НАЙ–ГАДНОТО МЯСТО ЗА ЖИВЕЕНЕ Е СИЛНА ДЪРЖАВА И СЛАБ НАРОД (ДЪРЖАВАТА СИ ПРАВИ ИЛИ НЕ ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА, А НАРОДА САМО ГЛЕДА, СТРАДА И НЕДОВОЛСТВА ТИХО И САМО ОТ ВКЪЩИ!
ТОВА СА ДЪРЖАВИТЕ РУСИЯ, БЕЛАРУС, КАЗАХСТАН, ВЕНЕЦУЕЛА, СИРИЯ, С. КОРЕЯ, НИКАРАГУА, ТАДЖИКИСТАН, УЗБЕКИСТАН, КИРГИЗСТАН, СЪРБИЯ, С. МАКЕДОНИЯ, МОЛДОВА, ЕРИТРЕЯ ... БЪЛГАРИЯ !
Caps Lock Error!
Ако има дискусия за нещо, за което не сте достатъчно запознати, устоявайте на желанието да се включите.
Ми те нямат права ватенките и никога не са имали. Защо им е правозащитна организация. Те са роби в собствената си държава, без значение царство ли е било, комунизъм или сегашния фашизъм. Все едно на хаваите да имат федерация по ски.
Путя надмина Брежнев, сега остана само Сталин като “еталон” за поведение.
Почти да ми домъчнее за руснаците за това как живеят - и после се сещам за “масовите протести” при унищожаването на правата им на граждани… За това че ги бива да са поданици / крепостни - съмнение няма.
Да си седят в Евразия, да оставят Европа и Украйна на мира,
He had decided to live forever or die in the attempt, and his only mission each time he went up was to come down alive.
"... президентът Владимир Путин ускори стремежа на властта да потисне несъгласните, независимо дали става дума за независими медии, неправителствени правозащитни групи или политически опоненти."
Навални е затворен в карцер за 11-и път. От средата на август`22 той е бил в изолатора 113 денонощия. Нобеловите лауреати Дмитрий Муратов и Мария Ресса са се обърнали към Международния комитет на Червения кръст с молба да се спаси Навални. В обръщението си те са отбелязали, че от момента на задържането на опозиционера през януари`21 г. той се е променил "до неузнаваемост", здравословното му състояние е критично.
"Слабите хора отмъщават. Силните хора прощават. Интелигентните хора игнорират." Алберт Айнщайн
THOSE ARE MY PRINCIPALS! BUT IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE SOME OTHERS TOO! П.С. МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ МОЯ КОМЕНТАР № 59 С ПОДРОБНИ ИНСТРУКЦИИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА ТОЗИ САЙТ В ТЕМАТА https://bit.ly/3dLkIhi
THOSE ARE MY PRINCIPALS! BUT IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE SOME OTHERS TOO! П.С. МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ МОЯ КОМЕНТАР № 59 С ПОДРОБНИ ИНСТРУКЦИИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА ТОЗИ САЙТ В ТЕМАТА https://bit.ly/3dLkIhi
До коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":Сто и двадесет хиляди умрели ватенки сигурно са съгласни с теб. Дано да станат двеста и двадесет хиляди.Слава на Украйна
За ватенките не знам! За то'А знам (по НЕГОВИТЕ ПИСАНИЯ) че бълнува за ЯДРЕНО ПРЪЖИЕ НАД КИЕВ, и е потомствен МАРОДЕР-виж моя коментар 18 тук До коментар [#15] от "block":
THOSE ARE MY PRINCIPALS! BUT IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE SOME OTHERS TOO! П.С. МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ МОЯ КОМЕНТАР № 59 С ПОДРОБНИ ИНСТРУКЦИИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА ТОЗИ САЙТ В ТЕМАТА https://bit.ly/3dLkIhi
Искам да напомня на уважаемите съмишленици във форума - болшевиките дойдоха на власт и изградиха първата тоталитарна държава преди идването на националсоциалистите. Даже Мусолини им диша прахта. Рсия заприличва все повече на тази държава от преди даже и Горбачов. Да са живи и здрави да изградят нова държава със затворени граници, без свобода на слово и религия, с политически репресии и затворници. Нека домораслия мрзилаж да си дудне колко е зле на Запад, аз лично мога да вечерям тук и да закуся. Ано сутринта във Франкфурт. Външните тоалетни в Русия не ме интересуват.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
И кой я разрушава, колега? Не са ли руснаците тези, които разрушават собствената си страна? Самите те си отгледаха и сатрапа Путин, както преди това си отгледаха и Берия, и Сталин!
