Те като дойдат комунистите и турците, ще станем образец за света. Така явно разсъждават протестиращите. Бу-ха-ха!
Не участвувайте в безплодните дела на тъмнината; напротив, изобличавайте ги. Защото за онова, което нечестивците скришом вършат, срамно е и да се говори (Еф. 5:11-12).
На въпрос "Тоест не приемате критиките за корупция, липса на правосъдие и всичко, което казват от Брюксел и четем в чуждата преса за България?", тя отговори: "Това са крайни твърдения
Мафията по определение е организация, която включва хора на различни нива в изпълнителна, съдебна и законодателна власт, включително да най-високи нива. Включва и медии, които да покрият мафиотските дела с менте информация, менте анализи и менте разкрития.
"Нямам усещането, че живея в пропита от корупция държава" говори единствено колко са отдалечени властимащите от реалността. Напомня ми на репликата на една друга "богопомазана" от миналото - Мария Антоанета и прословутото "Като няма хляб, яжте пасти". Да се чуди човек на очите си ли да вярва или на ушите си.....
Докога всеки ден ще ни занимавате със бълнуванията на тази поцинкована кофа? Айде да замръкнем един ден без тази и без Корвелия и да видим дали ще заспим, а? Байгън и бактън!
"...И като лятна буря, гневна и сърдита, разветрила черни коси, тя мина последното стъпало. Тя беше вече най-горе. И изведнъж в лицето ѝ грейна усмивка, очите ѝ заблестяха с тиха радост и юмруците ѝ се отпуснаха. Тя погледна пируващите князе, погледна доле, дето ревеше и проклинаше сивата дрипава тълпа. Погледна, но нито един мускул не трепна по лицето ѝ: то бе светло, весело, доволно. Тя виждаше доле празнично облечени тълпи, стоновете бяха вече химни. - Кой си ти? - дрезгаво и лукаво го попита Дяволът. - Аз съм принцеса по рождение и боговете ми са братя! О, колко красива е земята и колко са щастливи хората! Нямам усещането, че живея в пропита от корупция държава." Деница Сачева, "Моята биография"
- 350 млн. лв. за пристанището на Доган, 50 млн. лв. годишно за студен резерв за Доган - 1 млрд. за държавни бензиностанции, 1 млрд. за държавен ВиК оператор.
Човек ще вземе да рече, че комунистите и турците вече са тука...
Аз лично не живея с усещането, че живея в страна, която е пропита от корупция и която е пропаднала държава". Това заяви тази вечер пред БНТ социалният министър Деница Сачева.
Ами то повечето от убииците не живеят с усещането , че са престъпници , но това не значи , че не са . А Сачева няма как да има и някакви усещания . Просто е една ... от кърджалииските членки на Клуб Жени - Герб . Тъпи при това , с извинение . Към кърджалииките не членки .
Ето защо и ритникът на Майкрософт издрънча по поцинкованите кофи:
“Майкрософт" избра Гърция.
Защото институциите на Гърция работят по-добре.
Защото правната рамка на Гърция е по-добра.
Защото в Гърция може да нямаш толкова добри кадри, но те имат работещи Сини карти и можеш да привлечеш бързо такива от целия свят, а тук не е така.
Защото Гърция може да има много проблеми, но "Осемте джуджета" трудно ще се случат там по този начин.
Изборът на "Майкрософт" показва, че “IT Хъб на Балканите”, “Силициева долина на Европа”, “Стартъп инкубатор” и т.н не се става с евтина работна ръка. Ще споделя няколко истории, които според мен показват ефекта от проблемите в институциите в България.
До коментар [#9] от "Един вампир броди из Европа":
Е, времето и е поотминало, пък и тати и е казал да внимава, зер не е кой да е, а "проф. Евгений Сачев, който работи в Агенцията на националната сигурност и е преподавател в Академията на МВР." ПП Не бях запознат с тази видна представителка на властта, та погледнах няколко източника и ми хареса варненския текст: http://varnahot.com/калинката-деница-сачева-от-протеже-н/
Сачева може да е всичко,но поне не иска:Признаване едополовите бракове и правото им да осиновяват деца.Нарушаване на Българската Конституция с приемане на истанбулската конвенция.Привилегировано отношение към ромите.Признаване на македонско !!!малцинство.Всичко това,обаче,го иска ултра лявата двойка Радан-Йончева.Хубавото е,че българският народ вижда,и на изборите ще отсъди на всеки,според заслугите.
