Николай Събев: На Шипка премиерът и председателят на парламента бяха абсолютно уязвими

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (45)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на zz_s
    zz_s
    Рейтинг: 830 Весело

    На Шипка пРезидентът ви замерваше със снежни топки.
    Той, Вашият пРезидент.

    "Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия." #GRETA, GO TO SCHOOL !
  2. 2 Профил на Resurrection
    Resurrection
    Рейтинг: 1936 Неутрално

    Една част от тези които се бяха качили на Шипка трябваше моментално да бъдат арестувани

  3. 3 Профил на KRAFTWERK
    KRAFTWERK
    Рейтинг: 1468 Неутрално

    ШИПКА И бУЗЛУДЖА СЕ ПРЕВЪРНАХА В РУБЛОФИЛСКИ КАПИЩА ....

  4. 4 Профил на kvasimodo
    kvasimodo
    Рейтинг: 1686 Неутрално

    Слушах г-н Събев. Говори смислено.
    Като изключим надеждите му спрямо президента за решаване на въпроса. Тепърва ще му сърбате попарата. На него и на г-жа Нинова. Бившият военен министър и снежните топки са само началото.

    "Което беше порок стана обичай" - Сенека
  5. 5 Профил на 4ort
    4ort
    Рейтинг: 961 Неутрално

    "Събев каза, че има доверие в Румен Радев..."
    ........
    Ако нямаше доверие щеше ли да даде 300 000 лв?

    Имам време да питам всеки идиот.
  6. 6 Профил на Resurrection
    Resurrection
    Рейтинг: 1936 Неутрално

    До коментар [#5] от "4ort":

    Представи си колко доверие трябва да е имала Мата Хари на Борисов за да му даде пълно чекмедже с пачки ?

  7. 7 Профил на Полковник Паликъщов
    Полковник Паликъщов
    Рейтинг: 4536 Неутрално

    На Шипка пРезидентът ви замерваше със снежни топки. Той, Вашият пРезидент.
    —цитат от коментар 1 на zz_s


    Не знам дали е верно, но просто Киро почна да си жъне народната любов!

    А Събев, купил си министерския пост с 310 хил. лева, направо ме смущава:

    "Не става въпрос за снежните топки. Бяха поругани символи на държавността, беше поруган и националният празник."

    Значи когато протестиращите срещу Борисов поругаваха символите на държавността Събев се беше скрил някъде и дума не обели!

    Спрете с двойните стандарти, иначе няма как да минете за демократи!

    Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)
  8. 8 Профил на Тони Димитров
    Тони Димитров
    Рейтинг: 274 Неутрално

    Когато оправи транспорта,тогава да оценя работата на другите ресори.Наистина ,ако случката е в МАсква щяха да са застреляни...малка разлика нали Щирлиц!?

  9. 9 Профил на emil
    emil
    Рейтинг: 2930 Неутрално

    До коментар [#7] от "Полковник Паликъщов":

    Русофилията няма как да се отъждествява с народна любов.

    ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!
  10. 10
    ****

    Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

  11. 11 Профил на Разредител
    Разредител
    Рейтинг: 27 Неутрално

    До коментар [#10] от "jko24687229":

    Американското посолство няма място на Шипка.
    —цитат от коментар 10 на jko24687229


    А костя-копейковците нямат място в страната. Аре у лево, ама гледай да не паднеш кенафа с дупката, където майка ти по погрешка не те е ...рала.

  12. 12 Профил на just
    just
    Рейтинг: 501 Неутрално

    До коментар [#10] от "jko24687229":

    Фашизоидите от Възраждане нямат място на Шипка. Пълни отрепки. Объркали са мястото,
    там не е руска територия за да веят руски знамена. Това е БЪЛГАРСКА СВЕЩЕННА ЗЕМЯ.
    Най-многобройни на Шипка са били войните от Украйна 35 и 36 бригада предвождани от поляк а другата от швед. Имало е много финландци, румънци и разбира се българските лъвове опълченци,, руснаците са били малобройни точно в тази битка. Но промитите ви мозъци от руската пропаганда не могат да проумеят тези неща. Защо Русия открадна българските военни архиви и ОТКАЗВА и до днес да ги върне? Защото ще лъснат всичките им лъжи.

  13. 13
    ****

    Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

  14. 14
    ****

    Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

  15. 15 Профил на vassilun
    vassilun
    Рейтинг: 4982 Неутрално

    Американското посолство няма място на Шипка.
    —цитат от коментар 10 на jko24687229


    Я кажи защо Митрофанова отиде на Шипка на втори, а не на трети март?!Нещо шубе я гони вашата посланичка!