Егати- тези пичове продължават да дълбаят дъното... 😂😂
Нямаше да ме бърка, ако си стоят кротки, ами пусто много белѝ правят и извън кочината.
Доказаха се като най- паразитната нация в света.
Нещата може да се поуспокоят, когато си вдигнат пак стените, кльонове и минни полета разни, и не мърдат оттам. Така че- успех в дълбането, и- браво на Путин и всички овце там...
Амчи то е ясно че нама нужда от такава организация. Как да защитаваш нещо, което го няма, не го е имало и хората не разбират за какво им е тая лигавщина наречена човешки права.
Има ли учудени? Мужиците ще си мечтаят за "свободата" и "стандарта" на живот по времето на Брежнев и Черненко. Само така! Бой по робските твари, докато започнат да целуват плакатите на Император Путин по улиците и да се молят за една купичка каша. Както е казал един велик Американец - "Който избира стабилност пред свобода, губи и едното и другото"
"Основана през 1976 г. от съветски учени дисиденти, групата изготвя годишни доклади за ситуацията с правата на човека в Русия и е една от малкото останали независими правозащитни организации в страната след затварянето на "Мемориал", основана от Андрей Сахаров и обявена за един от тримата носители на Нобелова награда за мир."
Онзи момент в който разбереш, че дори в ссср крепостния гопник е имал повече права от в "съвременна" русия...
Ей...Голям рев , за т'ва което се случва в една чужда страна... Не ми е ясно, що ревете на чуждо умряло сега? Нали у нас, Соросовите креатури , дърпат конците на де-що има... А ,т.нар. ''български''/?!?!/, Хелзинкски комитет, върти българските правителства на малкият си пръст... Демек , либерализЪма , победи , и мачка наред у скъпата ни Татковина. Руснаците , да се грижат за руското както те си знаят, а ние да си обгрижваме НПО-тата ...И , ''да живей джендъризма ,и содомизмът''. А утре - в други ден, и узаконяване на педофилията... Пей сърце.
Кажи ми ,КОЙ ти плаща Гранта, та да ти кажа какво си...
Само за разбиране - "какво това е съдът в Путенланд"? Председател на Московския градски съд, това е бивш военен съдия. Предишната председателка беше просто луда. Съпруга на генерал от ФСБ. Върховен съдия на Путенланд - започва да осъжда хора за инакомислие още през 1970 г. Председателят на Конституционния съд смята, че най-правилното устройство на обществото е било при крепостничеството. Нали повече няма въпроси?
Логично. Сегашният режим и неговата пропаганда не крият презрението си към демокрацията. В автокрации като Русия такива организации са нежелани от властта.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem
Логично. Сегашният режим и неговата пропаганда не крият презрението си към демокрацията. В автокрации като Русия такива организации са нежелани от властта.
Ако под ''демокрация'' разбираш това, което имаме днес за управление... То и моя милост ,също го презира. Защо ли? Ами ,защото... Демокрация, ще рече ''Народо-властие'' Ти, КЪДЕ си видял Народ да управлява ?!?! Има само разни нихлюзи ,дето уж говорят ''от името на Народа''. Уж били ''избрани'' на избори...Избори като тия - последните президентски избори в САЩ ,са ПОДИГРАВКА с понятието ''демокрация''!
Кажи ми ,КОЙ ти плаща Гранта, та да ти кажа какво си...