"През цялото време това, което се опитвам да направя в моето публично говорене, е да гледам холистично на нещата - да не виждам само това, което ми е изгодно, а да виждам и това, което е правилно като критика и това, което няма как да приема".
И това обяснение показва , че си точно от ония ТКП , както обича да ви нарича вашия любемец , че и по по- лош начин , според неговото пояснение . Когато гледаш холистично / майко мила ???/ на нещата , не означава че ги виждаш реалистично . Реалистично изглеждат нещата , които са в твой интерес. Виждаш и това което разбираш , че е правилно като критика , но пречупено през твоето съзнание , го приемаш като неприемливо за тебе . Но всъщност то Е приемливо за отсрещната страна , а твоето виждане е НЕПРИЕМЛИВО за тях . Тъй като не са по - прости от тебе , те също гледат ХОЛИСТИЧНО на нещата . Което в превод на български означава ЦЯЛОСТНО . И тъй като и двете страни наблюдавате холистично едно и също явление , а резултата е точно противоположен за двете страни , това означава , че обясненията ти са пълна глупост , капанче за ония 80 % от герберите , и водят до СХОЛАСТИКА . Демек до ЦЯЛОСТНО наблюдение КОЕТО ВОДИ ДО БЕЗСМИСЛЕНИ ЗАКЛЮЧЕНИЯ . Е това е резултат от дърдорене с примидно сложни понятия . Дърдори си , Сачева . Но си припомняй и за жената на Мусолини .
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Сачева може да е всичко,но поне не иска:Признаване едополовите бракове и правото им да осиновяват деца.Нарушаване на Българската Конституция с приемане на истанбулската конвенция.Привилегировано отношение към ромите.Признаване на македонско !!!малцинство.Всичко това,обаче,го иска ултра лявата двойка Радан-Йончева.Хубавото е,че българският народ вижда,и на изборите ще отсъди на всеки,според заслугите.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
От огромното мнозинство българи,които/пак да повтора/ не искат гей бракове,право на еднополови двойки да осиновяват деца,специални привилегии за ромите и ,най важното,не искат признаване на македонска нация.А ти от кои си?
с'я... при положение, че ти си държавата, да споделяш лични усещания за самата себе си, е донякъде гьонсуратско. ако позволите така, деликатно, да се изразя, мадам.
До коментар [#7] от "Мизийски":Те като дойдат комунистите и турците, ще станем образец за света. Така явно разсъждават протестиращите. Бу-ха-ха!
И комунистите , и турците са си тука , никъде не са ходили . само че има нюанс - комунистите искаха турците в турция , българите в българия . И много турци си останаха мирно и тихо в българия , които поискаха отидаха си в Ана ватан . Но доидоха СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ и ... осмободиха и комунистите и турците от комунистическия терор . И сложиха чатала на врата на народонаселението . Между другото , коменистически партии има в около сто и тридесетина страни в света . Включително и в САЩ.
Всичко това не са реални теми, които да са важни за обществото в момента. Това е руска пропаганда. С удоволствие някой ден ще дискутираме по тях, но в момента нищо от тях не е на дневен ред.
А аз имам усещането, че съвсем други неща говореше преди години ..... но се продаде точно като магистрална труженичка на тези, които сега бясно защитаваш.
Аз не виждам в тая изобщо наченки на каквито и да било усещания.........Идеална е за ролята, която и отрежда банкянлията - да се явява по медиите и да говори глупости вместо него !
Всичко това не са реални теми, които да са важни за обществото в момента. Това е руска пропаганда. С удоволствие някой ден ще дискутираме по тях, но в момента нищо от тях не е на дневен ред. [/quote] А кое е на дневен ред?Фигуранта да състави свое проруско правителство ли?Защото вие за това се борите.Наистина ли мислиш,че българите ще ви простят,че в името на тази цел сте готови да плюете на всичките им изкони цености?
А правителството на ГЕРБ, подчинено на проруската партия ДПС, какво е ??!
Укрива ли руската ЛукОйл печалби в България с любезното съдействие на ГЕРБ ?? ....... ДА.
Наета ли бе от ГЕРБ - по скандален начин, руска дълбачка, с парите на българския данъкоплатец, за да удълбава канала за пристанището на Доган ?? ........ ДА.
