Дядо Коледа си взе годишния изпит за пилот и може в края на седмицата спокойно да лети, за да раздаде подаръци.
Това е сюжетът на тазгодишната празнична реклама на министерството на транспорта на Канада, с която ведомството пожелава весели и безопасни празници на всички.
В клипа се вижда как старецът попълва тест, прави си преглед на очите на табло само с буквите H и О (заради прочутия смях "Но-но-но") и дава урина.
Лицензът за пилот му връчва министър Марк Гарнео, който е бивш астронавт.
"Дядо Коледа, имам добра новина за теб. Отново си взе отлично изпита за пилот и ти връчвам разрешително. В добро здраве си. Кръвната ти захар е малко висока, но можеш да продължиш, така че това е добра новина", казва Гарнео, а старецът отвръща със смях.
Накрая министърът предупреждава: "Само помни да не използваш мобилния си телефон и да не пишеш SMS-и докато караш шейната си из небето."
Willy Messerschmitt
Рейтинг: 1954 ЛюбопитноХо хо хо!!А на руския дед Мароз му напомнят да не пие повече от 3 батилучки водка!!!!
До истината се достига с познание! Не влизам в диалог с лумпени !И не храня руски тролове...Алф
Рейтинг: 1417 ВеселоТова е писмения, а колко часа има във въздуха? А? Да не разсипе подаръците без ред и системност....
Ако още ме помниш, значи си от последното поколение, което си играеше на двора.