Екоталибаните нямат нищо против отстрелването на защитени видове, стига това да разъцка брояча на банковата сметка. Всякакви оправдания са ненужни и смешни.
Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа -
ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ
🇷🇺🚢🚶🤬
герберското министерство на "екологията" разписа на боклука ковачки разрешително за внос и изгаряне на 500 000 тона пластмасови отпадъци, а тиквата и разбойниците му чак писаха писма до гръцката държава, за да се разтоварват в Солун.
това според тиквените помияри е за да се подобри качеството на въздуха вероятно?
Два факта мога да споделя: 1. Ловните дружинки и регламентирания лов наистина пречат на бракониерите. 2. Ако са издадени 30 разрешителни за отстрел на дива коза, можете да сте сигурни, че са отстреляни поне три пъти повече
Пожелавам на ловците да се превърнат в плячка. Едно от най-гнусните проявления на човешкото его е да убиваш "за спорт" и просто защото можеш. За това няма никакви оправдания нито на този, нито на който и да е друг свят.
Полит некоректен превод: Спрете простолюдието в графството да ловува за месо за да може богатите фоедали да пуцат трофейни животни :D
"Връщайки се обратно на трофейния лов. Трофейни са възрастните животни. Всеки ловец търси трофей съобразно парите, които има. За да водиш трофеен лов успешно и ежегодно, трябва да имаш няколко различни трофейни животни за да има избор на трофей и стойност всяка година. Което означава, че ВСЯКАКВО бракониерство и лов за месо трябва да бъде спряно."
Никак!!! И именно в това е безобразието - лицемерно да оправдават разрешението с браконерите. А истината е, че МАСОВО, НАВСЯКЪДЕ се БРАКОНИЕРСТВА - не само дива коза, а ВСИЧКО. Хора, които цял ден са в кабинетите си и дремят по бюрата нямат никаква идея какво е реалното положение из горите. Не отсега, а винаги - няма никаква промяна към по - добро.
Два факта мога да споделя:1. Ловните дружинки и регламентирания лов наистина пречат на бракониерите.2. Ако са издадени 30 разрешителни за отстрел на дива коза, можете да сте сигурни, че са отстреляни поне три пъти повече
Тома Белев, бивш зам.-министър в последното редовно Министерство на околната среда: алтернативата би била охрана от държавата на големи територии.
Когато дойде момента, в който ще разберете, че 90% държавни гори вместо богатство са нищета и проблеми тогава ще е късно.
Все едно да направим целия бизнес в страната държавен аз да имаме контрол! Тези времена отминаха, но земята остана в държавата затова и природата цикли и я блъскат като дърта проститутка кой когато я хване.
Първо, да станеш плячка не значи да умреш. Научи се да четеш и най-вече да мислиш. Второ, каквото посееш - това ще пожънеш. Щом си убиец, заслужаваш същата съдба като жертвите си. Трето - аз не съм хуманна. За всичко, което са вършили и вършат спрямо животните, хората не заслужават грам хуманност и съчувствие!! Да има как някой да ни покоси до крак и да остави тая многострадална планета на мира.
Ако бяхте чели внимателно, можеше и да забележите, че се разчита на местни общности, които пазят районите си. Как очаквате, ловно дружество в Родпите, да пази козите над гр. Априлци около Ботев вр.? Или в Пирин или Рила, където са повечето диви кози отговорността е на други институции в т.ч. МВР и прокуратура.
Сигурно текста Ви е прекалено дълъг или сложен, защото ако бяхте чели, можеше и да забележите, че се разчита на местни общности, които пазят районите си. И не са на повече от 7-8. Как очаквате, ловно дружество в Родпите, да пази козите над гр. Априлци около Ботев вр.? Или в Пирин или Рила, където са повечето диви кози отговорността е на други институции в т.ч. МВР и прокуратура.
Агентът Гоце беше ловувал против правилата и в политиката (форма на рушвет), както и против правилата на устойчивият трофеен лов. Това което стигна до нас говори за следните нарушения: ловувал беше в резерват, ловът му не бе отчетен, нямаше приходи за местните общности и други.
Аре стига с тия елементарни и плоски глупости. Едното е хигиена, от което имаш нужда, за да си здрав и да живееш. Другото са гнусни убийства, от които човек изобщо няма нужда за оцеляването си. Скапаняци.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
The Polite Moose
Рейтинг: 2677 ГневноЕкоталибаните нямат нищо против отстрелването на защитени видове, стига това да разъцка брояча на банковата сметка.
Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа - ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ 🇷🇺🚢🚶🤬Всякакви оправдания са ненужни и смешни.
danvan
Рейтинг: 4701 ЛюбопитноНещо като проституцията е част от борбата за запазване на девствеността?
Българите са малък, но изключително прост народ. Шолц клекна. Путин - не само. Sapienti Satselqnin
Рейтинг: 2672 ВеселоОчевидно в така нареченото еко“министерство“
не знаят смисъла на понятието
ОКСИМОРОН
Смирено препоръчвам Тълковен речник!!!
хм
Рейтинг: 1920 Любопитногерберското министерство на "екологията" разписа на боклука ковачки разрешително за внос и изгаряне на 500 000 тона пластмасови отпадъци, а тиквата и разбойниците му чак писаха писма до гръцката държава, за да се разтоварват в Солун.
това според тиквените помияри е за да се подобри качеството на въздуха вероятно?
kazushi
Рейтинг: 899 НеутралноАми то е така всъщност. Свръхпопулацията е нещо, което наистина се случва.
penetrating
Рейтинг: 8851 ЛюбопитноЕ, как ловците ограничават бракониерите, след като убитите от бракониери са "10-20 пъти повече"?