Строи ли ГЕРБ с милиардите на българския данъкоплатец газопровод за Путин през наша територия ?? ....... Да.
Нека си го кажем директно - Деница Сачева е просто една политическа проститутка. Същото нещо са и Тома Биков, Спас Гърневски, Александър Йорданов и т.н.
Въобще, ГЕРБ представлява един бардак. Всички там ги обединява само едно - огромната любов към кокала.
Колко пъти смяташ че като повториш една глупост ще стане истина? Няма по-проруски настроени от сегашната измет! Кой и с какво плашиш точно? От Европа или САЩ да са казали нещо подкрепящо твърденията че президента е проруски? Само в кухите ви глави витаят някакви таласъми... понеже има много празно място там.
До коментар [#9] от "Един вампир броди из Европа":Е, времето и е поотминало, пък и тати и е казал да внимава, зер не е кой да е, а "проф. Евгений Сачев, който работи в Агенцията на националната сигурност и е преподавател в Академията на МВР."ППНе бях запознат с тази видна представителка на властта, та погледнах няколко източника и ми хареса варненския текст: http://varnahot.com/калинката-деница-сачева-от-протеже-н/
Не ти е съвсем точна информацията. Сачев е бивш доносник на ДС и преподавател в Библиотекарския институт / лека връзка /. Сачева имаше висше образование, завършила беше някакъв колеж по туризъм и предучилищна педагогика. Самата тя е много отракана и интелигентна. Английския и за времето беше супер. 97 година в МЗ английски говореха точно трима души. Сега на множеството хора , учили в Западна Европа акцента и като говори английски е малко дървен, но за времето си беше почти изключителен, виждал съм я да прави симултанен превод на една финландка от МВФ по време на пресконференция. Сега за по-малко хубавите неща. Деничка е всеядна, знае как да прави пари от неправителствения и от правителствения сектор. В политиката не е за принципи и пари , а за да се докаже. Амбицията и е голяма, а на фона на олигофрените около нея те би била една изключително добра кандидатура за министър председател. Както казах моралните устои куцат,но пък категорично не е с левичарски възгледи и определено чува петела.
И ИК ще се ратифицира, въпрос на време е. Конст. съд просто изпълни политическа поръчка. Ако искате модерна държава, върховенство на закона, равни права, толерантност и уважение към различните, тези неща трябва да се реализират. Иначе в батака.
На цоциалната министърка и много къса паметта. Още се върти в нета нейни критики по гербераското управление, когато тя беше в опозиция. Сега като се докопа до властта и корупцията изчезна, и модела на управление стана отличен.
Ех... тая територия е пълна с душици готови да се продадът за някое апартаментче.
А не е ли едно от най-важното МП да има високи морални устои, за да казваш, че тоя интелигентен парцал, готов да се продаде за власт и пари е добър да ни управлява. Това че знае английски не я прави по-добра от амбициозния и продажен Боко.
Тая грозна свиня със змийски поглед няма кой да я мандръса, затова се е насочила към лизането на задници и плещенето на глупости. Нещо като Антон Тодоров, но в пола е нейния случай плюс топла връзка с Доган през баща й, дядо Евгени Сачев :)
Виж сега, на нея не и се налага. Където и да иде, вероятно всички и козируват. А и понеже е от другата страна, от страната на получаващите в корупционните отношения, твърдението и, че няма усещане, че живее в пропита с корупция държава означава, че и е малко, и иска много повече.
До коментар [#55] от "wbp55648736":А не е ли едно от най-важното МП да има високи морални устои, за да казваш, че тоя интелигентен парцал, готов да се продаде за власт и пари е добър да ни управлява. Това че знае английски не я прави по-добра от амбициозния и продажен Боко.
Знаеш ли драги колко малко хора с морални устои има в политическия ни елит ? Само че е сто пъти по-добре да те управлява умен негодник , отколкото тъп негодник. А Сачева не се е продала, защото тя пари е направила отдавна. Амбицията да се докаже е водещия мотив при нея. Което не е чак толкова лошо.
До коментар [#55] от "wbp55648736":А не е ли едно от най-важното МП да има високи морални устои, за да казваш, че тоя интелигентен парцал, готов да се продаде за власт и пари е добър да ни управлява. Това че знае английски не я прави по-добра от амбициозния и продажен Боко.
Знаеш ли драги колко малко хора с морални устои има в политическия ни елит ? Само че е сто пъти по-добре да те управлява умен негодник , отколкото тъп негодник. А Сачева не се е продала, защото тя пари е направила отдавна. Амбицията да се докаже е водещия мотив при нея. Което не е чак толкова лошо.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 4377 НеутралноАко си дебелокож
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Не би усетил
убождане с нож!
Taiga
Рейтинг: 2341 НеутралноЕ, то и аз да съм с розови очила и да съм във властта, с хубава заплатка, и аз тъй ще разправям.
"АМЕРИКАНСКИ ГЕОЛОЗИ, ПРОУЧВАЙКИ ПОРЕДНОТО НЕФТЕНО НАХОДИЩЕ НА США, С ИЗНЕНАДА УСТАНОВИХА, ЧЕ НАД НЕГО ИМА НЯКАКВА АРАБСКА ДЪРЖАВА"neut
Рейтинг: 506 НеутралноКалинка гьонсурат
In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the restBada Bing
Рейтинг: 327 НеутралноГьонсурат.
Michael Jordan
Рейтинг: 284 НеутралноКорупцията отдавна в страната съществува,
но бюрокрацията в тази държава не се лекува.
MPetr
Рейтинг: 483 ВеселоАбе кой го интерисува на Деница Сачева усещанията ...
Мизийски
Рейтинг: 450 НеутралноТе като дойдат комунистите и турците, ще станем образец за света. Така явно разсъждават протестиращите. Бу-ха-ха!
Не участвувайте в безплодните дела на тъмнината; напротив, изобличавайте ги. Защото за онова, което нечестивците скришом вършат, срамно е и да се говори (Еф. 5:11-12).comandante vs либерални ентусиасти&корпократи
Рейтинг: 3115 НеутралноНа въпрос "Тоест не приемате критиките за корупция, липса на правосъдие и всичко, което казват от Брюксел и четем в чуждата преса за България?", тя отговори: "Това са крайни твърдения
+++
Тази е голям резил! Повечето каки циганки които метат листата по улиците ще са по-обективни от нея!
Libertarianism is just anarchy for rich people
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 2962 НеутралноЧисто злато е тази. Направо да се пази някой прокурор да не ѝ хвърли око.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)lz73
Рейтинг: 1785 НеутралноБоже....
Анти Шишковци
Рейтинг: 476 НеутралноМафията по определение е организация, която включва хора на различни нива в изпълнителна, съдебна и законодателна власт, включително да най-високи нива. Включва и медии, които да покрият мафиотските дела с менте информация, менте анализи и менте разкрития.
nema_labavo
Рейтинг: 1372 НеутралноТемпературата е 12 градуса, но се усещат като 22 градуса. Това с усещането са празни приказки.
Георги Христов
Рейтинг: 186 Неутрално"Нямам усещането, че живея в пропита от корупция държава" говори единствено колко са отдалечени властимащите от реалността. Напомня ми на репликата на една друга "богопомазана" от миналото - Мария Антоанета и прословутото "Като няма хляб, яжте пасти". Да се чуди човек на очите си ли да вярва или на ушите си.....
bat_plamen
Рейтинг: 4956 ЛюбопитноТази е по-зле и от ПКП!
bat_plamen
Рейтинг: 4956 ЛюбопитноДо коментар [#10] от "lz73":
++++++++++++++++++++++++++++++++
"...................Боже, пази сляпо да прогледа.................."-както се казва!
skara
Рейтинг: 1170 ГневноДокога всеки ден ще ни занимавате със бълнуванията на тази поцинкована кофа?
Прави каквото трябва, да става каквото ще.Айде да замръкнем един ден без тази и без Корвелия и да видим дали ще заспим, а?
Байгън и бактън!
Marian Assa
Рейтинг: 284 НеутралноА усещаш ли колко те обичат хората? Ей така, за разнообразие се разходи някъде из София...
Das Territorium
Рейтинг: 1379 РазстроеноДо коментар [#7] от "Мизийски":
A lie can run round the world before the truth has got its boots on. Terry PratchettМа те комунистите и турците и сега са си тука, бе. КОЙ мислиш държи властта на Територията, м? Бу-ха-ха!
Тъжна история!
Darulio
Рейтинг: 1194 Весело"...И като лятна буря, гневна и сърдита, разветрила черни коси, тя мина последното стъпало. Тя беше вече най-горе. И изведнъж в лицето ѝ грейна усмивка, очите ѝ заблестяха с тиха радост и юмруците ѝ се отпуснаха. Тя погледна пируващите князе, погледна доле, дето ревеше и проклинаше сивата дрипава тълпа. Погледна, но нито един мускул не трепна по лицето ѝ: то бе светло, весело, доволно. Тя виждаше доле празнично облечени тълпи, стоновете бяха вече химни.
- Кой си ти? - дрезгаво и лукаво го попита Дяволът.
- Аз съм принцеса по рождение и боговете ми са братя! О, колко красива е земята и колко са щастливи хората! Нямам усещането, че живея в пропита от корупция държава."
Деница Сачева, "Моята биография"
Das Territorium
Рейтинг: 1379 НеутралноДо коментар [#13] от "Георги Христов":
A lie can run round the world before the truth has got its boots on. Terry PratchettМдам, тези заприличват все повече на Мария Антоанета и Луи ХVI, и нищо чудно да свършат по същия начин.
Darulio
Рейтинг: 1194 ВеселоДо коментар [#7] от "Мизийски":
"като дойдат комунистите и турците"
- 350 млн. лв. за пристанището на Доган, 50 млн. лв. годишно за студен резерв за Доган
- 1 млрд. за държавни бензиностанции, 1 млрд. за държавен ВиК оператор.
Човек ще вземе да рече, че комунистите и турците вече са тука...
Norman Granz
Рейтинг: 4030 НеутралноУникалната наглост на типичния сикаджийски enabler.
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.Тя казала също: “Понеже ще има помощи завсички, значи всички са равни и корупция няма.”
Syzygy
Рейтинг: 561 ВеселоПонеже умнокрасивците още не одеват - преврат НАНАЙ :)
Fortunately, I didn’t know any experts and so I did it anywayNorman Granz
Рейтинг: 4030 НеутралноДо коментар [#21] от "Darulio":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.“Човек ще вземе да рече, че комунистите и турците вече са тука...”
Със сигурност путинджиите и доганистите са на власт.
Бойко Борисов е тяхната слугиня.
yyz20376113
Рейтинг: 16 НеутралноДо коментар [#7] от "Мизийски":
Те не са си тръгвали от 19 години!
deutscher._
Рейтинг: 402 НеутралноИма си хас Калинке Сачева да имаш усещане за тоталната корупция в България след като си съучастник в нея !
Каква наглост и феодално лоцемерие ! ! !
papуre
Рейтинг: 672 НеутралноАз лично не живея с усещането, че живея в страна, която е пропита от корупция и която е пропаднала държава". Това заяви тази вечер пред БНТ социалният министър Деница Сачева.
Ами то повечето от убииците не живеят с усещането , че са престъпници , но това не значи , че не са . А Сачева няма как да има и някакви усещания . Просто е една ... от кърджалииските членки на Клуб Жени - Герб . Тъпи при това , с извинение . Към кърджалииките не членки .
Norman Granz
Рейтинг: 4030 НеутралноЕто защо и ритникът на Майкрософт издрънча по поцинкованите кофи:
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.“Майкрософт" избра Гърция.
Защото институциите на Гърция работят по-добре.
Защото правната рамка на Гърция е по-добра.
Защото в Гърция може да нямаш толкова добри кадри, но те имат работещи Сини карти и можеш да привлечеш бързо такива от целия свят, а тук не е така.
Защото Гърция може да има много проблеми, но "Осемте джуджета" трудно ще се случат там по този начин.
Изборът на "Майкрософт" показва, че “IT Хъб на Балканите”, “Силициева долина на Европа”, “Стартъп инкубатор” и т.н не се става с евтина работна ръка. Ще споделя няколко истории, които според мен показват ефекта от проблемите в институциите в България.
https://clubz.bg/104777-majkrosoft_izbra_gyrciq_zashto_tova_e_shamar_za_bylgariq
Инвеститорите ни избягват като прокажени, откакто Тиквата е до чекмеджето.
pafaka22
Рейтинг: 600 НеутралноПКП е проста. Просто ПКП. Тази не е проста, но е нахална, нагла, безочлива и безскрупулна. Новата вълна в ГЕРБ.
daskal1
Рейтинг: 2787 ВеселоДо коментар [#9] от "Един вампир броди из Европа":
Е, времето и е поотминало, пък и тати и е казал да внимава, зер не е кой да е, а "проф. Евгений Сачев, който работи в Агенцията на националната сигурност и е преподавател в Академията на МВР."
ПП
Не бях запознат с тази видна представителка на властта, та погледнах няколко източника и ми хареса варненския текст: http://varnahot.com/калинката-деница-сачева-от-протеже-н/
uvtest
Рейтинг: 2595 НеутралноСачева може да е всичко,но поне не иска:Признаване едополовите бракове и правото им да осиновяват деца.Нарушаване на Българската Конституция с приемане на истанбулската конвенция.Привилегировано отношение към ромите.Признаване на македонско !!!малцинство.Всичко това,обаче,го иска ултра лявата двойка Радан-Йончева.Хубавото е,че българският народ вижда,и на изборите ще отсъди на всеки,според заслугите.
Роси
Рейтинг: 7254 НеутралноТе дебилите са така, нищо не усещат.
papуre
Рейтинг: 672 Неутрално"През цялото време това, което се опитвам да направя в моето публично говорене, е да гледам холистично на нещата - да не виждам само това, което ми е изгодно, а да виждам и това, което е правилно като критика и това, което няма как да приема".
И това обяснение показва , че си точно от ония ТКП , както обича да ви нарича вашия любемец , че и по по- лош начин , според неговото пояснение . Когато гледаш холистично / майко мила ???/ на нещата , не означава че ги виждаш реалистично . Реалистично изглеждат нещата , които са в твой интерес. Виждаш и това което разбираш , че е правилно като критика , но пречупено през твоето съзнание , го приемаш като неприемливо за тебе . Но всъщност то Е приемливо за отсрещната страна , а твоето виждане е НЕПРИЕМЛИВО за тях . Тъй като не са по - прости от тебе , те също гледат ХОЛИСТИЧНО на нещата . Което в превод на български означава ЦЯЛОСТНО . И тъй като и двете страни наблюдавате холистично едно и също явление , а резултата е точно противоположен за двете страни , това означава , че обясненията ти са пълна глупост , капанче за ония 80 % от герберите , и водят до СХОЛАСТИКА . Демек до ЦЯЛОСТНО наблюдение КОЕТО ВОДИ ДО БЕЗСМИСЛЕНИ ЗАКЛЮЧЕНИЯ . Е това е резултат от дърдорене с примидно сложни понятия . Дърдори си , Сачева . Но си припомняй и за жената на Мусолини .
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
pafaka22
Рейтинг: 600 НеутралноТова, което си казал ми напомня на едно изказване на Корнелия Нинова. Почти едно съм едно. Ти последно от кои си ?
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
uvtest
Рейтинг: 2595 НеутралноОт огромното мнозинство българи,които/пак да повтора/ не искат гей бракове,право на еднополови двойки да осиновяват деца,специални привилегии за ромите и ,най важното,не искат признаване на македонска нация.А ти от кои си?
Боян Таксиров
Рейтинг: 1465 НеутралноТази жалка поничка как не се срамува да се показва на публични места?
ФАТАЛНА ГРЕШКА: https://fatalerror.bgBira
Рейтинг: 1152 Неутралнос'я... при положение, че ти си държавата, да споделяш лични усещания за самата себе си, е донякъде гьонсуратско.
ако позволите така, деликатно, да се изразя, мадам.
vassilun
Рейтинг: 5047 НеутралноНяваш усещането, защото си част от корумпираната върхушка!
papуre
Рейтинг: 672 НеутралноДо коментар [#7] от "Мизийски":Те като дойдат комунистите и турците, ще станем образец за света. Така явно разсъждават протестиращите. Бу-ха-ха!
И комунистите , и турците са си тука , никъде не са ходили . само че има нюанс - комунистите искаха турците в турция , българите в българия . И много турци си останаха мирно и тихо в българия , които поискаха отидаха си в Ана ватан . Но доидоха СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ и ... осмободиха и комунистите и турците от комунистическия терор . И сложиха чатала на врата на народонаселението . Между другото , коменистически партии има в около сто и тридесетина страни в света . Включително и в САЩ.
papуre
Рейтинг: 672 НеутралноДо коментар [#13] от "Георги Христов":Да се чуди човек на очите си ли да вярва или на ушите си.....
Вярвай на ръцете си , когато докопаш сопата .
pafaka22
Рейтинг: 600 Неутрално[quote#37:"uvtest"][/quote]
Всичко това не са реални теми, които да са важни за обществото в момента. Това е руска пропаганда. С удоволствие някой ден ще дискутираме по тях, но в момента нищо от тях не е на дневен ред.
Norman Granz
Рейтинг: 4030 НеутралноДо коментар [#43] от "pafaka22":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.“Това е руска пропаганда.”
Недей бе, те (Гербиджа) ни бранят от руснаците, те са последната ни надежда за “евроатлантическата” ориентация...
Bira
Рейтинг: 1152 Неутралноверно ли това ти е най-важно?
миличкият той ... сърцето ми се къска
Virgin
Рейтинг: 12 НеутралноВикаш да си траем и да търпим корупцията която ни е завладяла.
Сакън, да не дойдат "комунистите".
Alex Ivanov
Рейтинг: 8 НеутралноА аз имам усещането, че съвсем други неща говореше преди години ..... но се продаде точно като магистрална труженичка на тези, които сега бясно защитаваш.
Alex Ivanov
Рейтинг: 8 НеутралноЧе те комунистите отдавна са тук - ДПС и прислужната им партия ГЕРБ.
samoedin
Рейтинг: 3882 ВеселоАз не виждам в тая изобщо наченки на каквито и да било усещания.........Идеална е за ролята, която и отрежда банкянлията - да се явява по медиите и да говори глупости вместо него !
uvtest
Рейтинг: 2595 НеутралноА кое е на дневен ред?Фигуранта да състави свое проруско правителство ли?Защото вие за това се борите.Наистина ли мислиш,че българите ще ви простят,че в името на тази цел сте готови да плюете на всичките им изкони цености?
Alex Ivanov
Рейтинг: 8 НеутралноА правителството на ГЕРБ, подчинено на проруската партия ДПС, какво е ??!
Укрива ли руската ЛукОйл печалби в България с любезното съдействие на ГЕРБ ?? ....... ДА.
Наета ли бе от ГЕРБ - по скандален начин, руска дълбачка, с парите на българския данъкоплатец, за да удълбава канала за пристанището на Доган ?? ........ ДА.
Строи ли ГЕРБ с милиардите на българския данъкоплатец газопровод за Путин през наша територия ?? ....... Да.
Още искаш ли ??
Alex Ivanov
Рейтинг: 8 НеутралноНека си го кажем директно - Деница Сачева е просто една политическа проститутка. Същото нещо са и Тома Биков, Спас Гърневски, Александър Йорданов и т.н.
Въобще, ГЕРБ представлява един бардак. Всички там ги обединява само едно - огромната любов към кокала.
Георги Христов
Рейтинг: 186 Неутрално[quote#50:"uvtest"][/quote]
Колко пъти смяташ че като повториш една глупост ще стане истина? Няма по-проруски настроени от сегашната измет! Кой и с какво плашиш точно? От Европа или САЩ да са казали нещо подкрепящо твърденията че президента е проруски? Само в кухите ви глави витаят някакви таласъми... понеже има много празно място там.
uporit
Рейтинг: 615 ГневноЗащо изобщо публукувате "усещанията" на тази досадна лелка с кухо пространство между ушите???
wbp55648736
Рейтинг: 0 НеутралноНе ти е съвсем точна информацията. Сачев е бивш доносник на ДС и преподавател в Библиотекарския институт / лека връзка /. Сачева имаше висше образование, завършила беше някакъв колеж по туризъм и предучилищна педагогика. Самата тя е много отракана и интелигентна. Английския и за времето беше супер. 97 година в МЗ английски говореха точно трима души. Сега на множеството хора , учили в Западна Европа акцента и като говори английски е малко дървен, но за времето си беше почти изключителен, виждал съм я да прави симултанен превод на една финландка от МВФ по време на пресконференция. Сега за по-малко хубавите неща. Деничка е всеядна, знае как да прави пари от неправителствения и от правителствения сектор. В политиката не е за принципи и пари , а за да се докаже. Амбицията и е голяма, а на фона на олигофрените около нея те би била една изключително добра кандидатура за министър председател. Както казах моралните устои куцат,но пък категорично не е с левичарски възгледи и определено чува петела.
kaiser
Рейтинг: 1478 НеутралноДо коментар [#37] от "uvtest":
Рано или късно тези неща ще се случат и госпожата ще гласува за тях.
kaiser
Рейтинг: 1478 НеутралноДо коментар [#37] от "uvtest":
На огромното мнозинство не му пука за Гоце и македонците. Нито за еднополовите бракове.
kaiser
Рейтинг: 1478 НеутралноИ ИК ще се ратифицира, въпрос на време е. Конст. съд просто изпълни политическа поръчка. Ако искате модерна държава, върховенство на закона, равни права, толерантност и уважение към различните, тези неща трябва да се реализират. Иначе в батака.
backo
Рейтинг: 229 ВеселоНа цоциалната министърка и много къса паметта. Още се върти в нета нейни критики по гербераското управление, когато тя беше в опозиция. Сега като се докопа до властта и корупцията изчезна, и модела на управление стана отличен.
Ех... тая територия е пълна с душици готови да се продадът за някое апартаментче.
backo
Рейтинг: 229 ВеселоДо коментар [#55] от "wbp55648736":
А не е ли едно от най-важното МП да има високи морални устои, за да казваш, че тоя интелигентен парцал, готов да се продаде за власт и пари е добър да ни управлява. Това че знае английски не я прави по-добра от амбициозния и продажен Боко.
Sulyo_Sulev
Рейтинг: 12 НеутралноТая грозна свиня със змийски поглед няма кой да я мандръса, затова се е насочила към лизането на задници и плещенето на глупости. Нещо като Антон Тодоров, но в пола е нейния случай плюс топла връзка с Доган през баща й, дядо Евгени Сачев :)
historama
Рейтинг: 672 НеутралноНе става дума за апартаментче, а за много-много повече. На българите в главите им все апартаменти. ЗА МИЛИОНИ става дума!
В евро!
historama
Рейтинг: 672 Неутрално"...Това че знае английски не я прави по-добра от амбициозния и продажен Боко...."
То и при Тато бе така. Всеки говорещ някакъв западен език (напр. министър Иван Башев) бе като извънземен сред селяците от комунистическия елит.
Таралеж
Рейтинг: 2492 НеутралноЗвучи като оплакване? Дайте й някоя и друга пачка на другарката!
murry
Рейтинг: 691 НеутралноСачева – не се и очаква да кажеш нещо друго. Нали и ти се храниш от тази корупция.
Тиква загубена
Рейтинг: 0 НеутралноТая как де живее?
Приживе на всички в устата ви срах, серете и вие на гроба ми без страх, че мъртвец от гроба не може да се вдигне, серящия гъз с хуй да достигне!kit10680791
Рейтинг: 8 НеутралноЕ с тази кръгла глава какво може да усетиш?
uq
Рейтинг: 1463 НеутралноПКП
biz58591165
Рейтинг: 39 НеутралноНямала усещане. А какво да каже? Че е крадец?
biz58591165
Рейтинг: 39 НеутралноДо коментар [#66] от "Тиква загубена":
Виж сега, на нея не и се налага. Където и да иде, вероятно всички и козируват. А и понеже е от другата страна, от страната на получаващите в корупционните отношения, твърдението и, че няма усещане, че живее в пропита с корупция държава означава, че и е малко, и иска много повече.
wbp55648736
Рейтинг: 0 НеутралноЗнаеш ли драги колко малко хора с морални устои има в политическия ни елит ? Само че е сто пъти по-добре да те управлява умен негодник , отколкото тъп негодник. А Сачева не се е продала, защото тя пари е направила отдавна. Амбицията да се докаже е водещия мотив при нея. Което не е чак толкова лошо.
wbp55648736
Рейтинг: 0 НеутралноЗнаеш ли драги колко малко хора с морални устои има в политическия ни елит ? Само че е сто пъти по-добре да те управлява умен негодник , отколкото тъп негодник. А Сачева не се е продала, защото тя пари е направила отдавна. Амбицията да се докаже е водещия мотив при нея. Което не е чак толкова лошо.
Иван
Рейтинг: 387 НеутралноЕдно трябва да им се признае на изедниците, големи непукисти и лицемери са . Като добавим и алчността вече картината им е пълна.
Не съм нито американофил, нито русофил- те са родоотстъпници и подлоги на чужди държави.Аз съм българофил!