Радостта на капитана на "Рома" Франческо Тоти и на съотборниците му

Рома" постигна 22-ата си победа през сезона в Серия А. "Вълците" се наложиха с 4:2 срещу "Парма" в среща от 31-ия кръг в първенството.

С петия си пореден успех те събраха 73 точки и се доближиха на осем от водача "Ювентус". Третият "Наполи" има 64.

Гостите отправиха повече удари към вратата на "Рома", но от всичките 16 само три бяха точни. "Вълците" показаха по-добра успеваемост и отбелязаха четири гола от шестте си точни удара.

Важен се оказа голът на капитана Франческо Тоти в края на първото полувреме. С попадението си нападателят върна преднината на домакините и им донесе увереност преди втората част.