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertДа не съвпадат тези две множества?
vizeris
Рейтинг: 370 НеутралноДва факта мога да споделя:
триста тридцать три1. Ловните дружинки и регламентирания лов наистина пречат на бракониерите.
2. Ако са издадени 30 разрешителни за отстрел на дива коза, можете да сте сигурни, че са отстреляни поне три пъти повече
serena
Рейтинг: 2499 НеутралноПожелавам на ловците да се превърнат в плячка. Едно от най-гнусните проявления на човешкото его е да убиваш "за спорт" и просто защото можеш. За това няма никакви оправдания нито на този, нито на който и да е друг свят.
zaw131154670
Рейтинг: 90 НеутралноПолит некоректен превод:
Спрете простолюдието в графството да ловува за месо за да може богатите фоедали да пуцат трофейни животни :D
"Връщайки се обратно на трофейния лов. Трофейни са възрастните животни. Всеки ловец търси трофей съобразно парите, които има. За да водиш трофеен лов успешно и ежегодно, трябва да имаш няколко различни трофейни животни за да има избор на трофей и стойност всяка година. Което означава, че ВСЯКАКВО бракониерство и лов за месо трябва да бъде спряно."
svoboden
Рейтинг: 2255 НеутралноКъде е сега Тома Белев!?
Сара
Рейтинг: 880 НеутралноЩохне слагате отгоре надпис, че това е бъзик от Не!Новините, че нещо се разтревожих за експертността на експертите!
Галя Станчева
Рейтинг: 4866 ГневноНикак!!! И именно в това е безобразието - лицемерно да оправдават разрешението с браконерите. А истината е, че МАСОВО, НАВСЯКЪДЕ се БРАКОНИЕРСТВА - не само дива коза, а ВСИЧКО.
Хора, които цял ден са в кабинетите си и дремят по бюрата нямат никаква идея какво е реалното положение из горите. Не отсега, а винаги - няма никаква промяна към по - добро.
Галя Станчева
Рейтинг: 4866 ГневноЛовните дружинки са и БРАКОНИЕРИ - по нощИ, по всяко време, целогодишно и навсякъде.
gooodnight
Рейтинг: 314 НеутралноНа нашите дерибеи им дай да четат само изключенията в закона. Че закона казва друго - няма значение, важното за тях е изключението.
patrokalche
Рейтинг: 303 НеутралноТома Белев, бивш зам.-министър в последното редовно Министерство на околната среда: алтернативата би била охрана от държавата на големи територии.
Когато дойде момента, в който ще разберете, че 90% държавни гори вместо богатство са нищета и проблеми тогава ще е късно.
Все едно да направим целия бизнес в страната държавен аз да имаме контрол!
Тези времена отминаха, но земята остана в държавата затова и природата цикли и я блъскат като дърта проститутка кой когато я хване.
kazushi
Рейтинг: 899 ВеселоДо коментар [#8] от "serena":
Благодаря, че ми пожела смърт. Много така, човешки и хуманно пожелание.
serena
Рейтинг: 2499 НеутралноДо коментар [#16] от "kazushi":
Първо, да станеш плячка не значи да умреш. Научи се да четеш и най-вече да мислиш.
Второ, каквото посееш - това ще пожънеш. Щом си убиец, заслужаваш същата съдба като жертвите си.
Трето - аз не съм хуманна. За всичко, което са вършили и вършат спрямо животните, хората не заслужават грам хуманност и съчувствие!! Да има как някой да ни покоси до крак и да остави тая многострадална планета на мира.
penetrating
Рейтинг: 8851 НеутралноДо коментар [#12] от "Галя Станчева":
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertМоже би тогава ловците са подмножество на бракониерите :)
Роси
Рейтинг: 8052 НеутралноНякои разбраха, други не, както винаги.
abc
Рейтинг: 1748 НеутралноОтдавна си знаех, че агент Гоце е ходил да опазва архарите, а те го набедиха горкия екоактивист...
gorskiqt
Рейтинг: 454 НеутралноДо коментар [#6] от "penetrating":
Ако бяхте чели внимателно, можеше и да забележите, че се разчита на местни общности, които пазят районите си. Как очаквате, ловно дружество в Родпите, да пази козите над гр. Априлци около Ботев вр.? Или в Пирин или Рила, където са повечето диви кози отговорността е на други институции в т.ч. МВР и прокуратура.
gorskiqt
Рейтинг: 454 НеутралноДо коментар [#12] от "Галя Станчева":
Сигурно текста Ви е прекалено дълъг или сложен, защото ако бяхте чели, можеше и да забележите, че се разчита на местни общности, които пазят районите си. И не са на повече от 7-8. Как очаквате, ловно дружество в Родпите, да пази козите над гр. Априлци около Ботев вр.? Или в Пирин или Рила, където са повечето диви кози отговорността е на други институции в т.ч. МВР и прокуратура.
gorskiqt
Рейтинг: 454 НеутралноДо коментар [#20] от "abc":
Агентът Гоце беше ловувал против правилата и в политиката (форма на рушвет), както и против правилата на устойчивият трофеен лов. Това което стигна до нас говори за следните нарушения: ловувал беше в резерват, ловът му не бе отчетен, нямаше приходи за местните общности и други.
kazushi
Рейтинг: 899 НеутралноДо коментар [#17] от "serena":
Ще ти припомня само, че всеки път като си миеш ръцете избиваш милиарди и милиарди живи същества. Те не са хора, за твое нещастие.
serena
Рейтинг: 2499 ГневноДо коментар [#24] от "kazushi":
Аре стига с тия елементарни и плоски глупости.
Едното е хигиена, от което имаш нужда, за да си здрав и да живееш.
Другото са гнусни убийства, от които човек изобщо няма нужда за оцеляването си.
Скапаняци.