#23] от "тулса":
Скоро ще започнат да искат "френдване" приятели на приятели. Аз лично рядко си гледам тази платформа, и по принцип не приемам студенти като "френдове", но някои от завършилите които работят тук-там искат...
тулса
Рейтинг: 3933 ВеселоДо коментар [#25] от "daskal1":
Скоро ще започнат да искат "френдване" приятели на приятели.
>>> Опитаха двама трима, но не ги одобрих. Много съм взискателен, поради което повечето време получавам внимание главно от първата си жена. :)
vesolr
Рейтинг: 3910 ВеселоДо коментар [#26] от "тулса":
От клеветника https://goo.gl/QdmktQСтуденти са те искали за френд? Честно казано съм изненадан, защото преди време бях попаднал на "коментари" на твои студенти в сайта рейтмайпрофесорс. Прочети ги да се посмееш.