Путлер, когато и да си замине все ще е безкрайно късно. Единствения смислен въпрос е колко народ ще затрие преди това. И надявам се да го чака заслужената съдба на Хитлер, Кадафито или Садамчо.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Мен ме кефи, че е*ава мамата на западните комунисти. 🥰🥰🥰
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Уж го играше с тях и ходеше по сбирките им в Давос, а всъщност играе своята си игра, която, както до момента виждаме, не е като да не е в интерес на руския (имперски) суверенитет.
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Ееее, стига де! И нормални хора пишем тук - не само тролове! 🙂
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Толкова много шмекери е създал Тодор Живков, а този Стамен Стаменов му е роднина. Напускаха уфолози, екстрасенси, езотерици, секти, за да замаят българинът и той да не вижда реалното. ..... ЦРУ, Живков, Вашингтон и БКП-ДС, го направиха. ... СЕга тръмпистки консерватизъм натрапват, за разнообразие, стига да няма лява опозиция на статуквото.. И пропагандират индивидуализъм, дори с ДА ХВАНЕШ ГОРАТА.. Много се възмущавам от Слави и Карбовски, от целият народ, от медиите-български, от всички журналисти в тази страна, от всички политици и партии, от икономистите!! От социолозите, от политолозите и социалните антрополози.. ЗАЩОТО? защото, Защото не оцениха и не оценяват приносът на Тодор Живков, и на БКП, за демокрацията, тази сега, за конституцията и капитализмът след социализмът. За това, че не се величае Тодор Живков за приносът му срещу социализмът, за смъртта на социализмът, за краят на социализмът, този Горбачов-български, създал партиите и СДС. много съм възмутен, народе!!! https://www.youtube.com/watch?v=4jmrb7AVCD8 Не се чудете, че Доган е от ДС, а Прокопиев е син на живков довереник и измекяр. ....... https://www.youtube.com/watch?v=pJErx6jfEAI&t=2974s Вярно, че Израел е на 43 то място по интелект, а България зад тях на 44 то.. Много се възмущавам от седесарите, демократите, десните, че са слепи за това - че БКП победи и станаха всички до един мултимилионери - а техните слуги станаха слуги на ЦРУ-Сорос-Вашингтон и алън-дълесов план. Цял народ е сляп и глух за истината, че БКП чрез Вашингтон, предаде България и я унищожи. И техният кумир е дясното и антикомунизмът - от която трибуна се чува такава идеология и пропаганда - това е техен слугинаж и собственост.
ЦИТАТ : "Все повече медийни публикации твърдят, че Путин, който тази година навършва 70 години, може да страда от лошо здраве, вероятно рак."
Все повече бабушкери на пейката пред блока (медиите) твърдят, че една съседка вероятно имала любовник, ама нямат информация :-) хайде по-сериозно ! То ще е чудно, ако на 70 години някой няма здравословни проблеми, та дори да е и Путин. За щастие Русия е голяма и силна държава и е все едно дали ще е Путин или някой друг - това едва ли повляе на интересите или пък на политиката на страната = най-много след новият Ленин да дойде новият Сталин и така напред докато не се изчерпи модела, после застой и упадък > такава е съдбата на всяка държава или империя. после преучредяване и нов цикъл. В някои страни тази цикличност достига 4 века, в Русия е 70 до 100 години.
КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТО
Чак пък толкова. Те имат много изцепки-поне за мен е изцепка как проспаха Крим, но може хората да си свършили работата, а Обама да се е издънил. Иначе ЦРУ като разузнавателна единица може малко да я поокастрят и да я сложат под мониторинг. В времето на железната завеса, ЦРУ се е научило да не разчита на бюджета, а креативно да участва в сиви бизнессхеми по целия свят. Та сподобства за оня дийпстейт, дето първо Айзенхауер реши да чисти
При положение, че за собствения ти президент многобройни екипи от лекари, физиотерапевти, гримьори, PR-експерти и всякакви други полагат огромни усилия да го съберат от насипното състояние и да му приададат вид за да може да се поакаже за пет минути пред камера преди да се разпадне отново, а видео операторите търсят ракурс за снимки така, че да не личи характерната за старческото слабоумие ококорена физиономия , подобна на бебе,
P.S. Ако бях трол, нямаше акаунта да ми е на *бем ти, колко години, а рейтинга - сравнително никакъв. 😉
P.S. 2 Сиреч - психологическа проекция правиш и мен в собствените си грехове обвиняваш. По народному - крадецът вика "дръжте крадеца" - стар соц-похват! 😄
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Руснаците губят 15 хиляди убити и 45 хиляди ранени в Афганистан за десет години. Убиват три и половина милиона афганистанци. Сега вече имат повече убити и ранени в Украйна за четири месеца отколкото за десет години в Афганистан. Трябва ли да станат милиони убити украинци за да го озаптят.
Ей, няколко пъти препрочетох поста ти. Не гледах видеото, защото съм на работа и не отварям ютюб. Но какво има общо с темата . Тук става въпрос за AspenSecurityForum... Участниците в Аспен Тоя едва ли знаят за мургавелката Живков и неговото царстване
ЦРУ греши ! Британското разузнаване казва друго. Това е двойник , а Путин гасне от тежки болести :)) Путин е набрал нова група от Башкиростан ...Видимо украинските тоалетни чинии и перални са в опасност ! https://www.youtube.com/watch?v=RPcT5rEPq-s&ab_channel=ВсяУфа
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Много, много , ама много им пречи Путин на тролетариата. За сега си изпълнява задачата перфектно - преучреди Русия върху руините на СССР и я крепи като световен фактор в много сложно обкръжение. Най-важното - печели време за отлагане на следващия голям световен конфликт.
КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТО
Ето един колега, който вади вид на класически трол - регистриран януари, 2022-ра, а вече с над 1900 рейтинг. Отделно, че и "гледната" му "точка" е безумна - в България само можем да си мечтаем за държавници като Путин и Орбан - хора вдигнали държавите си от пепелта на социализма! За западните кАмЪненца, тези хора са (шепа нещастни) "фашисти"! 😄
Ударете един паток (duckduckgo), и сами вижте, какво показват числата. Оттам и мотивацията на западняците да плащат на папагали ка'о горниОТ (как беше..."оператори на онлайн-репутацията"), за да говорят глупости из интернет! 😉
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Ти какво мислиш, че е определението на трол? Не е платен трол, както ти погрешно смяташ. "Трол" беше изковано като термин за точно ей такива като теб, които се нагнездват зорлен в някоя интернет дискусия с цел да дразнят и провокират. Сигурно ти е много забавно, нали? Вземи виж снимките от погребението на поредното дете, убито от Путин, да видим дали още ще ти е забавно да се правиш на оригинален из интернет.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Все едно какво квичат - без Русия не може да се реши нищо на тази планета, все едно дали им харесва или не им харесва. Да бе говорим, че "навсякъде" според тролетариата е САЩ и двадесетина техни безгласни марионетки. Политическата карта на Света е бая по-голяма от тяхното "навсякъде".
КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТО
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Виждам достатъчно реални хора, които пишат подобни цинични глупости из интернет, така че не е сигурно. Адски много българи са зарибени искрено от кремъло-консервативната човеконенавистна пропаганда.
Голям смях ЦРУ било казало нещо. Я разкажете пак за оръжията за масово унищожение в Иран. А било сигурно, но после нямало, но окрадоха държавата, цялата им работа такава е поне смениха педалите на колелото на Бай-Гън 🤣
Проблемът наистина е огромен с това колко несъстрадателни са българите. Мани това, че тоя тука нарочно дразни хората. По-големият проблем е, че това са скрити социопати, живеещи сред нас, маскирани като "нормални хора" просто защото имат семейства и/или образование и нормална професия. Сред тях ще трябва нашите деца да виреят и това вече е страшно. Това са хора, които няма да си мръднат пръста за обществото - тях ги интересува единствено те и тяхното пряко семейство да е ок, най-много да си мръднат пръста за някой от близкото си обкръжение. Но реално това са абсолютно безполезни хора, мъртви души. Искрено вярвам, че се отнася до всеки русофил.
Aбе то и ти твърдеше, че украинците продали 2 “Цезара” без доказателства, благодарим че най-после разкри принадлежността си към кръжеца баби пред блока.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Много, много , ама много им пречи Путин на тролетариата.За сега си изпълнява задачата перфектно - преучреди Русия върху руините на СССР и я крепи като световен фактор в много сложно обкръжение. Най-важното - печели време за отлагане на следващия голям световен конфликт.
Ега ти фактора -- проси подкрепа от Турция и Иран, а геврекчията по образование Ердоган се гаври с него пред включени камери.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
Виждам достатъчно реални хора, които пишат подобни цинични глупости из интернет, така че не е сигурно. Адски много българи са зарибени искрено от кремъло-консервативната човеконенавистна пропаганда.
...ме пита поддръжник на една клика, която стои зад ВСЯКА ЕДНА тотална война, спонсорирайки и двете страни последните 300 години?! 😄😄😄
P.S. За вас определено съм НЕнормален. Така е.
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Няма ли неща по-съществени в информациите от чужбина, с които да се пълни съдържанието на някаква маргинална медия. Все пак нивото на стандарт и Монитор не е трудно да се достигне.
Няма ли неща по-съществени в информациите от чужбина, с които да се пълни съдържанието на някаква маргинална медия. Все пак нивото на стандарт и Монитор не е трудно да се достигне.
абе трольо явно не си тук заради новините, я кажи по колко ти плаща шиши за коментар?
“I am sorry for the length of my letter, but I had not the time to write a short one.” Blaise Pascal
Наскоро спорих с един ДБ-ил , според когото, левът бил "руски проект". Съгласих се, но добавих, че то по тая логика и България е руски проект, така че - да...излиза, че аз съм #рускиТрол, щото се радвам на българското си име и не съжалявам, че вече не сме в пределите на Османската империя. 🤡🤡🤡
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Интересно ЦРУ дали мислят, че бай ви Джо е взел-дал. То не беше падане от колело, падане на самолетната стълбичка понеже имало било вятър и т.н. А какви ги плещи не е истина. Камала стана няколко пъти “Madamme President”, а вчера пресслужбата трябваше да разяснява имал ли рак или не, понеже бай Джо бърбори по-бързо отколкото мисли. Горе долу като съветските старци от 80-те.
По-големият проблем е, че това са скрити социопати, живеещи сред нас, маскирани като "нормални хора" просто защото имат семейства и/или образование и нормална професия. Сред тях ще трябва нашите деца да виреят и това вече е страшно. Това са хора, които няма да си мръднат пръста за обществото - тях ги интересува единствено те и тяхното пряко семейство да е ок, най-много да си мръднат пръста за някой от близкото си обкръжение. Но реално това са абсолютно безполезни хора, мъртви души. Искрено вярвам, че се отнася до всеки русофил.
Проблемът наистина е огромен с това колко несъстрадателни са българите. Мани това, че тоя тука нарочно дразни хората. По-големият проблем е, че това са скрити социопати, живеещи сред нас, маскирани като "нормални хора" просто защото имат семейства и/или образование и нормална професия. Сред тях ще трябва нашите деца да виреят и това вече е страшно. Това са хора, които няма да си мръднат пръста за обществото - тях ги интересува единствено те и тяхното пряко семейство да е ок, най-много да си мръднат пръста за някой от близкото си обкръжение. Но реално това са абсолютно безполезни хора, мъртви души. Искрено вярвам, че се отнася до всеки русофил.
Колкото и да не ти се вярва, в България истински десните хора харесват Тръмп и гледната точка на републиканците в момента, а квасът им идейно е либертариански, класически либерален и пропазарен! Уви, червените ви чутори няма как да асимилират това. Прекалено са заети, за да бранят стари позиции в йерархията, издействани по партийна линия. 😉
P.S. Внучетата иначе са против патриархалното общество. 🤡
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
По-важното е, че го определят като в достатъчно добро психично здраве, за да отговаря за престъпленията си в Хага. Ще лежи като престъпник в затвора, а не като някакъв перко в психиатрична клиника.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!
Едно съм сигурен и то е ,че ако някой има достоверна информация по въпроса за здравословното състояние е най- добрата разузнавателна служба в света МОСАД.
Тц горкичките, няма за какво друго да се захванат, ама нищо, надеждата умира последна :)))) сякаш ако Путин го няма, ще е различно и либерастката простотия няма да бъде прочистена от Русия и Украйна. А, всъщност може - по-зле за западняците да стане, както е тръгнало...
Изобщо не ме интересува какви са му амбициите на кремълското фюрерче, стига да не се заниамва с Европа и в частност България, и да се пръждоса от ежедневието ни. Да се знимава с, както каза тук един във форума, с останалите 2/3 от планетата, които го били подкрепяли. Тука си имаме достатъчно проблеми, за да го мислим и този на какво е способен.
Не може да бъде иначе. Цялата здравна система на Путенланд работи, за да го поддържа в здраво състояние. Но дори това не е достатъчно за Путен. В Министерството на здравеопазването е създадено „Министерство на здравеопазването на Путен", екипът от 82 лекари е постоянно на разстояние "една крачка" от кремълския пенсионер. На таково ниво на медицина, (за себе си отделно) дори и не мечтал Брежнев. Зад Брежнев винаги носеха "ядрен куфар", а зад Путен носят личната му тоалетна, но същото в куфар)
Всяка история си има предистория, а тя пък своя предистория и т.н. Жалко е да има такива алеи, но ако се правят, тогава къде е алеята на жертивете от сваления от сепаратистите Боинг - близо 300 души, ако не бъркам? След поредца от лъжи и оправдания накрая си го признаха. Почти като Катинското клане, ама за него на руснаците им трябваха десетилетия, а извинение аз не чух от Путин. А от немския президент прмерно чух в Полша. В това е разликата, за който не го разбира. А като говорим за алеи, какво да кажем за недовършената още алея на украинските деца, избити от руснаците в настоящата война? Тя къде е и по-дълга ли ще стане от тази в Донецк? Всъщност това ли е една от целите на "специалната операция", които се менят буквално всеки ден? И защо въобще трябва да се стига до подобни алеи? Къде са причините и защо не са намерени други решения? Да, за Путин всичко започва с "преврата" в Украйна, а според украинците това е всичмко друго, но не и преврат, и с него приключва етап в най-новата им история като независима държава, призната за такава и от Путин и то в границите й от 1991 г.! Излиза, че той не отрича легитимността на властта в Украйна, което обаче не му пречи да я нарича нацистки режим и да иска да я унищожи. Няма как да се говори и спори с човек като Путин /питайте за това и Макрон!/, за който демокрацията и свободата на избор на индивида и на народите са само форма без съдържание. Съдържанието го определя той, Путин с болния му мозък на нов месия.
Официално Сталини никога не е боледувал - бил е вечно здрав, дори в деня на смъртта си! Нищо, че умрял в собствените си фекалии. Путин също е вечно здрав. Дори от кръвно не страда! Има здравето на 25-годишен младеж! Хитлер също не е боледувал официално, нищо че пиел медикаменти всеки ден и лявата му ръка да нищо не ставала от това треперене. Но това са го знаели само докторът и близките на диктатора.
Диктаторите никога не боледуват, дори аспирин не пият. Защото те трябва да имат свръхестествено здраве пред масите. Диктаторите трябва да показват сила, мощ, безсмъртие. Всеки признак на болест и слабост може да увредят образа му пред населението.
Точно това го виждаме ясно в коментарите на русофилите и руските тролове във форума, които яростно плюят Байдън, че паднал от колелото, че се спънал по стълбата на самолета, че влязъл в някакъв ресторант и т.н. Просто Байдън не е се крие и не крие своите слабости. Докато Путин може да се насира и да ходи с памперси, ама се крие в бункера и крие здравето си като държавна тайна.
СССР - родина на всички безотечественици!
При капитализма човек експлоатира човека, а при социализма е точно обратното!
Всеки кооператор - прасе, всеки комунист - две!
Всички комунисти - под земята!
25 цирк - 25 години плодотворна размяна на циркови номера между България и СССР!
Който не познава Сибир, той не познава СССР!
Да живее 10-ти септември - ден на народната милиция - единствената опора на народната власт!
До 9 септември 1944 г. България беше на ръба на пропастта. След това направи смела крачка напред!
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Consumer
Рейтинг: 1262 ЛюбопитноМного болен е и страда от болестта на ниските хора - високи амбиции, но при него са в рецидив.
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantЗеленият кон
Рейтинг: 115 ВеселоАма дедо Байдън деменцията го пере яко.
Читателю, да си представим, че си идиот. И да си представим, че си член на Конгреса. О, повтарям се!“ Марк Твенtrial_jezz
Рейтинг: 931 ВеселоМоре иначе тролетариятът всякак го изкара - от рак болен, в кома...
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.😂😂😂
P.S. Wishful thinking, а др0гари? 😁
wawa
Рейтинг: 217 НеутралноАко ЦРУ ти казва "Добро утро'', по-добре хвърли един поглед навън към слънцето.
Viva la Evolution
Рейтинг: 757 НеутралноЧе кой психиатър ще послее да го освидетелства. А че не го слуша главата е видно и от космоса.
Раковски: "Русите са били един най-див и най-варварски народ, както са си и досега останали такива в най-голямата си част. "rumen_s
Рейтинг: 2100 НеутралноПутлер, когато и да си замине все ще е безкрайно късно. Единствения смислен въпрос е колко народ ще затрие преди това. И надявам се да го чака заслужената съдба на Хитлер, Кадафито или Садамчо.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)pelagos
Рейтинг: 84 НеутралноПри всички случаи е болен мозък.
trial_jezz
Рейтинг: 931 НеутралноМен ме кефи, че е*ава мамата на западните комунисти. 🥰🥰🥰 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
epi51670826
Рейтинг: 0 ВеселоДо коментар [#3] от "trial_jezz":
Така е спокойно, Путлер е напълно здрав и ще живее 1000 години. Няма да се плашите другари!
МЕСИ от Бояна
Рейтинг: 747 НеутралноЖалко!
СЛАВА НА УКРАЙНА! МАЧКАЙ РУСНЯТА и ПУТНЯТА!trial_jezz
Рейтинг: 931 НеутралноУж го играше с тях и ходеше по сбирките им в Давос, а всъщност играе своята си игра, която, както до момента виждаме, не е като да не е в интерес на руския (имперски) суверенитет. “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
_cska1948_
Рейтинг: 585 НеутралноЦРУ няма информацията, която имат коментиращите в "Дневник".
Още не е дорасло до нивото им на осведоменост.
epi51670826
Рейтинг: 0 ВеселоВсъщност думите на Бърнс пак не са точно преведени.
Той каза, че според него Путин нямал признаци да е в лошо здраве, но това било негово лично мнение, а не резултат от официален доклад на ЦРУ.
Т.е. Бърнс играе психоигрички.
Кремълски дребосък 💙💛
Рейтинг: 1533 ВеселоАхахахаха, ЦРУ тролят северните ватници. Култово!
Bye Biden
Рейтинг: 39 ВеселоAspenSecurityForum
#COVFEFEИма видео-и има изказвания на екдперти в разузнаването, които се ядосват агресивно на медиите за лъжите, които разпространяват
КМЕТ В СНАХА
Рейтинг: 567 ВеселоВсе пак ака в куфар.
trial_jezz
Рейтинг: 931 НеутралноЕеее, стига де!
И нормални хора пишем тук - не само тролове! 🙂 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Ан Он
Рейтинг: 1871 НеутралноДо коментар [#3] от "trial_jezz":
કટાક્ષ> Море иначе тролетариятът всякак го изкара
Нещо много притеснено примигва тука.
https://www.bild.de/video/clip/video/ungewohnt-unangenehm-fuer-putin-erdogan-laesst-russen-diktator-einfach-stehen-80758296,auto=true.bild.html
Но може би е двойник, Путин е стар чекист, не могат да си представя да прави такива физиономии пред вражеските камери.
Разумен Октопод
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#8] от "trial_jezz":
Докато живееш в мръсния запад, нали тролче?
Джони Пенкофф
Рейтинг: 9 НеутралноТолкова много шмекери е създал Тодор Живков, а този Стамен Стаменов му е роднина. Напускаха уфолози, екстрасенси, езотерици, секти, за да замаят българинът и той да не вижда реалното. ..... ЦРУ, Живков, Вашингтон и БКП-ДС, го направиха. ... СЕга тръмпистки консерватизъм натрапват, за разнообразие, стига да няма лява опозиция на статуквото.. И пропагандират индивидуализъм, дори с ДА ХВАНЕШ ГОРАТА.. Много се възмущавам от Слави и Карбовски, от целият народ, от медиите-български, от всички журналисти в тази страна, от всички политици и партии, от икономистите!! От социолозите, от политолозите и социалните антрополози.. ЗАЩОТО? защото, Защото не оцениха и не оценяват приносът на Тодор Живков, и на БКП, за демокрацията, тази сега, за конституцията и капитализмът след социализмът. За това, че не се величае Тодор Живков за приносът му срещу социализмът, за смъртта на социализмът, за краят на социализмът, този Горбачов-български, създал партиите и СДС. много съм възмутен, народе!!! https://www.youtube.com/watch?v=4jmrb7AVCD8 Не се чудете, че Доган е от ДС, а Прокопиев е син на живков довереник и измекяр. ....... https://www.youtube.com/watch?v=pJErx6jfEAI&t=2974s Вярно, че Израел е на 43 то място по интелект, а България зад тях на 44 то.. Много се възмущавам от седесарите, демократите, десните, че са слепи за това - че БКП победи и станаха всички до един мултимилионери - а техните слуги станаха слуги на ЦРУ-Сорос-Вашингтон и алън-дълесов план. Цял народ е сляп и глух за истината, че БКП чрез Вашингтон, предаде България и я унищожи. И техният кумир е дясното и антикомунизмът - от която трибуна се чува такава идеология и пропаганда - това е техен слугинаж и собственост.
Ан Он
Рейтинг: 1871 НеутралноДо коментар [#8] от "trial_jezz":
કટાક્ષ> Мен ме кефи, че е*ава мамата на западните комунисти.
А пък източните комунисти направо ги размаза с валяк.
----
https://www.interfax.ru/russia/852712
Путин заявил, что перед РФ стоит колоссальный объем трудностей из-за санкций
dark'star
Рейтинг: 4260 НеутралноЦИТАТ : "Все повече медийни публикации твърдят, че Путин, който тази година навършва 70 години, може да страда от лошо здраве, вероятно рак."
КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТОВсе повече бабушкери на пейката пред блока (медиите) твърдят, че една съседка вероятно имала любовник, ама нямат информация :-) хайде по-сериозно !
То ще е чудно, ако на 70 години някой няма здравословни проблеми, та дори да е и Путин. За щастие Русия е голяма и силна държава и е все едно дали ще е Путин или някой друг - това едва ли повляе на интересите или пък на политиката на страната = най-много след новият Ленин да дойде новият Сталин и така напред докато не се изчерпи модела, после застой и упадък > такава е съдбата на всяка държава или империя. после преучредяване и нов цикъл. В някои страни тази цикличност достига 4 века, в Русия е 70 до 100 години.
Bye Biden
Рейтинг: 39 ВеселоДо коментар [#4] от "wawa":
#COVFEFEЧак пък толкова. Те имат много изцепки-поне за мен е изцепка как проспаха Крим, но може хората да си свършили работата, а Обама да се е издънил.
Иначе ЦРУ като разузнавателна единица може малко да я поокастрят и да я сложат под мониторинг. В времето на железната завеса, ЦРУ се е научило да не разчита на бюджета, а креативно да участва в сиви бизнессхеми по целия свят. Та сподобства за оня дийпстейт, дето първо Айзенхауер реши да чисти
Bye Biden
Рейтинг: 39 НеутралноДо коментар [#2] от "Зеленият кон":
#COVFEFEПоследно е болен от рак... ако въобще си спомня, какви глупости плещи
Consumer
Рейтинг: 1262 ВеселоДо коментар [#8] от "trial_jezz":
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantКакто селищна система Тутракан съсипа Рейгън навремето?
S
Рейтинг: 2308 НеутралноНавсякъде вече по международни срещи викат на Лавров-Окупатори,Убийци и той бяга като прокажен
дедо Андро
Рейтинг: 1745 РазстроеноЖалко...
Пич Незнам Как Да Ти Обесна Че Несъжелявам За Недостика На Некой Уникални Изразни Сретства По Български._cska1948_
Рейтинг: 585 НеутралноПри положение, че за собствения ти президент многобройни екипи от лекари, физиотерапевти, гримьори, PR-експерти и всякакви други полагат огромни усилия да го съберат от насипното състояние и да му приададат вид за да може да се поакаже за пет минути пред камера преди да се разпадне отново,
а видео операторите търсят ракурс за снимки така, че да не личи характерната
за старческото слабоумие ококорена физиономия , подобна на бебе,
trial_jezz
Рейтинг: 931 НеутралноНе, паляк! Живеем си дома!
P.S. Ако бях трол, нямаше акаунта да ми е на *бем ти, колко години, а рейтинга - сравнително никакъв. 😉
P.S. 2 Сиреч - психологическа проекция правиш и мен в собствените си грехове обвиняваш. По народному - крадецът вика "дръжте крадеца" - стар соц-похват! 😄 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
fcv251055839
Рейтинг: 519 НеутралноПутин сега не е в кома. Като се върне от Иран пак ще легне в кома. После пак ще стане. Това са данните на.........
qqv391093118
Рейтинг: 2277 НеутралноОт кога душевно-болните не са болни?
rexdog2004
Рейтинг: 1206 НеутралноДо коментар [#6] от "rumen_s":
Руснаците губят 15 хиляди убити и 45 хиляди ранени в Афганистан за десет години. Убиват три и половина милиона афганистанци. Сега вече имат повече убити и ранени в Украйна за четири месеца отколкото за десет години в Афганистан. Трябва ли да станат милиони убити украинци за да го озаптят.
Bye Biden
Рейтинг: 39 ВеселоДо коментар [#20] от "Джони Пенкофф":
#COVFEFEЕй, няколко пъти препрочетох поста ти. Не гледах видеото, защото съм на работа и не отварям ютюб. Но какво има общо с темата . Тук става въпрос за AspenSecurityForum... Участниците в Аспен Тоя едва ли знаят за мургавелката Живков и неговото царстване
iv iv
Рейтинг: 86 НеутралноЦРУ няма информация, обаче английските пендели бълват врели-некипели...
dejmos
Рейтинг: 1576 ВеселоЦРУ греши ! Британското разузнаване казва друго. Това е двойник , а Путин гасне от тежки болести :))
Путин е набрал нова група от Башкиростан ...Видимо украинските тоалетни чинии и перални са в опасност !
https://www.youtube.com/watch?v=RPcT5rEPq-s&ab_channel=ВсяУфа
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
dark'star
Рейтинг: 4260 НеутралноМного, много , ама много им пречи Путин на тролетариата.
КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТОЗа сега си изпълнява задачата перфектно - преучреди Русия върху руините на СССР и я крепи като световен фактор в много сложно обкръжение. Най-важното - печели време за отлагане на следващия голям световен конфликт.
trial_jezz
Рейтинг: 931 ВеселоЕто един колега, който вади вид на класически трол - регистриран януари, 2022-ра, а вече с над 1900 рейтинг.
Отделно, че и "гледната" му "точка" е безумна - в България само можем да си мечтаем за държавници като Путин и Орбан - хора вдигнали държавите си от пепелта на социализма! За западните кАмЪненца, тези хора са (шепа нещастни) "фашисти"! 😄
Ударете един паток (duckduckgo), и сами вижте, какво показват числата.
Оттам и мотивацията на западняците да плащат на папагали ка'о горниОТ (как беше..."оператори на онлайн-репутацията"), за да говорят глупости из интернет! 😉 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Julian Mall
Рейтинг: 2862 ВеселоАма Путя не страда ли поне малко от мания за величие за да има някакво обяснение че нападна мирна и не застрашаваща никого освен себе си Украйна?!
По-добре миг свобода отколкото живот в робствоbrn28673666
Рейтинг: 8 НеутралноТи какво мислиш, че е определението на трол? Не е платен трол, както ти погрешно смяташ. "Трол" беше изковано като термин за точно ей такива като теб, които се нагнездват зорлен в някоя интернет дискусия с цел да дразнят и провокират. Сигурно ти е много забавно, нали? Вземи виж снимките от погребението на поредното дете, убито от Путин, да видим дали още ще ти е забавно да се правиш на оригинален из интернет.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5267 ВеселоСълзите на Путин лекуват рак!
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевЖалко, че той никога не е плакал...
vassilun
Рейтинг: 4780 ГневноДо коментар [#8] от "trial_jezz":
Тебе те кефи, че убива жени и деца в Украйна! Гнида си ти!
dark'star
Рейтинг: 4260 НеутралноВсе едно какво квичат - без Русия не може да се реши нищо на тази планета, все едно дали им харесва или не им харесва. Да бе говорим, че "навсякъде" според тролетариата е САЩ и двадесетина техни безгласни марионетки. Политическата карта на Света е бая по-голяма от тяхното "навсякъде". КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТО
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
brn28673666
Рейтинг: 8 НеутралноВиждам достатъчно реални хора, които пишат подобни цинични глупости из интернет, така че не е сигурно. Адски много българи са зарибени искрено от кремъло-консервативната човеконенавистна пропаганда.
torris
Рейтинг: 53 НеутралноГолям смях ЦРУ било казало нещо. Я разкажете пак за оръжията за масово унищожение в Иран. А било сигурно, но после нямало, но окрадоха държавата, цялата им работа такава е поне смениха педалите на колелото на Бай-Гън 🤣
Taiga
Рейтинг: 2194 НеутралноАма как така "сър" Грозев Белингкет-а рече и отсече:
"АМЕРИКАНСКИ ГЕОЛОЗИ, ПРОУЧВАЙКИ ПОРЕДНОТО НЕФТЕНО НАХОДИЩЕ НА США, С ИЗНЕНАДА УСТАНОВИХА, ЧЕ НАД НЕГО ИМА НЯКАКВА АРАБСКА ДЪРЖАВА"https://www.dnevnik.bg/sviat/voinata_v_ukraina/2022/05/22/4349231_hristo_grozev_poveche_ot_sluh_e_che_putin_e_tejko_bolen/
brn28673666
Рейтинг: 8 НеутралноПроблемът наистина е огромен с това колко несъстрадателни са българите. Мани това, че тоя тука нарочно дразни хората. По-големият проблем е, че това са скрити социопати, живеещи сред нас, маскирани като "нормални хора" просто защото имат семейства и/или образование и нормална професия. Сред тях ще трябва нашите деца да виреят и това вече е страшно. Това са хора, които няма да си мръднат пръста за обществото - тях ги интересува единствено те и тяхното пряко семейство да е ок, най-много да си мръднат пръста за някой от близкото си обкръжение. Но реално това са абсолютно безполезни хора, мъртви души. Искрено вярвам, че се отнася до всеки русофил.
vesolr
Рейтинг: 700 НеутралноДо коментар [#22] от "dark'star":
От клеветника https://goo.gl/QdmktQAбе то и ти твърдеше, че украинците продали 2 “Цезара” без доказателства, благодарим че най-после разкри принадлежността си към кръжеца баби пред блока.
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 2706 НеутралноА да е здрав?
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)brn28673666
Рейтинг: 8 НеутралноПредрекоха с абсолютна точност, че убиецът ще нападне Украйна, колкото и да отричахте.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 2706 НеутралноЕга ти фактора -- проси подкрепа от Турция и Иран, а геврекчията по образование Ердоган се гаври с него пред включени камери. Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 2706 НеутралноИ цялото му влияние е заплашване, изнудване, насилие над по-слабите, открити военни пресъпления, когато може.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)trial_jezz
Рейтинг: 931 НеутралноИзхождайки от кумирите на Давос-джии, обаче не изключвам да съществува вероятност и въпросните да са руски агенти под кремълска диктовка.
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.https://pasteboard.co/yrW5gN8pchfn.jpg
Зеленият кон
Рейтинг: 115 Неутрално[quote#52:"brn28673666"][/quote]
Читателю, да си представим, че си идиот. И да си представим, че си член на Конгреса. О, повтарям се!“ Марк ТвенКой е убил Путин?????
2.5
Рейтинг: 1040 НеутралноА само преди месец според англичаните Путин се беше възнвсъл и това, което ни представяха беше някакъв си двойник!
I Want To BelieveМанчо
Рейтинг: 2826 ГневноЦРУ няма информация Путин да е болен
Мараба, С-ДС доносници!****************************************
Тъпанари - защо просто не четат Дневник?
trial_jezz
Рейтинг: 931 ЛюбопитноХоооооооо, значи Фокс Нюз и гледните им точки, и те станаха Путинисти?!?
https://youtu.be/BgSqVNnH0R8 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
sancho
Рейтинг: 217 НеутралноДо коментар [#38] от "trial_jezz":
Твърдиш,че масов убиец е велик държавник.И се имаш за нормален?
Разумен Октопод
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#60] от "trial_jezz":
Добър опит оркофилче, Тъкър Карлсън го пробутвай на майка си, тука не ядеме доматите с колците. Айде бегай лъскай герба пред пасоля, руска подлого!
Тони КОСТОВ
Рейтинг: 870 НеутралнобОли го байдъновия 😄
trial_jezz
Рейтинг: 931 Весело...ме пита поддръжник на една клика, която стои зад ВСЯКА ЕДНА тотална война, спонсорирайки и двете страни последните 300 години?! 😄😄😄
P.S. За вас определено съм НЕнормален. Така е. “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
alenazora
Рейтинг: 157 ВеселоТой нека е на 70 - пак има сили и време да приключи с Украйна и да направи Европа енергийно независима и самодостатъчна ))))
ck2013
Рейтинг: 1194 НеутралноТе имат в предвид физическото му здраве явно, защото психическото му състояние е много зле. Просто е откачен.
“I am sorry for the length of my letter, but I had not the time to write a short one.” Blaise PascalИлиян Колев
Рейтинг: 1122 НеутралноАутопсията ще покаже,
ptn39696176
Рейтинг: 8 НеутралноЦРУ да не се притеснява... Пропагандата все ще намери да го разболее от нещо...
vesolr
Рейтинг: 700 НеутралноДо коментар [#60] от "trial_jezz":
От клеветника https://goo.gl/QdmktQТочно този не е спрял да повтаря опорните точки на рашистите.
kvg08393766
Рейтинг: 41 НеутралноНяма ли неща по-съществени в информациите от чужбина, с които да се пълни съдържанието на някаква маргинална медия. Все пак нивото на стандарт и Монитор не е трудно да се достигне.
ck2013
Рейтинг: 1194 Неутралноабе трольо явно не си тук заради новините, я кажи по колко ти плаща шиши за коментар? “I am sorry for the length of my letter, but I had not the time to write a short one.” Blaise Pascal
trial_jezz
Рейтинг: 931 ВеселоНаскоро спорих с един ДБ-ил , според когото, левът бил "руски проект". Съгласих се, но добавих, че то по тая логика и България е руски проект, така че - да...излиза, че аз съм #рускиТрол, щото се радвам на българското си име и не съжалявам, че вече не сме в пределите на Османската империя. 🤡🤡🤡 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Ан Он
Рейтинг: 1871 НеутралноДо коментар [#22] от "dark'star":
કટાક્ષ> За щастие Русия е голяма и силна държава
Това коя година?
мики маус
Рейтинг: 2690 ВеселоКГБистът се оказа костелив орех. На Щатите не им остана нищо друго освен да се молят на природните закони.
мики маус
Рейтинг: 2690 ВеселоИнтересно ЦРУ дали мислят, че бай ви Джо е взел-дал. То не беше падане от колело, падане на самолетната стълбичка понеже имало било вятър и т.н. А какви ги плещи не е истина. Камала стана няколко пъти “Madamme President”, а вчера пресслужбата трябваше да разяснява имал ли рак или не, понеже бай Джо бърбори по-бързо отколкото мисли. Горе долу като съветските старци от 80-те.
trial_jezz
Рейтинг: 931 НеутралноУуу - отново проекция - м/у другото - чудесен психопрофил на "десния" културен марксист, храчещ по "Ганя" къде що може и има как!
“Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
Илиян Колев
Рейтинг: 1122 НеутралноКато путин пукне битките за шампанско ще засенчат тези за тоалетна хартия .
Манчо
Рейтинг: 2826 ВеселоЧовече, с това за "тяхното пряко семейство" кефиш на макс!
Кажи сега нещо толкова умно и за непрякото им семейство!
Мараба, С-ДС доносници!
trial_jezz
Рейтинг: 931 ВеселоКолкото и да не ти се вярва, в България истински десните хора харесват Тръмп и гледната точка на републиканците в момента, а квасът им идейно е либертариански, класически либерален и пропазарен!
Уви, червените ви чутори няма как да асимилират това. Прекалено са заети, за да бранят стари позиции в йерархията, издействани по партийна линия. 😉
P.S. Внучетата иначе са против патриархалното общество. 🤡 “Those who love peace must learn to organize as effectively as those who love war.” ― Martin Luther King Jr.
kaiser
Рейтинг: 1385 НеутралноНе е болен. Няма и психиатрични проблеми.
Неговите проблеми са психологически.
-иска да е велик, супер герой
-иска да изглежда смел и мъжествен
И двете са невъзможни. Едното заради забатачването на русия, обезценяването на валутата, сриването на икономиката, загуба на влияния, изолация.
Другото е заради ниския му ръст и приликата с плъх.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 ВеселоЦРУ нищо не разбира! Я да пита нашенските тролове, те ще му кажат от какво е болен и кога ще умре! 😀
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 ЛюбопитноДо коментар [#5] от "Viva la Evolution":
Байдън ли? Така си е. Здрависва се с хора, които ги няма. Но да не му придиряме. Деменцията не прощава никому.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 ВеселоДо коментар [#12] от "_cska1948_":
🤣👍
bat_plamen
Рейтинг: 4685 НеутралноДо коментар [#1] от "Consumer":
++++++++++++++++++
Шизофреник.Доколкото знам Сталин и Хитлер са били такива.Нормашно мислещ човек не може да бъде такъв масов убиец.
quatro_4x3
Рейтинг: 1552 НеутралноПо-важното е, че го определят като в достатъчно добро психично здраве, за да отговаря за престъпленията си в Хага. Ще лежи като престъпник в затвора, а не като някакъв перко в психиатрична клиника.
Нямам такъв дворец, не е кичозен и мебелите в него са красиви!!!bat_plamen
Рейтинг: 4685 ЛюбопитноЕдно съм сигурен и то е ,че ако някой има достоверна информация по въпроса за здравословното състояние е най- добрата разузнавателна служба в света МОСАД.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 НеутралноДо коментар [#21] от "Ан Он":
Японците почти ревнаха заради Сахалин 2.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 НеутралноДо коментар [#31] от "qqv391093118":
Байдън и душевно болен ли го изкарахте? Това си е обикновена старческа деменция. На всеки може да се случи.
serena
Рейтинг: 1750 ВеселоТц горкичките, няма за какво друго да се захванат, ама нищо, надеждата умира последна :)))) сякаш ако Путин го няма, ще е различно и либерастката простотия няма да бъде прочистена от Русия и Украйна. А, всъщност може - по-зле за западняците да стане, както е тръгнало...
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 НеутралноДо коментар [#40] от "brn28673666":
Виж снимките на "алеята на ангелите" в Донецк и тогава коментирай.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 ЛюбопитноДо коментар [#54] от "Един вампир броди из Европа":
Това ли е новата опорка? Че търси помощ от Турция? Наистина сте много зле с инструкциите.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 НеутралноДо коментар [#62] от "Разумен Октопод":
Само CNN, NYT и ВВС ли четете и гледате?
Vlado Nikolov
Рейтинг: 230 ВеселоДо коментар [#74] от "мики маус":
Също, като с Кастро!
smartcookie
Рейтинг: 1383 НеутралноИзобщо не ме интересува какви са му амбициите на кремълското фюрерче, стига да не се заниамва с Европа и в частност България, и да се пръждоса от ежедневието ни. Да се знимава с, както каза тук един във форума, с останалите 2/3 от планетата, които го били подкрепяли. Тука си имаме достатъчно проблеми, за да го мислим и този на какво е способен.
Много Тънък Асфалт
Рейтинг: 886 ВеселоАма си много прост. "Асфалт не се яде, но без асфалт няма ядене."
Много Тънък Асфалт
Рейтинг: 886 ВеселоАко има тяло. "Асфалт не се яде, но без асфалт няма ядене."
putinxujlo
Рейтинг: 3106 НеутралноНе може да бъде иначе. Цялата здравна система на Путенланд работи, за да го поддържа в здраво състояние. Но дори това не е достатъчно за Путен. В Министерството на здравеопазването е създадено „Министерство на здравеопазването на Путен", екипът от 82 лекари е постоянно на разстояние "една крачка" от кремълския пенсионер. На таково ниво на медицина, (за себе си отделно) дори и не мечтал Брежнев.
"Чуждестранен агент"Зад Брежнев винаги носеха "ядрен куфар", а зад Путен носят личната му тоалетна, но същото в куфар)
kmat
Рейтинг: 1266 НеутралноВсяка история си има предистория, а тя пък своя предистория и т.н. Жалко е да има такива алеи, но ако се правят, тогава къде е алеята на жертивете от сваления от сепаратистите Боинг - близо 300 души, ако не бъркам? След поредца от лъжи и оправдания накрая си го признаха. Почти като Катинското клане, ама за него на руснаците им трябваха десетилетия, а извинение аз не чух от Путин. А от немския президент прмерно чух в Полша. В това е разликата, за който не го разбира. А като говорим за алеи, какво да кажем за недовършената още алея на украинските деца, избити от руснаците в настоящата война? Тя къде е и по-дълга ли ще стане от тази в Донецк? Всъщност това ли е една от целите на "специалната операция", които се менят буквално всеки ден? И защо въобще трябва да се стига до подобни алеи? Къде са причините и защо не са намерени други решения? Да, за Путин всичко започва с "преврата" в Украйна, а според украинците това е всичмко друго, но не и преврат, и с него приключва етап в най-новата им история като независима държава, призната за такава и от Путин и то в границите й от 1991 г.! Излиза, че той не отрича легитимността на властта в Украйна, което обаче не му пречи да я нарича нацистки режим и да иска да я унищожи. Няма как да се говори и спори с човек като Путин /питайте за това и Макрон!/, за който демокрацията и свободата на избор на индивида и на народите са само форма без съдържание. Съдържанието го определя той, Путин с болния му мозък на нов месия.
MilliVanilli
Рейтинг: 1070 НеутралноБайдън се похвали, че е имал рак заради мръсна околно среда в родния му щат Сам съм, други няма...
Lou
Рейтинг: 1448 НеутралноОфициално Сталини никога не е боледувал - бил е вечно здрав, дори в деня на смъртта си! Нищо, че умрял в собствените си фекалии. Путин също е вечно здрав. Дори от кръвно не страда! Има здравето на 25-годишен младеж! Хитлер също не е боледувал официално, нищо че пиел медикаменти всеки ден и лявата му ръка да нищо не ставала от това треперене. Но това са го знаели само докторът и близките на диктатора.
СССР - родина на всички безотечественици! При капитализма човек експлоатира човека, а при социализма е точно обратното! Всеки кооператор - прасе, всеки комунист - две! Всички комунисти - под земята! 25 цирк - 25 години плодотворна размяна на циркови номера между България и СССР! Който не познава Сибир, той не познава СССР! Да живее 10-ти септември - ден на народната милиция - единствената опора на народната власт! До 9 септември 1944 г. България беше на ръба на пропастта. След това направи смела крачка напред!Диктаторите никога не боледуват, дори аспирин не пият. Защото те трябва да имат свръхестествено здраве пред масите. Диктаторите трябва да показват сила, мощ, безсмъртие. Всеки признак на болест и слабост може да увредят образа му пред населението.
Точно това го виждаме ясно в коментарите на русофилите и руските тролове във форума, които яростно плюят Байдън, че паднал от колелото, че се спънал по стълбата на самолета, че влязъл в някакъв ресторант и т.н. Просто Байдън не е се крие и не крие своите слабости. Докато Путин може да се насира и да ходи с памперси, ама се крие в бункера и крие здравето си като държавна тайна.