  16. 16 Профил на Тони Димитров
    Тони Димитров
    Рейтинг: 274 Неутрално

    До коментар [#15] от "vassilun":

    Те тогава щеше да види народната любофф. Всъщност всеки който иска да поèте героите може навсякъде в цяла РБ да го стори.Ако ли няма паметник спокойно може да иде на èрква.

  17. 17 Профил на constatator
    constatator
    Рейтинг: 1641 Неутрално

    Църковният историк Венцислав Каравълчев: Какво правим на Шипка през март, Живков реабилитира дата, която не е свързана с България. Ние честваме един празник, за който, ако днес се направи анкета, хората ще кажат: „Празнуваме освобождението на България“. А всъщност, трети март е ден, в който се подписва един предварителен договор. В него България няма никакво участие. Това е договор между Русия и Османската империя, който урежда отношенията между двете сили, участващи в една от поредните войни между тях. Не мога дори да разбера идеята за превръщането на 3-ти март в някакъв празник за Освобождение на страната ни. Дълго време, дори при комунизма, тази дата не се отбелязваше. Тодор Живков реабилитира деня отново като официален празник с решение на Политбюро на ЦК на БКП от 1978 г. по повод 100-годишнината на събитието. През 1991 г. 3-ти март става национален празник, което за българина е добре дошло, защото има един почивен ден повече. Не виждам обаче как датата може да бъде свързана с България. - Вечният въпрос е кой да бъде националният ни празник, има куп предложения. Според вас, коя дата е най-важна за българите?

    - 22-ри септември 1908 г. е празникът, на който ние не само обявяваме своята независимост, но и заплащаме на Русия за нейната война с Османската империя през 1877 -1878 г. Това е истинската дата на пълното ни освобождение от всякакви зависимости в новата ни история. До 1908 г. сме във васална зависимост по отношение на Османската империя. За обявяването на независимостта турците ни искат близо 150 млн. златни франка. Руснаците започват вътрешни преговори, тъй като Османската империя има да плаща репарации, които пък се прехвърлят към България. Така на практика ние плащаме на Русия за независимостта си близо 80 млн. златни франка, което е огромна за времето си сума. Ще ви дам пример – когато Русия продава на Америка Аляска през 1867 г. , сумата е 7.2 милиона златни долара, а територията на Аляска е колкото на 15 Българии. В същото време ние плащаме 80 млн. на руснаците за това, че през 1877-1878 г. войските й са минали през страната ни, за да търсят отново път към бленуваните проливи. Конюнктурата и някои историци са наложили да гледаме на княз Фердинанд не с добро око, защото е направил грешката да повярва в мечтата си, че може да влезе в Константинопол и да го присъедини към България. И сигурно щеше да го направи, ако не беше предателството на най-верните му хора, които спряха настъплението на армията ни, защото това не се харесваше на Русия. Но вместо да го съдим за авантюрата му, трябва да сме му особено благодарни, че въпреки съпротивата на на Великите сили, се реши на обявяването на независимостта на България. Така както преди него княз Александър Батенберг на 6 септември 1885 г. се реши на този смел акт, да съедини умишлено разпокъсаните от нашите „благодетели“ части на България. Ето тези дати трябва да празнуваме по един много специален начин, а не да бъдат в сянката на Трети март. Какво правим на Трети март на Шипка, случило ли се е нещо там през месец март? Абсолютно нищо, там може да се празнува през август, може дори и септември, но не и март…................. https://faktor.bg/bg/articles/mneniya-intervyu-ventsislav-karavalchev-kakvo-pravim-na-shipka-prez-mart-todor-zhivkov-reabilitira-data-koyato-ne-e-svarzana-s-balgariya

  18. 18 Профил на pet fire
    pet fire
    Рейтинг: 3553 Неутрално

    НСО все пак са изпълнители

  19. 19 Профил на Гол майстор
    Гол майстор
    Рейтинг: 1025 Неутрално

    И тоя е един идеалист. Това не е като да управляваш логистична фирма.

  20. 20 Профил на Veshin
    Veshin
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Маргарет Тачър беше замеряна с яйца, по Рейгън беше стреляно с пистолет, Макрон беше зашлевен по лицето. Не ставаш за премиер, ако се криеш и си страхливец! Адмирации за Петков за смелостта!