Московската хелзинкска група е основана през 1976 г. В съветско време тя беше известна като Обществена група за насърчаване прилагането на Хелзинкските споразумения в СССР. __________________________________________________________
Някаква архаична организация, от съветско време?
И кой ги издържа финансово?
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)
Основното нарушение на МХГ е осъществяването на дейности на територията на цялата страна, докато е регистрирана със статут на регионална организация. ______________________________________________________________
Като са нарушили закона за какво се жалват?
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)
У нас...когато си загубиш златна обеца на работата и шефа(служител) я намери но не каже Охраната, която вижда всичко, те дава на полицията с обвинение че си открал златно синджирче на клиент, представяте ли си , даже го плащате 2-3 пъти на държавата!
Ииии... Кой сте виА , ваша милост , дето пращате тоя и оня във ''Воронеж''? Един НИКОЙ! В България ,слава Богу , ВСЕ ОЩЕ е напълно законно да си изкажеш мнението свободно. Разбра ли бе, мракобес?!?!
Кажи ми ,КОЙ ти плаща Гранта, та да ти кажа какво си...
петдестина руски полковници са оставили кости и други органи по полетата на украйна. то било опасно да си руски полковник бе? тука моите наблюдения показват, че предимно умират от цироза или инсулт... пак са застрашени миличките
До коментар [#11] от "standup.straight": Недей така, на Хаваите има планини високи над 4000м - понякога на тях има сняг! Скиорство на Хаваите е далеч по-малко абсурдно от наличието на законност и граждански права в Путлеристан.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
danvan
Рейтинг: 4717 ВеселоА пък в обозримо бъдеще самата Русия ще бъде ликвидирана във вида в който я познаваме. И Демилитаризирана.
Българите са малък, но изключително прост народ. Шолц клекна. Путин - не само. Sapienti Satfantomas
Рейтинг: 1161 НеутралноЕто така изглежда фашизмът.
emil
Рейтинг: 3380 НеутралноОбикновен фашизъм!
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!Hristov
Рейтинг: 3038 НеутралноТова е еквивалента на БХК..Когато и да бъдат закрити, все е късно.
Глупостта у някои е безмилостна като Съдбата!xyz84014722
Рейтинг: 1492 Неутрално"Ликвидирането на групата е сериозен удар върху правозащитното движение не само в Русия, но и в света", добави той.
А какво се казва в докладите на Иракския хелзинкски комитет за спазването на човешките права в Ирак по време на натовската окупация?
Закривай!
putinxujlo
Рейтинг: 4001 НеутралноВ Путенланд няма нито право, нито права
"Чуждестранен агент"Йосиф Давыдович
Рейтинг: 1102 НеутралноА БХК -кога? Война е да не мислите, че разни чужди шпиони ще бъдат да си разиграват коня като в България....
https://twitter.com/talibanprd/status/1638582563911475201konservator.bg
Рейтинг: 1054 НеутралноНАЙ–ГАДНОТО МЯСТО ЗА ЖИВЕЕНЕ Е СИЛНА ДЪРЖАВА И СЛАБ НАРОД (ДЪРЖАВАТА СИ ПРАВИ ИЛИ НЕ ПРАВИ КАКВОТО СИ ИСКА, А НАРОДА САМО ГЛЕДА, СТРАДА И НЕДОВОЛСТВА ТИХО И САМО ОТ ВКЪЩИ!
Caps Lock Error! Ако има дискусия за нещо, за което не сте достатъчно запознати, устоявайте на желанието да се включите.ТОВА СА ДЪРЖАВИТЕ РУСИЯ, БЕЛАРУС, КАЗАХСТАН, ВЕНЕЦУЕЛА, СИРИЯ, С. КОРЕЯ, НИКАРАГУА, ТАДЖИКИСТАН, УЗБЕКИСТАН, КИРГИЗСТАН, СЪРБИЯ, С. МАКЕДОНИЯ, МОЛДОВА, ЕРИТРЕЯ ... БЪЛГАРИЯ !
Dimitar Dimitrov
Рейтинг: 278 РазстроеноНищо ново не са научили,нищо старо не са забравили.Затова и живеят в интересни времена.Заслужават си напълно всичко което им се случва.
fantomas
Рейтинг: 1161 НеутралноДо коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":
Като каза чужди шпиони, какво стана с шефа на Русофили, Николай Малинов, който беше от големите улови на Гешев?
standup.straight
Рейтинг: 1930 НеутралноМи те нямат права ватенките и никога не са имали. Защо им е правозащитна организация. Те са роби в собствената си държава, без значение царство ли е било, комунизъм или сегашния фашизъм. Все едно на хаваите да имат федерация по ски.
penetrating
Рейтинг: 9148 НеутралноРусия се разрушава пред очите ни. Дори сега тя е много по-близо до Северна Кореяя отколкото преди година.
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbertkmat
Рейтинг: 1585 НеутралноКаква война бе? СВО е. Ще лежиш май в затвора ти!
B52
Рейтинг: 1851 НеутралноПутя надмина Брежнев, сега остана само Сталин като “еталон” за поведение.
He had decided to live forever or die in the attempt, and his only mission each time he went up was to come down alive.Почти да ми домъчнее за руснаците за това как живеят - и после се сещам за “масовите протести” при унищожаването на правата им на граждани…
За това че ги бива да са поданици / крепостни - съмнение няма.
Да си седят в Евразия, да оставят Европа и Украйна на мира,
block
Рейтинг: 1580 НеутралноДо коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":
Сто и двадесет хиляди умрели ватенки сигурно са съгласни с теб. Дано да станат двеста и двадесет хиляди.
Слава на Украйна
bramasole
Рейтинг: 3574 Неутрално"... президентът Владимир Путин ускори стремежа на властта да потисне несъгласните, независимо дали става дума за независими медии, неправителствени правозащитни групи или политически опоненти."
"Слабите хора отмъщават. Силните хора прощават. Интелигентните хора игнорират." Алберт АйнщайнНавални е затворен в карцер за 11-и път. От средата на август`22 той е бил в изолатора 113 денонощия. Нобеловите лауреати Дмитрий Муратов и Мария Ресса са се обърнали към Международния комитет на Червения кръст с молба да се спаси Навални. В обръщението си те са отбелязали, че от момента на задържането на опозиционера през януари`21 г. той се е променил "до неузнаваемост", здравословното му състояние е критично.
KRAFTWERK
Рейтинг: 1648 НеутралноЗлатната Орда се завърна към азиатските си корени.....
МОЙШЕ ТОЛКОЗ
Рейтинг: 2831 НеутралноЗае*би шпионите, кАжи КОГА ЩЕ ИМА ЯДРЕНО ОРЪЖИЕ НАД КИЕВ: ТВОЯ коментар 128, копи'пейстнат в моя коментар 204 в темата https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata_v_ukraina/2023/01/03/4434450_rusiia_shte_plashta_po_5_mln_rubli_za_ubit_v_ukraina/comments
И КОЙ Е МАРОДЕРЪТ от когото си си поръчал "армагани" от Берлин, както БАЩА ТИ МАРОДЕРЪТ ТИ Е ДОНЕСЪЛ: ТВОИ коментари 271 +333 в темата https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata_v_ukraina/2023/01/24/4442130_germaniia_otstupi_i_shte_izprati_tankove_v_ukraina/comments?ref=id #forumPost
До коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":
THOSE ARE MY PRINCIPALS! BUT IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE SOME OTHERS TOO! П.С. МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ МОЯ КОМЕНТАР № 59 С ПОДРОБНИ ИНСТРУКЦИИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА ТОЗИ САЙТ В ТЕМАТА https://bit.ly/3dLkIhi
Hristov
Рейтинг: 3038 ВеселоДо коментар [#12] от "penetrating":
Глупостта у някои е безмилостна като Съдбата!Дам...Производните на БХК грантаджии са просто задължителни..Иначе умираме..
korpik
Рейтинг: 1133 НеутралноВ Рашистката впиздерация, най-върховното право на всеки един човек е да няма никакви права!
Неграмотен съм...,.за тая раота ., обвинявам само себе си ..,..,и най-вече комунизъма .... .- - .МОЙШЕ ТОЛКОЗ
Рейтинг: 2831 НеутралноДо коментар [#10] от "fantomas":
Питай го за ЯДРЕНОТО ОРЪЖИЕ НАД КИЕВ-виж моя коментар 18 тук.
------------------------------------
То'А е за лудницата, не за затвора, ако се съди по неговите бълнувания за ЯДРЕНО оръжие над Киев!
До коментар [#13] от "kmat":
THOSE ARE MY PRINCIPALS! BUT IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE SOME OTHERS TOO! П.С. МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ МОЯ КОМЕНТАР № 59 С ПОДРОБНИ ИНСТРУКЦИИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА ТОЗИ САЙТ В ТЕМАТА https://bit.ly/3dLkIhi
МОЙШЕ ТОЛКОЗ
Рейтинг: 2831 НеутралноЗа ватенките не знам! За то'А знам (по НЕГОВИТЕ ПИСАНИЯ) че бълнува за ЯДРЕНО ПРЪЖИЕ НАД КИЕВ, и е потомствен МАРОДЕР-виж моя коментар 18 тук
До коментар [#15] от "block":
THOSE ARE MY PRINCIPALS! BUT IF YOU DON'T LIKE THEM...WELL, I HAVE SOME OTHERS TOO! П.С. МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ МОЯ КОМЕНТАР № 59 С ПОДРОБНИ ИНСТРУКЦИИ ЗА ФУНКЦИИТЕ НА ТОЗИ САЙТ В ТЕМАТА https://bit.ly/3dLkIhi
vassilun
Рейтинг: 5175 НеутралноДо коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":
"А БХК -кога?"
Никога! Фашизъм по нашите земи не вирее, за радлика от северноазиатската кочина!
abc
Рейтинг: 1786 НеутралноФашисткият режим и ,,руски мир" да го наричаш, пак си остава фашизъм.
SSS
Рейтинг: 1053 НеутралноИскам да напомня на уважаемите съмишленици във форума - болшевиките дойдоха на власт и изградиха първата тоталитарна държава преди идването на националсоциалистите. Даже Мусолини им диша прахта.
Рсия заприличва все повече на тази държава от преди даже и Горбачов.
Да са живи и здрави да изградят нова държава със затворени граници, без свобода на слово и религия, с политически репресии и затворници. Нека домораслия мрзилаж да си дудне колко е зле на Запад, аз лично мога да вечерям тук и да закуся. Ано сутринта във Франкфурт.
Външните тоалетни в Русия не ме интересуват.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
vassilun
Рейтинг: 5175 ЛюбопитноДо коментар [#12] от "penetrating":
"Русия се разрушава пред очите ни."
И кой я разрушава, колега? Не са ли руснаците тези, които разрушават собствената си страна? Самите те си отгледаха и сатрапа Путин, както преди това си отгледаха и Берия, и Сталин!
yda191111599
Рейтинг: 216 НеутралноЗа какво им е? Робът няма права.
penetrating
Рейтинг: 9148 ЛюбопитноДо коментар [#19] от "Hristov":
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertА дали не е обратното?
Наличието им ще “умори” силния мъжага, гол до кръста :)
Petko Boukov
Рейтинг: 733 НеутралноСлед Сорос митрофановците най мразят организации и медии, които не са държавни структури.
Тези, които те карат да вярваш в абсурди, могат да те накарат и да вършиш зверства. Волтер, 1765penetrating
Рейтинг: 9148 ВеселоДо коментар [#27] от "vassilun":
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertДа, или поне 80% от тях по думите на Иво Христов, известен мизантроп и любител на Путин в България и социологическите изследвания в Русия :)
К2
Рейтинг: 2904 НеутралноНаправи им водородна бомба. А комитета на негово име за вата няма значение. Тия даже паметта на гениите си не почитат.
SHADOWS of SOFIAsvoboden
Рейтинг: 2313 НеутралноБез да се познава делото е смешно да се коментира решението.
Кypoлациoнeн Литмyc
Рейтинг: 582 ВеселоЕгати- тези пичове продължават да дълбаят дъното... 😂😂
Парапети оправяме всякакви.Нямаше да ме бърка, ако си стоят кротки, ами пусто много белѝ правят и извън кочината.
Доказаха се като най- паразитната нация в света.
Нещата може да се поуспокоят, когато си вдигнат пак стените, кльонове и минни полета разни, и не мърдат оттам. Така че- успех в дълбането, и- браво на Путин и всички овце там...
blondofil
Рейтинг: 2316 НеутралноАмчи то е ясно че нама нужда от такава организация. Как да защитаваш нещо, което го няма, не го е имало и хората не разбират за какво им е тая лигавщина наречена човешки права.
Pontif
Рейтинг: 3281 НеутралноИма ли учудени? Мужиците ще си мечтаят за "свободата" и "стандарта" на живот по времето на Брежнев и Черненко. Само така! Бой по робските твари, докато започнат да целуват плакатите на Император Путин по улиците и да се молят за една купичка каша.
California Über AllesКакто е казал един велик Американец - "Който избира стабилност пред свобода, губи и едното и другото"
vila
Рейтинг: 1521 Неутрално"Основана през 1976 г. от съветски учени дисиденти, групата изготвя годишни доклади за ситуацията с правата на човека в Русия и е една от малкото останали независими правозащитни организации в страната след затварянето на "Мемориал", основана от Андрей Сахаров и обявена за един от тримата носители на Нобелова награда за мир."
Онзи момент в който разбереш, че дори в ссср крепостния гопник е имал повече права от в "съвременна" русия...
пРезидента!
Рейтинг: 3793 НеутралноЛиквидирането в Русия тепърва започва и ще приключи с ликвидирането на Русия 😊
Путя е нашият човек! 😊
vassilun
Рейтинг: 5175 НеутралноДо коментар [#38] от "пРезидента!":
"Путя е нашият човек!"
Путин е най-успешният агент на ЦРУ в цялата история на агенцията!Няма друг, който да е навредил повече на интересите на Русия!
onemanband
Рейтинг: 2771 НеутралноЕй...Голям рев , за т'ва което се случва в една чужда страна...
Кажи ми ,КОЙ ти плаща Гранта, та да ти кажа какво си...Не ми е ясно, що ревете на чуждо умряло сега?
Нали у нас, Соросовите креатури , дърпат конците на де-що има...
А ,т.нар. ''български''/?!?!/, Хелзинкски комитет, върти българските правителства на малкият си пръст...
Демек , либерализЪма , победи , и мачка наред у скъпата ни Татковина.
Руснаците , да се грижат за руското както те си знаят, а ние да си обгрижваме НПО-тата ...И , ''да живей джендъризма ,и содомизмът''. А утре - в други ден, и узаконяване на педофилията...
Пей сърце.
Роси
Рейтинг: 8319 НеутралноНе им трябва т Правозащитни организации, Путин ги пази и се разпорежда с живота им.
emil
Рейтинг: 3380 НеутралноНе се шашкай и недей да спамиш. Статията е за закриване на руска правозащитна организация.
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!
putinxujlo
Рейтинг: 4001 НеутралноСамо за разбиране - "какво това е съдът в Путенланд"?
"Чуждестранен агент"Председател на Московския градски съд, това е бивш военен съдия.
Предишната председателка беше просто луда. Съпруга на генерал от ФСБ.
Върховен съдия на Путенланд - започва да осъжда хора за инакомислие още през 1970 г. Председателят на Конституционния съд смята, че най-правилното устройство на обществото е било при крепостничеството.
Нали повече няма въпроси?
ACER
Рейтинг: 366 НеутралноСъд в Русия - оксиморон
MPetr
Рейтинг: 726 НеутралноИ в България Съда трябва да ликвидира бая соросоидни НПО-та.
chichka
Рейтинг: 3096 НеутралноДо коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":
Русия е проказата на планетата Земя.за БХК няма да коментирам, получавам веднага бан. Но я кажи чел ли си Архипелага ГУЛАГ? Не нали, поне Един ден на Иван Денисович?
chichka
Рейтинг: 3096 ЛюбопитноДо коментар [#40] от "onemanband":
Русия е проказата на планетата Земя.++ но това което правят БХК и НПО-та е детска песничка пред това което ни бяха приготвили с Истамбулската конвенция и нейния върховен орган ГРЕВИО.
БОНГО
Рейтинг: 2785 НеутралноЛогично. Сегашният режим и неговата пропаганда не крият презрението си към демокрацията. В автокрации като Русия такива организации са нежелани от властта.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutemonemanband
Рейтинг: 2771 НеутралноАко под ''демокрация'' разбираш това, което имаме днес за управление...
То и моя милост ,също го презира.
Защо ли? Ами ,защото...
Демокрация, ще рече ''Народо-властие''
Ти, КЪДЕ си видял Народ да управлява ?!?!
Има само разни нихлюзи ,дето уж говорят ''от името на Народа''. Уж били ''избрани'' на избори...Избори като тия - последните президентски избори в САЩ ,са ПОДИГРАВКА с понятието ''демокрация''! Кажи ми ,КОЙ ти плаща Гранта, та да ти кажа какво си...
Полковник Паликъщов
Рейтинг: 2551 ЛюбопитноМосковската хелзинкска група е основана през 1976 г. В съветско време тя беше известна като Обществена група за насърчаване прилагането на Хелзинкските споразумения в СССР.
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)__________________________________________________________
Някаква архаична организация, от съветско време?
И кой ги издържа финансово?
Полковник Паликъщов
Рейтинг: 2551 ЛюбопитноОсновното нарушение на МХГ е осъществяването на дейности на територията на цялата страна, докато е регистрирана със статут на регионална организация.
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)______________________________________________________________
Като са нарушили закона за какво се жалват?
xyk151160132
Рейтинг: НеутралноУ нас...когато си загубиш златна обеца на работата и шефа(служител) я намери но не каже Охраната, която вижда всичко, те дава на полицията с обвинение че си открал златно синджирче на клиент, представяте ли си , даже го плащате 2-3 пъти на държавата!
danny_k
Рейтинг: 234 НеутралноДо коментар [#7] от "Йосиф Давыдович":
Къш, бе, робчо. потегляй към воронеж и не се завръщай.
onemanband
Рейтинг: 2771 ЛюбопитноИиии... Кой сте виА , ваша милост , дето пращате тоя и оня във ''Воронеж''?
Един НИКОЙ!
В България ,слава Богу , ВСЕ ОЩЕ е напълно законно да си изкажеш мнението свободно.
Разбра ли бе, мракобес?!?! Кажи ми ,КОЙ ти плаща Гранта, та да ти кажа какво си...
ivo
Рейтинг: 1141 НеутралноВсички подобни глобалистки организации трябва да се забранят и в БГ!
Не на глобалистите и глобуса! Make Earth Flat Again!block
Рейтинг: 1580 Неутралнопетдестина руски полковници са оставили кости и други органи по полетата на украйна. то било опасно да си руски полковник бе?
тука моите наблюдения показват, че предимно умират от цироза или инсулт... пак са застрашени миличките
WOI
Рейтинг: 1692 НеутралноДо коментар [#11] от "standup.straight":
“Better racy and sexy than racist and sexist!”Недей така, на Хаваите има планини високи над 4000м - понякога на тях има сняг! Скиорство на Хаваите е далеч по-малко абсурдно от наличието на законност и граждански права в Путлеристан.