Димитър Бербатов започна резултатно подготовката на "Фулъм"

Димитър Бербатов се разписа във втора поредна контрола от лятната подготовка на "Фулъм".

Българският нападател вкара едно попадение при успеха с 3:1 над костариканския "Алахуеленсе".

Той се разписа от дузпа за 2:1 за спъване на Качаниклич, след като домакините на "Естадион насионал" бяха изравнили в 72-ата минута чрез Ален Гевара.

Стив Сидуел изведе английския отбор напред в 62-ата минута, а Брайън Руис, който игра срещу родния си отбор, оформи крайния резултат три минути преди края.

Това беше втора резултатна контрола за Бербатов в подготовката за новия сезон във Висшата лига. Преди няколко дни той реализира два пъти.

Българинът беше сменен малко преди края на срещата, както се случи и в предишния мач.