    Vanya Ilieva
  21. 21 Профил на Vasil Raev
    Vasil Raev
    Рейтинг: 8 Неутрално

    А като се знае какви са техните позиции за Русия,каква работа имаха там? Това се нарича лицемерие или казано по народно му "гьонсурат".

  22. 22 Профил на Бубенце
    Бубенце
    Рейтинг: 915 Весело

    Вашият президент Решетников бе, Събев. Той ви замеря със снежни топки. Радвайте се, че не ви е завъртял шомпола още. Но има време. Исчо не вечер.

  23. 23 Профил на Незнайко в Слънчевия град
    Незнайко в Слънчевия град
    Рейтинг: 5372 Любопитно

    Наистина, малко е странно да се празнува 3 март на Шипка, защото дори и Кирил Петков май се обърка и каза нещо от рода на това, че опълченците били мръзнали, но се били смело. А самият бой е бил през август 1877 и всъщност е било зверска жега...

    "Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
  24. 24 Профил на bora bora
    bora bora
    Рейтинг: 951 Весело

    До коментар [#23] от "Незнайко в Слънчевия град":

    "Кирил Петков май се обърка и каза нещо от рода на това, че опълченците били мръзнали, но се били смело"

    Просто киро не се е Убъркал, той толкоз си знае момчето от Канада"
    Нафукано го дава, без да осъзнава колко е смешен и става все повече за подигравка.

  25. 25 Профил на БичБожи
    БичБожи
    Рейтинг: 39 Неутрално

    Когато оправи транспорта,тогава да оценя работата на другите ресори.Наистина ,ако случката е в МАсква щяха да са застреляни...малка разлика нали Щирлиц!?
    —цитат от коментар 8 на wpo34378687


    ОЦЕНЯ, а?

  26. 26 Профил на uq
    uq
    Рейтинг: 1409 Неутрално

    ако НСО не е организирала добре нещата, следва да се търси отговорност, обаче бай Събев, какво значи "бяха поругани символите на държавността и националния празник"? Искаш пак под строй да бием чело в земята а вие да махате от терасата на мавзолея ли?

  27. 27 Профил на AdMin
    AdMin
    Рейтинг: 285 Неутрално

    Просто Еконт ще направи много големи бели за Просто Киро и за всички нас. Много и много големи - пусна въздушна линия до Скопие, субсидирана от нашата държава, на път е да пусне високоскоростни влакове по ЖП трасета, годни за скорости до около 50 км/ч, уволни експерти, които засегнаха бизнеса му (поне на думи, ама страх лозе пази) като поискаха по-високи тол такси и стриктно спазване на заплащането им от автомобилните превозвачи (о, ужас!), на път е да бастиса пощите, макар и формално да не са под шапката му. Има и други по-дребни престъпления, но стана твърде дълго...

  28. 28 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    Наистина, малко е странно да се празнува 3 март на Шипка, защото дори и Кирил Петков май се обърка и каза нещо от рода на това, че опълченците били мръзнали, но се били смело. А самият бой е бил през август 1877 и всъщност е било зверска жега...
    —цитат от коментар 23 на Незнайко в Слънчевия град


    Той не знае колко моста имаме над р. Дунав, ти за объркване говориш. Просто Киро не знае нищо. Седемнадесетте му съветници - също. Дано знаят колко точно хиляди лева им изсипваме от няколко месеца и къде ли ще могат да ги похарчат, ако нещата продължават да се стрисат, при това БЕЗ да сме засегнати пряко от войната и БЕЗ да сме в положението на Румъния. С НАТО го давахме лежерно и с пожелания за нови "инвестиции", но с недоокомплектован батальон "само" от български войници. С ЕС се правим, че сме на един акъл, но пък за санкции никакви не се говори. Упражняват се на тема горива и пшеница, но горките са толкоз извън времето и пространството, че просто думи нямаме. Само подръчни средства да ги гоним. Още малко им остава. Март настъпи.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  29. 29 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Весело

    Тоя бил офицер от запаса?! Малее... Радев, Янев и Събев - всичките фуражки, подчинени на лъжлив Киро и крадлив Асанчо, хаха...

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  30. 30 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    И кво излиза ся? Значи Рашков арестува тийнейджъри за "омърсяване" на съветски паметник, Киро се чуди, как тъй щял Янев да прави партия (след като всички знаем как той си купи коалиция за две седмици, а партия още не си е направил), Събев говори за "държавност" и за "символи", след като мърсиха герба, знамето и сградите на властта, след като оплюха и потъпкаха разделените й конституционно части, след като направиха прокуратура, съд и КС на кайма, след като лъгаха всички и за всичко....

    СЕГА, видиш ли, се загрижиха за държавността... Е, нема такива наглеци! Тия надминаха комунягите.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  31. 31 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    Сегашните политици нямат работа на Шипка, особено на такъв ден. Да си седят в София и да не предизвикват оскверняване на паметта на опълченците.
    Гледах директното предаване. Прост(и)о Кирил Петков(ПКП) се държа безотговорно и умишлено прецака всички усилия да бъде охраняван. Не, че съм голям любител на НСО.

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  32. 32 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Весело

    До коментар [#31] от "kas.":

    Прав си, Кас! Самото му изявление на тоя будист съдържа противоречие. Той не вярвал на прокуратурата, но вярвал на президента и на службите, хихихи... А на Рашков вярва ли, не каза. Ми като вярваш на тези, на които няма как да се вярва, вярвай бе! Що си тръгнал като бурлак на Волга писмо до султана да пишеш, хахах...

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  33. 33 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Весело

    Почвам да си мисля, че де що има някой, правещ се на мъж, изпълзява от всяка дупка да ръси глупотевини, само и само да оправдае хаотични действия, думи и постъпки на мекокитчестите, дето казарма и на картинка не са виждали, оръжие не са хващали, нито пък са се грижили за повече от 10-15 човека през целия си съзнателен живот. Янев падна от коня, президентото се покри с три кевлара и стана мазно "добричък" и усмихнат, сега опряхме до др. Събев да ни обяснява, че един човек бил виновен за хаоса в държавата, който естествено следва колосалния провал на другариата да ни инсталират неграмотниците с дипломи с надеждата, че ние сме идиоти.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  34. 34 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    "Хората, които искаха да протестират, бяха поставени така, че имаше само 50 см свободно място, през което ние да минем. Трябваше да вървим в индийска нишка. Премиерът и председателят на парламента бяха абсолютно уязвими", каза Събев, като допълни, че "пропуските на НСО са огромни"..
    —цитат от коментар 0 на статия

    Какво точно е трябвало да се направи? Да се изгради самолетна площадка ли? Или да пуснем шилето ПКП(Прост(и)о КП) да припка като въртоглаво като на пролетна ливада.
    А, да! Той Ник Събев си направи летище до Русе за лично ползване. А иначе да се стигне до Русе е голям проблем за простосмъртните.
    Тия хора тотално са скъсали връзка с реалността!
    До коментар [#32] от "Уайт джърки меър":

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  35. 35 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    До коментар [#34] от "kas.":

    Ами добрутро, Кас! Спомни си колко пари плати хазната миналата година... към 5 милиарда май... за да изберем тотални неграмотници и неадекватници и таман да ни разкажат играта ... хоп войната дойде. Сега чакаме само суша и няколко наводнения и сме живи умрели. С режим на тока, водата и ограничаване на интернета. Назад към ... селото, викам. Време е за разсад на доматите, че като няма хляб и вино, истината я пиши бегала.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  36. 36 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    Киро се чуди, как тъй щял Янев да прави партия (след като всички знаем как той си купи коалиция за две седмици, а партия още не си е направил).
    —цитат от коментар 30 на Уайт джърки меър

    Виж сега. Те партия няма да направят. Съмнявам се, че дори са имали намерение за такава. Все пак лорерчо се опитал да патентова името „продължаваме промяната“, ама в патентното ведомство постъпил насрещен иск от кмета на Добрич, защото го използвал като предизборен слоган две години преди това. Предполагам, че „продължаваме ПОДМЯНАТА“ е свободен. Да вземат да се кандидатират за него.
    Иначе е голям смях как Камов си зхлебва яко най-голямата партийна субсидия без нито един депутат. Май ни очакват още скелети в гардероба.
    А НСО не е ли свързано с Д2?

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  37. 37 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    До коментар [#36] от "kas.":

    Клипчета с "Продължаваме промяната" пуснах веднага, след като казаха какво са "измислили", хаха... Наистина са отпреди години, наистина става дума за проект на млади учители. Много добре е постъпил кметът на Добрич, браво! Помниш, че Настимирчо Пискливия беше си запазил "Реформаторски блок", нали? А преди това пък Раданчо открадна абревиатурата на България, фигурките на "Лего" и предизборен клип на американската ДП. Нямат ни акъл, ни образование, ни фантазия, хаха... Бедна им е фантазията по-точно какво се прави с крадци на интелектуална собственост като тях. Знаем, че Славиту крадна формата на "Как ще ги стигнем" с Тодор Колев, после преписва вицове от мрежата, после .... Абе крадци и некадърници!
    Само не знам какво имаш предвид с това, че НСО е свързано с Д2?

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  38. 38 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Весело

    А-ха, сетих се! Дондуков 2, скъпи ми приятелю, КОМАНДВА НСО. Службата е на подчинение на президента и всички мушенгии, които спретнаха на Борисов, Панов, "нахлуването" в президентството и накрая с видеозаписите под колоните от протестите... ВСИЧКО е работа на другаря им Радев, Аллах да го поживи! Голям интригант се извъди, голям мръсник!

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  39. 39 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    До коментар [#37] от "Уайт джърки меър":

    Нали шефът на НСО се избира от президентсвото? Ама може и да бъркам.

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  40. 40 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    А-ха, сетих се! Дондуков 2, скъпи ми приятелю, КОМАНДВА НСО. Службата е на подчинение на президента и всички мушенгии, които спретнаха на Борисов, Панов, "нахлуването" в президентството и накрая с видеозаписите под колоните от протестите... ВСИЧКО е работа на другаря им Радев, Аллах да го поживи! Голям интригант се извъди, голям мръсник!
    —цитат от коментар 38 на Уайт джърки меър


    Не искам да им споменавам имената(изпитвам погнуса) и затова изпозвам инициалите им.

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  41. 41 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    А-ха, сетих се! Дондуков 2, скъпи ми приятелю, КОМАНДВА НСО. Службата е на подчинение на президента и всички мушенгии, които спретнаха на Борисов, Панов, "нахлуването" в президентството и накрая с видеозаписите под колоните от протестите... ВСИЧКО е работа на другаря им Радев, Аллах да го поживи! Голям интригант се извъди, голям мръсник!
    —цитат от коментар 38 на Уайт джърки меър


    Не искам да им споменавам имената(изпитвам погнуса) и затова изпозвам инициалите им.

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  42. 42 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    До коментар [#39] от "kas.":

    Шефът на НСО се назначава от президента. Той е негов избор и негова отговорност. Веднъж вече го смени. Сега др. Събев ще има да чака тати да му купи колело.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  43. 43 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    Оня, дето не обичаш да му споменаваш името... Аллах да го поживи, хич не обича да му напомнят, че той носи каквато и да било отговорност за нещо. Ако ме питаш мен, Събев просто трябва да се върне в крайморските си вилаети, да опъне килимчето за йога и да гледа изгрева на слънцето. Просто кривящото се човече с още по-крива усмивка от Д1 е в паника и е пуснало др. ОфицерОтЗапаса да плювне върху другия такъв от Д2.... с надеждата, че ще го оставят още някой и друг ден да си яде сутрешното авокадо сред фъншуй обстановката на новоремонтирания му кабинет.

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln
  44. 44 Профил на kas.
    kas.
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    Ми той на Д2 глей кък си мишкува вече колко дни? 12? Ни дума, ни вопъл, ни стон? Не смее да мъцне, щото в неговото разкрачено положение... Абе смърди отсекъде.
    Що се отнася до Д1 и шилето нековано ПКП... ми непораснало. „Все за нещо ще намери да се начумери. Ту му млякото горещо, ту пък друго нещо“. Все някой му е виновен на непорасналото четиригодишно(или там някъде) И поведението му на Шипка го доказва.
    Ма как пък ни се случи все някакви измушляци да ни упрявляват баш по време на криза.
    Що се отнася до будиста, то ако продължава така, дали ще има авокадо, килимче и някой, който да седи на брега и да съзерцава. Дали и бряг ще има? Не се знае.

    Животът е като руло хартия - дълъг е, но го хабиш за задници
  45. 45 Профил на Непукистка
    Непукистка
    Рейтинг: 1291 Неутрално

    До коментар [#44] от "kas.":

    Ами не ми пука ни за будиста, ни за ПКП, ни за екзотичните им плодове. Тези дни Киро бил на ски со все охраната от НСО. Значи за едни война, за други - на хляба мекото, че много са се уморили... Асанчо пък сниман с незаменимата Лорер да ядат по скъпарски ресторанти през работно време - за тях стол на МС няма явно... Те са от "голямото добрутро". Минаха и задминаха комунягите, Кас!
    Лека, че и утре няма да ми бъде ден :(

    “You can fool some of the people all of the time, and all of the people some of the time, but you can not fool all of the people all of the time.”― Abraham Lincoln




За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK